Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Miki, no pewnie, że pędzi a ja z nim nabrałam rozpędu:D ;) do niedawna jakieś zakupy były abstrakcją, teraz mam już \"fazę\" - bo czas właściwy, a ja jeszcze dycham więc mogę osobiście obejrzeć, wybrać itd. W sumie zakładam, że nawet już za dwa miechy możemy się spotkać z Ktosiem....:)❤️ U nas też bardzo ciepło, choć nie aż tak. Współczuję, bo nawet teraz tu jest męcząca temperatura...od tego tygodnia czuję się już dziwnie ciężko..;):P dobra, nie narzekać !:P;) uściski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) To prawda czas niesamowicie biegnie do przodu...aż się sama zastanawiam, jak on to robi;) Dzięki, że piszecie o kolejnych różnych etapach, bo może będzie nieco łatwiej, podążając Waszym śladem, kto wie?? Ja tymczasem jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego iiiii również najlepsze życzenia imieninowe dla założycielki naszego topiku - MARTUSI:)🌻 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączam: STO LAT, STO LAT!!! i SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu-wpadlam specjalnie dzisiaj dla Ciebie:) A więc -w dniu imienin- samych a to samych pieknych dni w Waszym życiu, zdrówka, wiecznej pogody ducha:) i szybkiego porodu (nie więcej niż 15 min) ❤️ całski dziewczynki ja zmykam do męża odpoczywać , potem do kina a wczoraj znowu były góry wiec jak widać relaks w pełni:) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Validosku, Kiedyś, Miki....OGROMNE DZIĘKI !!!!❤️❤️❤️ UWIELBIAM WAS:):):) ucałowania, dziękuję !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja się dołanczam Martaanno do życzeń! :) Spełnienia najskrytszych marzeń, zdrówka, szybkiego i łagodnego porodu, zawsze niebieskiego nieba nad głową, silnych ramion męża obok Ciebie... ogólnie wszystkiego tego co sama nazwiesz SZCZĘŚCIEM!! ❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - wszystkiego naj, naj!!! Padam ze zmęczenia po parapetówce, ale dom cały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo Emsy !!!:)😘 i gratulacje🌻 czyli będziesz tu już częściej ?? :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuniu - przepraszam, że na koniec dnia ale szczere i gorące życzenia spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serdeczne Alice :)😘:) a Wy kochanieńkie to kiedy macie imieninki, hę ??? żebyśmy czegoś nie przegapili ! :);) dobrej nocy, bardzo dziękuję za pamięć, nie spodziewałam się....:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martuś ja mam 21 stycznia :) Witam wszystkich po weekendzie!!!! U nas jest zimno i pada deszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;):):) Strasznie zmienna ta pogoda, no niemniej znacznie bardziej strawna niż np. 36 stopni.... Dziewczynki trzymajcie się dzielnie i kochajcie swoich mężów bo faceci bywają cudowni (mój mnie ostatnimi czasy rozczula, nie wiem, czy coś takiego nadzwyczajnego zmienił w swoim zachowaniu, czy też ja Go tak postrzegam, ale jest cudowny:), dbajcie o siebie i uprzyjemniajcie sobie życie ile się tylko da!!!!:) Acha, co do przyznania się do daty imienin. Ja też jestem zimowa - 8 grudnia:) Buziaki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) no pogoda popada w skrajności...teraz leje, że z domu nie wychodź :P co do słodyczy mężów, to potwierdzam :D:D mojego mogłabym łyżkami hihi :D;) mniaaaaaam :) udanego dzionka wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! No nadrobiłam już zaległości w czytaniu:) - A_guu - gratuluję synka!!! Super, że udało się spotkanie w Krakowie - poproszę o fotki:) Całuski!!! Lecę na miasto poogladać mebelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu poniedziałek:( Najgorsze ze w sobote znowu mojego męza złapało zapalenie ucha a dzis rano lała mu sie ropa z krwia:(:( w myslałam ze juz to wyeczył.....na bakterie która strasznie ciezko wyleczyc i ja juz nie mam siły! łatwo dostac zapalenia opon mózgowych z tego -martwie sie strasznie!.Bylismy na pogotowiu ale kolejny antybiotyk.......własnie musze sie skontaktowac ze swoja znajoma lekarka zeby dała mi jakies namiary na dobrego laryngologa bo mnie to juz przeraza:(:( Oj przepraszam ze tak truje od rana:( jeszcze ta pogoda......i mój podły nastrój....................masakra mam nadzieje ze trafimy do dobrego lekarza!!w koncu ide na 2 kawe:) a gdzie do 16!!! Miłego dnia -aha moje imieniny 24 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jutro już podobno bez deszczu, więc główka do góry. Poniedziałek jakoś zleci :) Musi być OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Poslki. Jutro juz wracam do Niemiec do domku.Ale mi tu milo. Szkoda, ze ten wypad jest bez meza. Brakuje mi go strasznie. Jemu zreszta tez. Tez mnie roczula. Wyjechalam tylko na dwa dni a telefony sie caly czas nie urywaja - oczywiscie tylko moj steskniony mezus dzwoni.Ale mi milo. Zyczonka imieninowe spoznione, ale szczere. Wszystkiego najwspanialszego..... Moje imieninki juz byly 5 lipca. Zycze milego poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czegoś tu nie rozumiem, wczoraj upał niemiłosierny, a dzisiaj zaledwie 15\'C i ulewa od rana.... No ale wole już 15\'C niż 35.... Validos, dzięki za fotki - gdzie dokładnie byliście??? ja się odwdzięczę i podeślę dla odmiany coś znad morza :) trzymam kciuki za męża. Marto, pogoda doskonała na \"wicie\" :) Ja zamierzam obmyśleć jakieś firanki :) Kiedyś, Emsy, Alice, Agital, A_guu, Tmm, Szkatułko 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki -fotki z Lubnia:) piekne widoki! Reszta też dostała fotki! moze jakies macie z ostatnich wypadów to czekam:):) Mnie cos głowa strasznie boli i ta pogoda -bleee aby do 16:) Kiedyś, Emsy, Alice, Agital, A_guu, Tmm, Szkatułko , Martaanna, Mikimaus ❤️🌼 tmm-moze jakies zdjecia z wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda straszna i głowa też mnie boli:( Ogólnie cały lipiec w Wielkopolsce deszczowy, no może za wyjątkiem kilku dni:( Martuś, prześlij mi fotki ze spotkania:) Całuski dla WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos dzięki za zdjecia super są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za fotki. Ślicznie wyglądacie. Jak wrócę do domku podsyłam resztę ślubnych i z podróży poślubnej (Tunezja) - cierpliwości. Ja też 👄 wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam coś powysyłałam :) jeśłi kogoś pominęłam, to dajcie znac. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×