Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Ja też jestem, też:):):):) Ja również bardzo dziękuję za spotkanie🌻. Naprawdę ogromnie się cieszę, że dzięki temu topikowi mogłam poznać tak wspaniałe osoby jak Wy Validosku i Martusiu:) i nie wątpię, że stopniowo uda nam się poszerzać grono na spotkaniach. Martuś, dzięki jeszcze raz za uroczy upominek, stoi już w stadku:)hihi, chyba się już nawet zaprzyjaźnił:) Bardzo mam fajny nastrój po tym spotkaniu. Niestety jestem melepeta największa i nie wzięłam aparatu, ale nic to, następnym razem zabiorę:):):) Tymczasem dzięki za zdjątka:) Buziaki jeszcze raz!! P.S. A_guuu, bardzo serdecznie gratuluję SYNKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, też:):):):) Ja również bardzo dziękuję za spotkanie🌻. Naprawdę ogromnie się cieszę, że dzięki temu topikowi mogłam poznać tak wspaniałe osoby jak Wy Validosku i Martusiu:) i nie wątpię, że stopniowo uda nam się poszerzać grono na spotkaniach. Martuś, dzięki jeszcze raz za uroczy upominek, stoi już w stadku:)hihi, chyba się już nawet zaprzyjaźnił:) Bardzo mam fajny nastrój po tym spotkaniu. Niestety jestem melepeta największa i nie wzięłam aparatu, ale nic to, następnym razem zabiorę:):):) Tymczasem dzięki za zdjątka:) Buziaki jeszcze raz!! P.S. A_guuu, bardzo serdecznie gratuluję SYNKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, też:):):):) Ja również bardzo dziękuję za spotkanie🌻. Naprawdę ogromnie się cieszę, że dzięki temu topikowi mogłam poznać tak wspaniałe osoby jak Wy Validosku i Martusiu:) i nie wątpię, że stopniowo uda nam się poszerzać grono na spotkaniach. Martuś, dzięki jeszcze raz za uroczy upominek, stoi już w stadku:)hihi, chyba się już nawet zaprzyjaźnił:) Bardzo mam fajny nastrój po tym spotkaniu. Niestety jestem melepeta największa i nie wzięłam aparatu, ale nic to, następnym razem zabiorę:):):) Tymczasem dzięki za zdjątka:) Buziaki jeszcze raz!! P.S. A_guuu, bardzo serdecznie gratuluję SYNKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, też:):):):) Ja również bardzo dziękuję za spotkanie🌻. Naprawdę ogromnie się cieszę, że dzięki temu topikowi mogłam poznać tak wspaniałe osoby jak Wy Validosku i Martusiu:) i nie wątpię, że stopniowo uda nam się poszerzać grono na spotkaniach. Martuś, dzięki jeszcze raz za uroczy upominek, stoi już w stadku:)hihi, chyba się już nawet zaprzyjaźnił:) Bardzo mam fajny nastrój po tym spotkaniu. Niestety jestem melepeta największa i nie wzięłam aparatu, ale nic to, następnym razem zabiorę:):):) Tymczasem dzięki za zdjątka:) Buziaki jeszcze raz!! P.S. A_guuu, bardzo serdecznie gratuluję SYNKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, też:):):):) Ja również bardzo dziękuję za spotkanie🌻. Naprawdę ogromnie się cieszę, że dzięki temu topikowi mogłam poznać tak wspaniałe osoby jak Wy Validosku i Martusiu:) i nie wątpię, że stopniowo uda nam się poszerzać grono na spotkaniach. Martuś, dzięki jeszcze raz za uroczy upominek, stoi już w stadku:)hihi, chyba się już nawet zaprzyjaźnił:) Bardzo mam fajny nastrój po tym spotkaniu. Niestety jestem melepeta największa i nie wzięłam aparatu, ale nic to, następnym razem zabiorę:):):) Tymczasem dzięki za zdjątka:) Buziaki jeszcze raz!! P.S. A_guuu, bardzo serdecznie gratuluję SYNKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wcześniej coś mi się zacięło i samo się wysyłało, bo miałam włączoną stronkę i jej nie zamknęłam. Przepraszam za zaśmiecenie. Pozdrawiam i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już Wam zazdroszczę do potęgi....:) tego spotkania! Ciekawe, kiedy ja się będę mogła do Was dołączyć, ale wierzę, że w końcu to nastąpi :) Czy muszę dodawać, ze czekam na fotki w trybie pilnym?? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, poszło:):):):):) lecę do gina,trzymcie kciuki, na razie😘 ps. na reszcie piątek dla naszych pracowitych pracujących Świeżynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie! Ja również czekam na fotki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wysłałam zdjęcia:) mam nadzieje ze dojda do każdej:) huraaaa piatek:) maż bedzie:) martusiu trzymam kciuki za lekarza i wszystko na pewno jest dobrze z meleństwem:) wiecie co kobitki te nasze świezynki w ciązy wygladają pieknie :):) jakby nie brzuszek u marty....to nie widać ciąży:) usmiechnietę , piękne kobiety i przszłe mamy ! mam nadzieje ze niedługo mi też sie uda i tez tak ładnie bede wygladać jak one:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - dziękuję za zdjęcia. Śliczne dziewczęta. I super spotkanie. Jest szansa, że może kiedyś dojedzie reszta. PIĄTEK! odliczanie do 16:30. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Martuś trzymam kciuki za gina🌻. Dziewczyny, po tych kilku dniach \"wojowania\" mojego Maluszka, po tej zwiększonej dawce magnezu zasnęłam niesamowitym snem. Straszny wstyd, bo niedawno wstałam, ale za to sapomoczucie super!!:) Validosku, po pierwsze dziękuję za komplementy w imieniu Marty i moim:), a po drugie idę o zakład, że w ciąży będziesz wyglądać znakomicie, bo najważniejsza jest chyba pogoda ducha:) Można przytyć więcej lub mniej, mieć brzuszek wyżej lub niżej, a i tak najbardziej liczy się uśmiech!!!!:) Alice, Miki, Agital i wszystkie babeczki, uda nam sie kiedyś zorganizować spotkanie \"globalne\" napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za kciuki !!!!! jest dobrze !!!:):):):) co za ulga ! szłam ze stertą różnych badań i...duszą na ramieniu, dodatkowo niemiłe panie pielęgniarki z rana podniosły mi ciśnienie ( dosłownie ! ) - koniec końców wyniki są OK, poza bakteriami w moczu ale to bagatelka przy innych potencjalnych zagrożeniach;) i co bardzo istotne Kruszyna już stanęła na główce ! :):):) Dzięki Ci, Boże. norrrrrrrrrmalnie mogę fruwać !!!!!!!!!!!!!!!!!!:D No nie mówiłam ?? cudowne są nasze Babeczki:) Validos, dzięki za tyle miłych słów pod naszym adresem. Zgadzam się z Kiedyś, że i Ty będziesz kwitnącą brzuchatką: jak obecnie zgrabną, opaloną i figlarną + brzuszek: wyobrażam sobie...:) Racja, Validos, polowanie było bardziej na Ciebie hihi :P Kiedysia dostrzegłam z dala bez problemu - znak rozpoznawczy: uśmiechnięta, miła buzia:):):) a potem już każdą szczupłą i ciemnowłosą brałam za Validoska hihihi :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam ze tak bedzie:) Martusiu -mówiłam ze wszystko musi byc dobrze:):) coż innej wersji nie ma!!!!!!!!! ja mam lekkie nudy w pracy wiec przedladam oferty wajacji i sylwestra:) marzy mi sie tydzien na nartacj na Słowacji:) wiec ten rok bedzie pełen zabawy chyba ze życie spłata nam figla:) patrzac wczoraj na Martusie i Kiedyś chyba bym chciała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos dziękuję za zdjecia! Dziewczynki wygladacie kwitnąco!!!! Ja ostatnio często obserwuje kobiety w ciąży i wszystkie jakie widze sa takie piekne!!! Mają tylko brzuszki i aż im zazdroszczę, bo po pierwsze chciała bym mieć już dzidzi a po drugie boję się że będe wygladała w ciazy jak słoń a nie jak kobieta z brzuszkiem :( (moja mama bardzo utyła w ciaży i to cała :( buuuu) P.S. Validos masz rację gdzie ten brzuszek Kiedysia widać? Boi ja tez bym się nie kapnęła, ze jest w ciąży :) zresztą martaanna też klasa babka :) az Wam zazdroszczę (ale oczywiście nie złośliwie) i równiez mam nadzieję, ze spotkamy sie kiedyś wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Martusiu!!!, wspaniałe wiadomości, cieszę się razem z Tobą, naprawdę fantastycznie!!! Najważniejsze, że Malutkie odwróciło się głowką w dół, może Maleńkiemu smakował wczorajszy deserek i postanowiło zrobić mamie prezent??:)hihi Właśnie, co do polowania:), ja też nie miałam wątpliwości, że Matusia to Martusia:), zobaczyłam ją w \"prześwicie\" bramy i Ona już się uśmiechała promiennie;) NIe było wątpliwości:), sama nie wiem, jak to się stało:) Validosku... ja cały czas trzymam kciuki za te niespodzianki;). NIe mam na myśli tego, że uważam, że wszystkie dziewczyny powinny rodzić równocześnie, ale jeśli tylko któraś dziewczyna pragnie maleństwa, to ja ściskam kciuki z całych sił, żeby mały \"lokator\" zagościł i sprawił niesamowitą radość:) Agitalku:), moje Maleństwo chyba potrafi się konspirować poprostu:) Brzuś malutki (jak na ciążowy hihi), ale ja go już widzę:). Najważniejsze, że mieszka tam malutki brykuś, który rośnie jak na drożdżach:) Agital, chyba nie da się przewidzieć tego, jak będzie się wyglądać w ciąży. Ja spodziewałam się bycia totalnym słonikiem (haha, jeszcze nic nie przesądzone i mogę nim zostać), ale jak na razie najgorzej nie jest, więc nie trać dobrej myśli. Będziesz promienną przyszłą mamą podobnie jak Validosek:) Dziewczyny, buziaki dla Was🌻 Trzymam kciuki za udany weekend u wszystkich świeżynek:) Fajny humorek, po wczorajszym spotkaniu nie opuszcza mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i ufff ile czytania...!!!! Tylko gdzieś mi mignęło coś o zdjęciach z Krakowa - poproszę:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Fajnie, że udało Wam się spotkanie, oczywiście proszę o fotki. Kurcze zazdroszczę Wam i pomyśleć, że teraz będę miała jeszcze dalej do Krakowa jak się maluch urodzi ale coś się kiedyś wymyśli. Oczywiście jak będę w okolicach to dam znać może spotkacie się i ze mną ;) Ale jak narazie to pobożne życzenia. Cieszę się, że wszystko się układa. Przecież w takim toważystwie to tylko ciąże mogą przebiegać prawidłowo ;) A te które czekają na bociana to niech tylko patrzą uważnie bo tu na tym topiku to jakaś epidemia ;) Ja pomalutku szykuję się na wyjazd. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a_guu epidemia mówisz? :) :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos7
Epidemia -dobre:):) chyba chcę sie zarazić:) ja juz z męzusiem :) pojadłam, kąpiel...................i wreszxcie razem:):) alez sie stęskiłam Całuski TMM wysyłam zdjęcia a_guu Tobie chyba wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos nic dziwnego, że zgubiłaś 2 skoro mężuś przyjechał :D Co do epidemii to ja na razie mam tylko katar i opryszczkę ha ha... Życzę wszystkim dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Dziewczynki bawcie się dobrze w weekend:), Validosku szalej i korzystaj z obecności męża!!! Agital, życzę szybkiego wyleczenia z obecnych przypadłości i zarażenia się w ramach \"epidemii\", Tobie Validosku też:) Emsy, mam nadzieję, że wypoczęłaś:):):)) A_guuu, jak tylko będziesz miała być w okolicy to krzycz!!! Jeszcze raz pozdrowienia i buziaki dla wszystkich:) no i spokojnej nocki życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, fotki super :) Widać, ze spotkanie się udało. Emsy, nadrabiaj zaległości w czytaniu :) I pisz, co tam u Ciebie :) Marto, gratuluję dobrych wyników :) Wszystkim życzę udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuś, twój suwaczek z tego co widzę, też zasuwa jak szalony!!! jestem już na etapie snów o porodzie.... Również życzę wszystkim miłego weekendu :) Czy gdzieś jeszcze w tym pięknym kraju temperatura sięga 36\'C, czy tylko ja mam tę wątpliwą przyjemnosć życ w takim zakątku??? Help...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×