Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Witajcie drogie kobietki ponownie:) Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia:), bardzo mi miło:)🌻 Wyrzuciłam dziś jedną ze spraw, którą zamierzałam załatwić i postanowiłam chwilkę dłużej odpocząć:):):):):), ciekawe, czy popoludniu będzie chciało mi się wyjść z domku, czy też zrezygnuję, mam nadzieję, że jednak się zmobilizuję:) Validosku, wiem jak ciężko jest z tymi wszystkimi załatwieniami, ale ściskam za Ciebie kciuki:) Marto:):)): Tobie również miłego dnia, Szkatułce i TMM podobnie (TMM mam podobną lubość do zajmowania się porządkami jak Ty:) oraz mnóstwo pozdrowień dla MIKI, A-guu, Macro, Dianusi, Kingi i wszystkich pisujących z nami dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kiedyś 🌼 No to już kwestia nicków wyjaśniona. Teraz powiem tak: Szkatułko, czy uważasz, że w Twoim stanie mycie okien jest wskazane??????? Ciekawe, co by na to powiedział Twój mąż? Mam podkablować? A co do wazonu, to owszem dostaniesz jaki będziesz chciała, ale pod jednym warunkiem - osobiście odbierzesz go w Krośnie :) W dowolnym terminie, oczywiście :) To samo mówię do reszty, jeśli któraś miałby ochotę mnie odwiedzić zapraszam serdecznie - do każdej wizyty wazon (salaterka, czy co tam wolicie ze szkła) gratis :) Taka promocja :classic_cool: Marto, a Ty się nie podśmiewuj ze mnie, bo siedząc cały czas w domu też pewnie byś pucowała gniazdko :) Nuda nas skłania do przeróżnych rzeczy! Tmm napisała o myciu okien patyczkami do uszu.... coś w tym jest. Jak sobie przypomnę pierwsze wielkie sprzątanie, jeszcze przed zamieszkaniem - oj, przyznaję, że jedno okno myłam kilka godzin. I nie było to fajne, zwłaszcza, że robiłam to w największe tegoroczne upały :( U mnie jakiś dziwny dzisiaj dzień. Najpierw przed południem kilka godzin nie było prądu. Teraz zadzwoniła babka od lekarza przełożyć mi wizytę. Ja nie mogę się za nic konkretnego zabrać, bo snuję się jak mucha w smole.... Oj chyba obiad dzisiaj będzie \"na telefon\"... raz na jakiś czas muszę sobie zrobić "dzień lenia" :), zwłaszcza, że weekend przede mną pracowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dziękuję🌻 Jak widać dzień lenia mamy wspólny:), w ogóle też jakieś dziwne zreczy się dzieją, chociaż chyba inne niż u Ciebie, ale to nic. Co do szkła \"Krosno\", to bardzo lubię, szczególnie wazony, ale nie tylko, piękne kieliszki, karafki itd:) Przyznam, że lubię odwiedzać galerię Krosno przy Galerii Kazimierz, kupiłam tam w tym roku dwa prezenty na różne okazje i wiem, że dostanę maleńki wazonik na konwalie:):):)od siostry:):):) (taki prezent supertajny:) Miki, myślę, że każda z nas przy odrobinie sprzyjającego wiatru odwiedzi Cię dla czystej przyjemności osobistego poznania Cię i rozmowy \"na żywo\", gratisów nie trzeba:):):):) Tak w ogóle to musimy się wreszcie zmobilizować:) do odwiedziń:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Miki no no nie opędzisz się od gości :D Coś czuję, że ten wazonik pierwszy przyjedzie do mnie nad morze :) Co do okien, to chciałam zauważyć, że mój stan wprawdzie jest odmienny ale nie jest określany jako choroba. Czuję się świetnie, a tabletki na podwyzszenie ciśnienia zrobiły swoje i mam \"pałera\" ;) Wiem, że jest trochę zimno, ale ubrałam się jak należy i nie pucowałam, jak Wy drogie damy jednego okna godzinami;) No ale fakt, mąż nic nie wie, ale sama powiedz czy inaczej byś postąpiła (?), mąż wraca w niedzielę i chciałam mieć czyste okna, żeby go czym prędzej przez nie ujrzeć ;) Zrobiłam juz ciasto na ciasteczka, chłodzi sie w lodówce, wiec popołudnie spędzę na pieczeniu. A więc ja zapraszam wieczorkiem na pyszne ciacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, chyba opacznie mnie zrozumiałaś:) pisałam to w jak najlepszej wierze, z nutką żartu wobec - sportowej niemal;) - rywalizacji okiennej w wykonaniu Szkatułki/Bart-ułki;):D Szaktułko, Miki ma rację: czy forsowanie się w tej sytuacji ma sens ?? Dzięki za zaproszenie do Krosna:)wszystko się może zdarzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. sorki za literówkę, Szkatułko ( znowu..;) ) mam głowę zajętą robotą i całą otoczką z tym związaną....chyba nawet za bardzo tym żyję:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, dziękuję za troskę, ale ja się naprawdę nie forsuję. Wiem doskonale ile mi wolno i bądzcie spokojne bacznie tego pilnuję i dbam o siebie i Maleńkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi komputer szwankuje. Szkatułko - zakaz mycia okien:) Bartuś też tak mówi:) Czyżby Kiedyś była Marysieńką z 8.12? Wszystkiego najlepszego!!! i kwiatek dla Ciebie 🌻 . Pozdrawiam wszystkie dziewuszki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniłyśmy nicki, a teraz proszę o prawdziwe imiona, jeśli są ochotniczki :) ja mogę zacząć - Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Zaglądnęłam z ciekawości co jeszcze napisałyście i widzę, że nadeszła pora przedstawiania:) Moje imię dzisiaj już padło, wykryte po dacie imienin przez bardzo sympatyczną i sprytną osóbkę:) Jestem grudniową Marysia:), mój mąż ma na imię Andrzej, zatem nasze imieniny chyba zawsze będziemy organizować razem, gdyż te dwa dni dzieli zaledwie tydzień i dzień:) Buziaki dziewczynki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
witam - Asia jestem:) tzn. Joanna!! mój mąż to Arek zw. siwy no i wszystko wyjasnione! wieczór ! pod hasłem "dla siebie" fryzjer i pięknie zrobione pazurki! a co tez coś mi sie należy:):) zmykam pouczyc sie angielskiego! miłego wieczorka! i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... nikogo tu nie zaskoczę imieniem swym:D;) Mąż nosi, jak wiadomo, najgorętsze ostatnio imię męskie tego topiku;):);) dobrej nocki Wam, ja już padam ale jeszcze może obejrzę \"Lisa\" - tak \"na rezerwie\" hihi pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mo mąż Filip w niedzielę wraca, więc dziś będę gotowała mu coś pysznego. Od 16 mam dziś zjazd a tak mi się nie chce! buuuuuuu Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko, nie jesteś sama :) ja też mam jutro zjazd, też mi się nie chce, zwłaszcza, że już dzisiaj o 13-tej muszę jechać, a w domu będę z powrotem w niedzielę o północy :( I jeszcze Ci powiem że Filip to moje i mojego męża wymarzone imię dla synka, jeśli kiedyś będziemy go mieli :) Udanego weekendu żonki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zgadujcie moje imię: imieniny 30.06, a mój mąż 18.07? Jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki! A nas czyli mnie i meza czeka dzis Wigilia firmowa:)a od wtorku gotowanie,dobrze ze mam tak kochana babcie to mi troszke pomoze....aby wczesniej sie z tym uporac. Kochaniutkie wczoraj byłam na rozmowie o prace wiec trzymajcie kciuki ...nic wiecej nie zapeszam. Buziaki i życze slonecznego weekendu a moze troszke popruszy.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było - daję znak życia 😘 i uciekam dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dianusiaa, trzymam kciuki za Ciebie ! nie wiem czy już pisałam, najwyżej się powtórzę:P ale śliczne te Wasze zdjęcia:) mnie firmowe spotkanie opłatkowe ominęło wczoraj, bo wzięlam urlop jednodniowy: efektem jest kilka prezentów już zakupionych:classic_cool:;) a dzisiaj cdn. :) wszystkiego fajnego, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Wróciłam od rodziców, udekorowałam na święta swój dawny pokoik:) Wigilię spędzamy u teściów a święta u moich rodziców. No a potem... przygotowania do szampańskiej zabawy:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak to dobrze być nauczycielem i mieć przerwę międzyświąteczną, prawda Kiedyś? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×