Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

martaanna dziękuję :) Ty również wyglądasz bardzo ładnie i subtelnie.Ciąża dodaje delikatnośći i urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
martaanna mam pytanie dopiero zaczynam się w to bawic i powiedz mi jak umieścic suwaczek na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
martaanna więki za fotki :) jak miło juz wiedziec kto jest kto a nie poznawać kogoś tylko po nicku :) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Aniu ! Agital, trochę temu to było, ale chyba dostałam z suwaczka.pl - po ustawieniu danych, wyborze grafiki i podaniu adresu e-mail - odpowiednie linki do suwaczka na maila, następnie wkleiłam ten link w preferencjach. I zadziałało;) czyli zacznij od wejścia na np. www.suwaczek.pl lub inną stronkę z suwakami:) dalej powinny już być stosowne dyspozycje. Jestem pod wrażeniem jak założycielka topiku \"przygotowania w toku bo ślub w tym roku\" dzielnie zniosła poród i jak szybko zjawiła się z powrotem by się podzielić nowinami:) woooow !!!! pozdrówka dla No to co raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i tak dokładnie postępowałam, ale nie zadziałało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok jeszcze raz próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja lecę bo mężulek wrócił z pracy i idziemy z dzidkiem na spacer :) Będę później, miłego popołudnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok juz chyba wiem o co chodzi :) Miłego spaceru Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Agital;):D a tak w ogóle to niesamowity masz cytat ! teraz widzę i zaraz sobie odpiszę:P na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ten cytat znalazłam jak szukałam cytatów do zaproszeń i taki własnie mnie powalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tak w ogóle to ja się zbieram na razie. Milo mi było móc Was poznać do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ My juz w domu z powrotem, mieliśmy isc na spacer a tymczasem zrobiliśmy objazd po różnych sklepach.Kupiłam fajne jeansowe sandałki dla małego.Czadowe jak dla laleczki takie malutkie ;) Zaraz w końcu wybieramy się na ten spacerek. Widzę że nikogo teraz nie ma, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!! cóż za poruszenie na topiku:):):):) Aniu, Agital witajcie:) Wychodzi na to, że dyskryminujemy Żywiec, ale to nieprawda, niemniej ja rowniez mam sentyment do Lublina... Stamtąd pochodzi moje kochane mężątko i w ogóle jest to wspaniałe miasto, chyba niedługo jakoś wybierzemy się tam:) Aniu gratuluję synka;) Agital, a Tobie to przede wszystkim chciałabym złożyć najwspanialsze życzenia dla Was!!!! Tak, jak pisała Martusia u nas to zleciało błyskawicznie, w sierpniu już rocznica, a w grudniu Maleństwo:) Mikuś, dzieki wielkie za zdjęcia, super wyglądasz i w ogóle fajne zdjęcia, w pięknej zielonej scenerii:)🌻 Validosku, masz rację, niech się Marta nie martwi o to, że nie jest gadułą, my nadrabiamy:):):):):) Pozdrawiam bardzo serdecznie, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Siedzę sobie a malutki ciągnie cycucha ;) Zaraz będziemy kąpać i w końcu palulu :) Kiedyś gratuluje maleństwa :) Czego się spodziewacie, chłopca czy dziewczynki?? Miło mi słycheć takich pozytywnych opinii na temat mojego rodzinnego miasta :) KIedyś, mikimaus i ja też chętnie wymienie się fotkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani podaj maila i coś podrzucę. Twoje fotki już widziałam - weszłam na fotosik :) Synek przesłodki 🌼 mama też niezła laska :) Szczególnie podobały mi się fotki robione w Gdańsku, bo mam szczególny sentyment do tego miasta - spędziąłm tam osiem lat swojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie ponownie :) Kiedyś Witaj! spoko, spoko nie uważam, że dyskryminujecie Żywiec :) fajnie, ze Was łączy wspólny sentyment do Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aniu zdjecia faktycznie swietne i synuś kofany :D Kiedyś dziękuję za życzenia w imieniu własnym i meża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj widzę, ze tu pusto :) ale cóż ja też się zbieram to do jutra (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane:) Bardzo się cieszę, że tu się tak ożywiło:) Dzięki za miłe słowa i za gratulacje maluszka:). Szczerze mówiąc nie wiem co to będzie, choć mam nadzieję, że słodkie dzieciątko:), lekarz mówił, że za jakieś 2 tygodnie będzie można coś powiedzieć. Mam wizytę w połowie lipca, więc być może wówczas czegoś się dowiemy:):):) Mikuś, obiecuję się poprawić i zdjęcia wysłać. Muszę jakieś może zrobić, albo wyślę coś co mam. Poprawię się:):):) A jeśli ktoś chciałby może wysłać mi jakieś zdjątko to podaję maila;) mariahchristina@poczta.onet.pl Buziaki, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedyś ja Ci fotki prześlę :) tylko się nie wystrasz ha ha ale Ty tez przy okazji przeslij swoje :) Życzę słodziutkiego maleństwa a jak dla mnie to chyba płeć by była sprawą drugorzędną (chociaz jakbym miała juz synka to chyba jako drugie chciała bym do paryt dziewczynkę i odwrotnie) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;):):) Agital z góry dziękuję, jeszcze nie przeglądałam poczty, a dlaczego mam się wystraszyć:):):):)??? Prześlę też swoje fotki, muszę je trochę pozmniejszać itd i wyślę;) Co do maleństwa, bardzo dziękuję za życzenia;):). Płeć faktycznie chyba jest mniej istotna, najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe, a tak szczerze mówiąc, nawet gdybym mogła \"wybrać\" płeć to nie wiem czy wolałabym dziewczynkę, czy chłopczyka. Dobrze, że to nie rodzice decydują, bo chyba nie umiałabym zdecydować:), niemniej ciekawość już się pojawiła:) Pozdrawiam bardzo serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek !!!!:) wreszcie wyszyscy pojechali:) ja to mam dla nich zawsze jakies zadania:) Wczoraj sie nie odezwałam wieczorem bo męzuś przyjechał wiec czas spedziłam w jego ramionach:) wiecie co jak te miesiace szybko uciekaja ! patrze dzisiaj a ja musze przygotowac papiery na koniec miesiąca:( a dopiero co robiłam! za chwilke ide zrobic sobie truskaweczki z jogurtem! mniam mniam bede zagladać do Was:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kiedyś i Validos :) kiedyś no mnie żebyś się nie wystraszyła ha ha Validos fajnie Ci bo mój mąż miał nockę więc musiałam spać sama zamiast w Jego ramionach :( a dzisiaj jestem bardzo niewyspana ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!! Dziewczynki mój mail to ania_108@o2.pl , czekam na jakieś foteczki i jak coś dostanę obiecuje wysłać swoje fotki.Takie codzienne fotki rzeczywiście mam na fotosiku a jak chodzi o ślubne to wyślę na maila. Muszę stwierdzić że z Was bez wyjątki fajne laseczki są :) To się wszystkie nieźle dobrałyśmy ;);) Mi też w sumie było obojętne czy będę miała chłopca czy dziewczynkę.Ale coś w tym jest że jak Bozia dała synka to teraz dla równowagi chciałabym mieć córeczkę :) Validos27 dziękuje za fotki . Bardzo ładna z Was parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital!!! Jakie fajne zdjęcia i w ogóle ile;):):) Super bardzo dziękuję, ja też już wysyłam, ale jak na razie \"wychodzą\" ode mnie ze skrzynki:) Tworzycie naprawdę fajną, radosną parę:), acha... fantastyczne zdjęcia plenerowe, podpatrzyłam nawet co to za nadleśnictwo:), może się tam wybierzemy??:) Bardzo dziękuję:) Martusiu, dzieki wielkie za zdjęcia. Ja tak, ajk pisałam do Miki, wyślę też, tylko muszę znaleźć coś ludzkiego i aktualnego:):):) Bardzo fajnie wyglądasz i wspaniale, że się tak uśmiechasz:):):) Acha, Mikuś, Martuś, A-guu, już zamawiam Wasze fotki z maleństwami w odpowiednim czasie;):):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze jedno:) Agital, wspaniały bukiet i kwiat we włosach. Mnie też marzyły się storczyki, ale sierpień to nie jest ich najlepszy czas, więc zdecydowałam się na róże, niemniej storczyki uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×