Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Patrycja (podobno od dawna ma wybrane i bardzo się mu podoba, no cóż ja aż tak Jego entuzjazmu nie podzielam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a Wy co sadzicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam być szczera to mnie też niespecjalnie się podoba, ale wiadomo: de gustibus...;):) a Ty jakie masz typy jeśli mogę spytać ? my oboje lubimy proste i piękne imiona, tak że dla babeczki na pewno nie wybralibyśmy imion w rodzaju Żaklinka, Roksanka czy inna Sandra. Mnie osobiście podobają się m.in. imiona w typie Hania czy Zosia, ale także Alicja czy Jagódka:) ale to przykładowo podaję, prawdopodobnie będzie dla naszego Maleństwa imię po Babci/Dziadku, ale o tym sza;):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 27 latek żyję z imieniem Alicja - i muszę powiedzieć, ze bardzo je lubię. A mój typ to Małgorzata - po mojej siostrzyczce i Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! Hej! Kedy ja to wszystko przeczytam??? Całuski dla Was:) Alice, Bartosz to również tyb Szkatułk:) - Szkatułko co u Was!!!??? Kiedyś - pewnie juz po - no to gratuluję nauczycielu kontraktowy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak dla nowych - to ja tu jestem chyba najstarsza stazem: w sierpniu 2latka:) BUZIAKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ailce mnie sie bardzo nie podobało \"Patrycja\" tez lubie proste imiona ale jak przyjdzie co do czego to moze sie przekonam (albo przekonam meza ha ha) Witam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martaanna ale Patrycja to chyba nie az tak straszne jak Żaklina, Roksana czy Sandra ? :( Nie dobijajcie mnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
powiem szczerze, ze nie miałam nigdy jakiegoś wybranego 1 imienia ani dla dziewczynki ani dla chłopca (wiedziałam ze lubie proste imiona) ale skoro mój mąż już od dawna chciał takie imie bo mu sie podoba to być moze będe skłonna sie zgodzić. W sumie On chociaż wie jakie by chciał a ja na razie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jest tak, że inne imię się planuje a później wychodzi jakoś inaczej. Ja pamiętam, że zawsze chciałam mieć małą Julię..... Po poznaniu kilku (nastu) okazało się, że już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha moja kuzynka (ta która dzisiaj urodzila) ma Julcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie Żaklina odpada :D W sumie wybór jest cieżki (kiedyś podobala mi sie Magda ale teraz to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, jasne że nie \"tak straszne\" ! :) ja osobiście mam np. dobre skojarzenia z konkretną Patrycją:) a Julia to imię mojej Babci, zanim nastąpił taki boom na Julki też myślałam parę dobrych lat temu, że to takie dobre dla przyszłego dziecka, piękne, szlachetne i nieoklepane imię:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na podwórkach na Julkę reaguje ok 5 dziewczynek.a co jakiś czas jest moda na inne imiona. Mnie jest łatwiej zrobić listę imion, których bym nie wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice fakt też by mi było latwiej zrobic taka listę. i mnie Julka tez się kiedyś bardziej podobalo a teraz jest ich rzeczywiscie sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mówmy co chcemy ale z imieniem to jest problem żeby nas potem dziecko nie znienawidzilo za to ha ha ... mnie sie kiedyś moje nie podobało. Mama chciała żebym byłą Karolina ale bała się, ze bedą do mnie mówić jak do starych babek \"Karola\" albo \"karolcia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Nadrobiłam lekturę:) i zmykam. A tak swoją drogą to co sie dzieje z Souris???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie nie pytaj ja tu świeża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj Alice nie długo bo az 1 dzień mniej na forum :D więc nie masz sie czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Marcie, Miki, i Validos przesłałam swoje najnowsze zdjęcie :-) Dziewczynki, życzę szalonego weekendu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha a ja niewiele dłuższy :) chociaż już w przyszły wtorek 1 miesiac minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tmm a nam nie przesyłasz? :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×