Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Czołem Kiedyś 🖐️ :-D No właśnie pytanie, czy babcia ma dobry wzrok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku świetny pomysł :) dziękuję :) 🌻 Niestety babcia męża jest po wylewie i prawie nie widzi, więć jakakolwiek książka odpada, niestety rónież nie wychodzi z domu, więc to też stawia pewne ograniczenia. No ale taki album to świetny pomysł :) nasze zdjęcia babcia dowidzi ;) :) I to coś od serca :) Jesteś genialna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szkatułko, zawsze do usług:):):):):) Wiesz..., ja mam dwie babcie, mój mąż ma jedną. Niestety żadna z nich nie była na ślubie, gdyż wszystkie trzy babcie mieszkają w innych miastach niż my, a niestety wszystkie trzy mają powazne problemy z poruszaniem się i przemieszczaniem na dłuższych trasach. Pomimo, że babcie swoje humory mają i wcale nie bajkowymi ciepłymi babciami z koczkiem, wszystkie \"chłoną\" nas jako parę, jako małżeństwo i nie mogą się doczekać.... rozmnożenia:)... stąd ten pomysł:)):):)) Buziaki, ciesze się, że pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam dodać, że uwielbiam wszelkie ręczne robótki, wyklejanki, malowanki itp., więc zrobienie takiego cudeńka sprawi mi radość :) Dziękuję Kiedyśku :) Idę zaraz odwiedzić moją pracę i po drodze kupię może jakieś potrzebne różności do wykonania prezentu :) Już wiem, gdzie są takie gotowe okładki z kartonikami ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, dzięki za dobre słowa:)🌻pomysł przedni: swojski, serdeczny i dla dziewczyny z artystyczną smykałką, jak szaktułka, bardzo OK !:) też stawiam na prezenty \" akuratne \", niekoniecznie superdrogie, własnoręcznie opakowane ( też lubię artystyczne prace ręczne:) ). Teraz jestem na etapie pisania kartek świątecznych, co u mnie jest swoistym rytuałem: uwielbiam wybieranie kartek, redagowanie życzeń, to też okazja by napisać listy....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również gdzieś dołączymy:), tak jak już pisałam, a gdzie.... nie wiadomo jeszcze:) Martoanno, ja być może dlatego, że zycie chyba biorę nazbyt serio, akurat na święta uwielbiam wszystko co z humorem. Na kartkach staram się zamieszczać dowcipne wierszyki świąteczne, które uda mi się gdzieś wyszukać:) Jakoś w tym roku nie mogę uwierzyć, że te święta sa tuz tuż... na studiach czas leciał szybko, ale chyba nie aż tak:). W pracy czeka mnie jeszcze sporo pracy, gdyz dzieciaki mają w przyszłym tygodniu egzaminy, w następnym wizytacja. Sporo grania i siedzenia w szkole:), ale święta nadejdą szybko:), a później... i tu dostrzegam pewien plus bycia belfrem... druga połowa stycznia FERIE:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
no tak prezenty-ale powiem Wam cos lubie kupować, szukać! i dawać:)prezenty. Rodzicom kupujemy kubki z napisem dla wspaniałej mamy, taty- przy tej okazji nalejemy szampana i wreszcie moze zaczniemy mówić do tesciów mamo-tato:) do srodka jakies drobnostki włoże-tesciowej kupiłam cienie i broszkę, teciowi dezodorant - świeta spedze u tesciów z siostra i tatem bo zarówno mama jak i rodzenstwo za granica i nie dadza rady przyjechac:( wiec im nas wiecej tym razniej bedzie! a pozatym podzielimy sie z "mamą" obowiazkami:) dzisiaj ide kupic cos siostrze na mikołaja-chyba jaiś ładniutki komplet bielizny- nastolatki lubia takie rzeczy:) Miłego dzionka!! a pomysł z albumemm wypraktykowałam na slubie !!ale sie rodzice cieszyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my na Wigilię jedziemy do moich rodziców. Na razie nie wiem, czy teściowie przyjadą, ale na 90% zakładam, że przyjadą. Hmmmm...... moja Mama pewnie będzie sie denerwować, i mnóstwo czasu na przygotowaniach w kuchni spędzi. Ja pewnie kupię coś gotowego o co mnie poprosi, i to całe nasze przygotowania. A prezenty mam już dla niektórych ludzi z rodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale tu się świątecznie zrobiło...:) My wybieramy się do moich rodziców. Będzie nas razem 6 osób, więc chyba nie dużo, ale już powoli też zaczynam myśleć o prezentach. Kompletnie nie mam pomysłu. Wiem tylko, co kupię mężowi, a co z resztą to pomyślę. Na chwilę obecną planuję jakiś świąteczny wystrój domu, bo chociaż nie zostajemy tu na Święta to będziemy mieć choinkę. Teraz chciałabym wprowadzić atmosferę jakimiś drobiazgami, pełno tego w sklepach, ale nic mnie szczególnie nie przekonuje, a poza tym nie chcę rozwlać mojej i tak kiepściutkiej kasy :) Może Szkatułak mi podsunie jakiś pomysł artystyczny, albo któraś z Was??? Będę dozgonnie wdzięczna. Ręce mam dosyc sprawne, tylko chwiloey kompletny zanik pomysłu :) Pozdrawiam, zwłaszcza Tmm, która nas nawiedziła po dłuuższej chwili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko, dla babci polecam np. biovital albo buerlecitina. Ja tak kupuje mojej kochanej babci, żeby była zdrowa:) albo ciepła podkoszulkę, bombonierkę i kawkę. nic wymyslngo, bo starsi ludzie wszystko mają. Mamie tż kupiłam rok temu krem Nivea visage na noc a teściowej bo lubi erisa: 2 kremy na dzien i na noc. I były zadowolone - mysle, że nikt się nie obraża. Nie mam jeszcze pomysłow co w tym roku, a dla męża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ fajnie! Byłam u moich dziewczyn i chłopaków w pracy, fajniuśko :) Kiedyśku zaszłam do takiego \"artystycznego\" sklepu, gdzie mają różne różności do naklejania, malowania, wyklejania itd. Niestety nic fajnego nie znalazłam tzn. chciałam taki pusty album a do niego coś do środka. Ale jak to ja przed chwilką znalazłam coś na allegro: http://www.allegro.pl/item144485777_drewniany_album_fotograficzny_z_twoim_zdjeciem.html Myślę, że kupię takie specjalne mazaki do pisania po takim czarnym papierze, powklejam zdjęcia i pododaję opisy :) A ta okładka drewniana bardzo mi się spodobała :) Miki, oj to Ci nie podsunę pomysłu na dekorację domu, bo ze względu na moją obecność na mazurach mój domek czeka dopiero na wystrój. Kupiłam ostatnio trochę bombek na choinkę. Zakupiłam też takie zielone niby łańcuchy (nie wiem, jak to się nazywa;) ) i takie cienkie zwykłe oraz kilka sztuk takich gwiazdek ze słomy czy też czegoś podobnego (może rattan?) i mam zamiar z tego udekorować schody, może okna. W Geantcie widziałam też takie słomkowe cuda lekko świecące, które też fajnie by wyglądały, może mi nie wykupią zanim wrócę do Gdańska. Ja uwielbiam ciepłe kolory, wszelkie beże, odcienie brązu i taką naturalność, stad też pewnie u mnie łączenie takich słomkowych naluralnych rzeczy. Ale właśnie zdałam sobie sprawę, ze brak u mnie takiego dużego świątecznego obrusika! Oj ile to jeszcze rzeczy musimy się dorobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko :) Myślałam właśnie o takich rattanowych gwiazdach lub raczej kulach, u nas są dostępne w kolorze naturalnym, złotym i srebrnym. Myślę, że mogłabym je powiesić w oknach w salonie, na tasiemkach różnej długości. A ponieważ też lubię lekkie neutralne kolory, ściany w salonie mam lekko kremowe i w kolorze kawy z mlekiem, więc chyba kule będą złote lub naturalne. No nie wiem, jeszcze, bo nie chcę przesadzić. Jedno wiem, ze powieszę na kominku dłuuugaśną skarpetę na prezenty i to już zaraz (w ramach delikatnej aluzji w stronę męża - w środę przecież Mikołajki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki no mi najbardziej podobają się takie naturalne z takim jakby złotawym brokatem, ale takie delikatne. A jeszcze zakupiłam w empiku takie drewniane słodkie mikołajki w czapeczce i też je pewnie gdzieś przywieszę oraz takiego skrzata i mikołaja ze zwizającymi nogami ;) to też myślę, że postawię panów, a raczej posadzę na kominku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, ale jakaś taka przymulona, że leżę na kanapie przd TV i posypiam. Jednym słowem lenistwo na maksa - nawet się z piżamy nie przebrałam 😭 i chyba już nie ma sensu, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm nie ma sensu ;) Ja dziś nie mogłam w nocy spać i źle się czuję. Cały dzień się też lenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zauważyć, że nie tylko Miki nie ma ;-) Właśnie wymyśliłam prezent dla męża na jutro :-) Spodnie narciarskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam ! tmm, dzięki za pamięć o nas w imieniu pozostałych nieobecnych Świeżynek:D:D;) z pracy biegiem pomagać św. Mikołajowi, a potem same przyjemności u stomatologa:P zazdroszczę nastrojów piżamowych:) mój nastrój można nazwać emigracyjnym z wyrazistą potrzebą normalności, ba: z tęsknotą za nią:( co tu kryć;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslałam też żeby bombki powiesić w oknie, np. od najdłuższej do najkrótszej wstążeczki ozdobionej kokardką. No i oczywiści stroiki na stolikach itp... Uwielbiam ten świąteczny nastrój. No ale caly czas nie wiem co kupić mężowi:( Na Mikołajki dostanie w bucie słodkości:):):) W pracy, gorący okres, zbliża się koniec semestru, oceny, wywiadówki... No ale co tam, nie narzekam. Ściskam Was Kochane Dziewczynki. Ps. Pisałyście kiedyś o wymianie gg, myślę, że nie jest to dobry pomysł, bo topik upadnie. Przecież możemy tutaj o wszystkim pisać. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ale mi miło, że ktoś zauważył moją nieobecność :)) Szkatułko prawie zgadłaś z tym ozdabianiem domu, tzn. jeszcze nie ozdabiam, ale wieszałam odebrane dzisiaj firanki :) Śliczności! Nareszcie jak u ludzi, dopiero teraz widzę jak łyso było z pustymi oknami :) Akcja-dekoracja zaplanowana na jutro, a w sobotę powiesimy lampki na świerku, który rośnie przed domem. A! Dzisiaj miałam debiut drogowy - wczoraj odebrałam prawko i dzisiaj właśnie pierwszy raz śmignęłam sobie kawałek po mieście :classic_cool: Tmm, ja wczoraj cały dzień leżałam przed tv, głównie dlatego, że dotychczas mieliśmy tylko 3 kanały a od weekendu mamy prawie 300 :)) jupi!!! Marto, nie bój się dentysty!!!!! Ja się całe życie okropnie bałam i teraz mam za swoje, hihihi :) Pozdrowionka 🌼 Ciekawe, czy jest tu ktoś o tej porze? Pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×