Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

:) Dziewczynki mąż juz spakowany i rano leci :( Kiedyś - dziękuję, wiem, ze ten czas szybko zleci, ale właśnie teraz chciałabym mieć go obok siebie. Nie będzie go przy najbliższym usg, gdzie poznam płeć, nie będzie rano \"pukał\" do Maluszka i z nim rozmawiał. Ach bo zacznę płakać. Czas szybko zleci, wiem. Mąż się kąpie, więc uciekam do niego, jeszcze troszkę czasu do rana, więc go pomęczę ;) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie! Dlugo mnie tu nie bylo ale to praca,dom,mezulek,obiadek.W sobote mialam urodzinki a wczoraj rodzinke wiec troszke zalatana bylam przy kuchni:)) Martoanno ciesze sie ze zdjecia sie podobaly czekam na kolejna wieksza partje-tak sukcesywnie zbieramy od znajomych:)) A ja martwie sie o moja paczki ktore ida do mnie z daleka bo przez ten strajk to ani rachunkow,ani listow,ani kartek nic a na poczcie pewnie szaber robia niezly i :))) Buziaki kawa i tort dla wszystkich forumek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje martoanno jak wrzuce fotki na kompka to podesle Ci cosik Szkoda ze wy tak daleko mieszkacie wpadlaby ktoras na salatke i torcika:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!! Danusia wszyskiego NAJ......................... Przedewszystkim miłości i spełnienia wszystkich pragnień. 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 A teraz uciekam do pracy!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może być również skarbnikiem miasta :) Ewentualnie pracownikiem Urzędu Miasta :) Szyyyyycha, nie ma co! Ciekawe, czy się ujawni :classic_cool: Szkatułko, don\'t worry 🌼🌼🌼 czas szybko zleci, ani się obejrzysz, a mąż będzie znowu przy Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....albo Sprzątaczką Urzędu Miasta hihi;):D;)dajcie spokój:) widzę, że nolens volens muszę zaspokoić Waszą ciekawość;);) jestem inspektorem zajmującym się współpracą Miasta z organizacjami pozarządowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam gorące pozdrowienia:):):):) i lecę, bo dziś krucho z czasem:):):) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przypomniały mi się dawne czasy, gdy pracowałam w organizacji pozarządowej - fundacji :) Eh fajne czasy, choć jak przypomnę sobie projekty, które składało się do UM to było ciężko; te załączniki do wniosków, które wymyślały mądre panie, które nie umiały wyjaśnić cóż mialy na myśli w dniu ich płodzenia ;) Ale myślę, że masz bardzo ciekawą pracę :) Jeszcze opowiem Wam sobotnią historyjkę:) Wybraliśmy się z mężem na zakupy, oczywiście w trakcie się rozdzieliliśmy, bo nie zdążylibyśmy razem załatwić wszystkiego. Mąż poszedł mierzyć swetry a ja po pewnym czasie dopiero przyszłam do sklepu. Weszłam i powiedziało mi się do przystojnego pana od progu : Dzień dobry, \"szukam męża\" ;) Oczywiście miałam na myśli coś innego, no ale pan po chwili namysłu odrzekł: może i bym się nadawał, ale mam już na oku inną kandydatkę na żonę ;) Uśmialiśmy się :) Ach jak to czasem nieświadomie się coś palnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no i jeszcze Wam powiem, gdybyście może chciały zakupić coś ładnego dla męża, że w Sunset Suits są fajne sweterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pichcę żarełko na najbliższe dni słuchając sentymentalnych przebojów;):) A z tą pracą to jest i tak szkatułko, że fundacje i stowarzyszenia też nie są bynajmniej \"święte\" w tej naszej pięknej współpracy......ech, możnaby długo opowiadać... Przykro mi, że masz akurat takie nieciekawe doświadczenia....:( Ja tę pracę naprawdę lubię, lubię ludzi z którymi i dla których pracuję:):) Chyba nawet z wzajemnością:):) Niezła historia Szkatułko:D:D Pozdr.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:):):):) Straszna dziś mgła w Krakowie, jak i w całej Polsce zresztą i pewno dlatego... nie widać żadnych wpisów:) Ja zaczynam dziś pracowity i zabiegany dzień, tak, że życzę Wam dziewczynki dużo spokoju i ogólnie przyjemnego dnia:)Ja wrócę dziś do domu najwcześniej pzred 19.00, tak, że odezwę się albo wieczorkiem, albo jutro:):):):) Trzymam za Was kciuki i proszę o kciuki dla mnie, mogą się przydać:) Buziaki serdeczne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam ktoś??????????????????????? Widać mnie?????????????????????????? U nas taka mgła, że prawie nie widać bloku z naprzeciwka, który jest naprawdę blisko. Przypomniała mi niestety złe chwile związane właśnie z tak gęstą mgłą. Właśnie zdałam sobie sprawę, że dokładnie 3 lata temu miałam wypadek samochcodowy. Ale złe myśli precz!!!!!!!!!!!! Martano fajna praca. Nie to co ja - sklep :o bokiem mi wychodzi. Nie jest tam co prawda źle ale to nie jest szczyt moich marzeń i możliwości. No ale cóż nie ma się tego co się lubi, to się lubi co się ma. Takie jest prawo dżungli. Kiedyś 3mam kciuki!!!!!! A i mój mąż wariat zaczął znów szaleć ;) Czy wy też macie tak niecierpliwych mężów?????? Znów mu się pali do dzidzi. Ale mogę się założyć, że jak przyjdzie co do czego to znów się zlęknie i będzie wątpił. Podobno to kobiety są zmienne a tu proszę mężczyźni też potrafią. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam aż przed dom, żeby zobaczyć czy jest mgła ;) Nie ma, więc jadę na zakupy. Muszę odwiedzić jakąś księgarnię i zakupić rajstopki ciążowe, może uda mi się tez kupić jakiś ładny ciuszek. Jutro jadę do rodziców, więc tam mama nie da mi pewnie nic robić, to może uda mi się napisać jakieś prace na studia, bo w domu to zawsze jest coś do zrobienia. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu, nie ma chyba co specjalnie \"wybrzydzać\" od czegoś trzeba wszak zacząć, a Twoje aspiracje są zrozumiałe:) step by step...ku pracy, która będzie Ci bardziej odpowiadać...:) dzięki:) nie jest tak, że ktoś Ci daje zadowolenie z roboty \" na tacy \", najczęściej się o nie jednak walczy;):) bo powodów do narzekań możnaby znależź wiele. Ale w sumie...po co ??;):) Co do dzida, niecierpliwimy się w taki racjonalny i przemyślany sposób hihi;):P a serio to bardziej Małż mnie stopuje ( mądry, starszy chłopak;):) ) twierdząc, że będzie co ma być i kiedy ma być:) no, jak tu sie nie zgodzić ?;) całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos: któraś już może dopadła książkę \"Wojny dziecięce\"? i gdzie ją można dopaść ?? ps. strasznie mi się podoba jak ta mała mówi w radiu: \"stop pneumokokom !\" :):D sweet !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mgła? Jaka mgła? U mnie słoneczko, piękne przejrzyste niebo, 10\"C... Szkatułko, jak do księgarni, to tylko do \"Muzy\" w Madisonie albo na Garncarskiej :) Nawet jak czegoś nie mają, to sprowadzą dla Ciebie :) A_guu nie daj się i pamiętaj, że to tylko praca przejściowa i na pewno trafisz w lepsze miejsce :) Kiedyśku - trzymam kciuki! (Czyżby to już egzamin na prawko, hę???) Martoanno.... skąd ja znam tę nieciepliwość, którą lepiej trzymać głęboko w sobie i czekać 🌼 na to, co ma być :) bo być w końcu musi, no nie? Nie ma innego wyjścia 🌼 Pozdróweczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki a u nas wciąż mgła ( a nie \"zanosi się na mgłę\" jak śpiewa Piasek, rozwala mnie ten tekst:D:D;) ) my nie czynimy jakichś metodycznych starań co miesiąc, w napięciu, z kalendarzykiem i testem owu;) nawet nie wiem, czy to już dobra pora na ciążę...z drugiej strony przeszkód naprawdę istotnych ani przeciwwskazań nie ma: po prostu que sera sera, to chyba nasza cała filozofia w tym temacie:):) ale Wam zazdroszczę możliwości nieskrępowanego czasowo buszowania po sklepach i księgarniach;):) Szkatułka pisała o ciuchach...:) to wymaga - jak dla mnie - jednak nieco swobodnego czasu. Sama też muszę coś kupić sobie na grzbiet, najchętniej nosiłabym polary i jeansy, a tu trzeba w pracy jakoś wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my dokładnie tak samo :) A ja staram się zrozumieć, że to nie jest tak \"na pstryknięcie palca\", chociaż w wielu przypadkach jest :) Człowiek nie maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam Szkatułko po zakupach? Mam nadzieję, że przepisów drogowych nie łamałaś, chociaż z tego co ostatnio widziałam w Gdańsku to raczej trudno tego uniknąc - wszędzie rozkopy, a centrum to już zupełnie porażka. Ja pod koniec tego albo na początku przyszłego tygodnia odbieram prawko i do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki z zakupów wróciłam padnięta i musiałam na dwie godzinki się położyć. To prawda, przepisy w takich rozkopach łamie się niezwykle łatwo, ale udało mi się tego uniknąć, może dlatego, że nie byłam w Gdańsku Głównym a tam jest obecnie najgożej. Po książki udałam się do empiku w Alfie i zakupiłam tam też ciekawą lekturę o pierwszych chwilach na świecie dziecka i nowej roli kobiety :) No a tak w ogóle to zaszalałam, bo kupiłam sobie spodnie z gumą, biustonosz, rajstopy i dwie tuniki :) Byłam też w hurtownii po koraliki na naszyjniki oraz zakupiłam na koniec bombki i serwetki świąteczne. Ach zahaczyłam też o sklep dziecięcy, ale jeszcze nic nie kupiłam, raczej nie jestem przesądna i nie będę czekała z zakupami do porodu, no ale chcę najpierw poznać płeć dziecka. Jedynie rozglądam się za wózkiem i w sumie wiemy już chyba jaki zakupimy. Piękne są te wszystkie ubranka dla dzieci :) A więc życzę dziewczynki owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×