Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Własnie dziewczynki wstawać proszę!!! Mnie znowu w pracy sernikiem tuczą a już się sama źle ze sobą czuję :[ Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie:) Dzięki, za klikanie w moją stopkę i proszę o więcej:) W weekend prawdopodobnie jedziemy nad morze, więc liczę na odpoczynek i pełen relaks:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Muszę rzecz jasna nadrobić zaległości:), ale jak na razie melduję się:) Wróciliśmy wczoraj po weselu szwagra no i ogólnie weekend i początek tygodnia (wczoraj) obfitował w wydarzenia, gdyż wczoraj popoludniu kuzynka męża urodziła synka. Dostaliśmy już dwie fotki maluszka mmsem:) W następnym tygodniu pojedziemy jeszcze do rodziny na kilka dni to odwiedzimy maluszka:) Kuzynka ta też była na weselu w sobotę i szalała w tańcu i jak się okazało całe szczęście. Termin miała niby wyznaczony na 11 sierpnia, ale w jej przypadku były duże kłopoty w dokładnym ustaleniu wieku ciąży i wczoraj okazało się, że ciąża jest znacznie przenoszona, tak, że sobotnie szaleństwa wyszły jej na zdrowie;) Dziewczynki pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę miłego dnia, a tymczasem poczytam Was:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, przeczytałam o fali sprzątania... też niestety nie przepadam za tym, choć czystość i porządek lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kiedyś!!! cieszę się, że wesele się udało:) Ale te wakacje szybko mijają i już niedługo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak sernik Alice mogłam się podzielić :) to trzeba było przyjechać i się poczęstować :P Witajcie Emsy i Kiedyś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:) Kiedys fajnie ze sie odezwałaś:) i ze wesele sie udało! ja od rana mam duzo roboty ale dla Was zawsze czas znajde:) obecnie sie rozgladam za autkiem -bo na budowe bez niego było by ciezko:( nio i chyba bede musiała wybrac autko albo wakacje:( bo nie chcemy brac kolejnych kredytów tylko za gotówke kupic a w tym wypadku wakkacji nie bedzie :( ale cos za cos:) ja tak sie zastanawiam jak mnie w przyszłym tygodniu nie bedzie ile bede musiała nadrobic!!!!w czytaniu! w sobote przylatuje mama a w pon wyjezdzam do mnia na wies do Jarosławia:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok głodomorki juz wysylam :) łapać dobrze bo leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prosze bardzo dla Was wszystko!! Validos przykro mi z powodu wakacji, ale masz rację zadłużyć się to nie sztuka :( Myslę, że to jeszcze nadrobicie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja od rana liczę i liczę:-) Agital-fajnie masz z tym serniczkiem; chociaż u mnie w pracy też często ciasteczka są-bo to imieninki, bo to jakaś rocznica... Więc w bioderka idzie sobie; nawet mąż zauważył:-P Ale jak mogłoby być inaczej, skoro pracuję w firmie produkcji cukierniczej??? Kiedyś-super, że wesele udane; nie ma jak to się pobawić na weselu:-) Moja kuzynka też urodziła synka, ale w sobotę-więc jak widać dzieciaczki się rodzą:-D Validos-masz rację-cieżko by było dojeżdżac na budowę bez autka! Ja też jestem przeciwniczką kredytów, ale chyba lepiej go spłacać niż płacić za mieszkanko do cudzej kieszeni! Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widzisz netka Ciebie też nei zaniedbują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja za chwile koncze prace -potem na cwiczonka:) aha dzisiaj sie zaszokowałam mam wreszcie piekny sluzik i mnie jajnik boli wiec moze owulacje wreszcie dostane w tym miesiacu:) zobaczymy mam nadzieje ze jakos w koncu dojdzie mój organizm do siebie-miałyscie racje potrzeba troche czasu na to wszystko:) wiec luzik :) aha jutro mam męzusia wreszcie przyjedzie w tygodniu:) musze jakas kolacje wymyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się natknęłam na Twój wpis Validos, i wstyd przyznać, ale laik jesttem totalny jeśli chodzi o owulacje, śluzy, czy inne \"kobiece sprawy\". Byleby okres był każdego miesiaca, i co jakis czas kontrola u lekarza. Reszta kompletnie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mało mi dziś naklikałyście:( No dobra, wieczorem nadrobicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Straszny sajgon ostatnio...właśnie odwiedziła mnie przyjaciółka, bardzo fajnie się z nią rozmawiało. Ostatnio w ogóle te rozjazdy, ciągle w biegu i czas ucieka. Emsy masz rację, wakacje są zbyt krótkie, też mnie to martwi... Z jednej strony jest dopiero 7.08, a ja czuję jakby wolne się już kończyło... Dziewczynki:), skoro serniczek smakuje, to może... macie ochotę na racuszka z jabłuszkiem??:) Netka, Agital:) witajcie;) Validosku, wiem, że marzyłaś o tych wakacjach, ale z drugiej strony przyznam, że też popieram może rozwiązania mniej ciekawe, ale za to nieco bardziej zdroworozsądkowe. Samochodzik przyda Ci się, natomiast mogłoby się okazać, że mając świadomość, że dodatkowo się zadłużasz, nie bawiłabyś się dobrze na wakacjach. A o jakim autku myślisz?? Pozdrawiam i posyłam racuszki:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku:) jeszcze ja jestem na końcu do życzeń rocznicowych dla Ciebie, a tak naprawdę dla Ciebie i dla Twojego męża. Trzymam też kciuki za to, by Maleństwo niedługo u Was zagościło🌻 Zauważyłam, że pytałaś o mnie. U mojej teściowej padł net, więc nie miałam jak zaglądnąć. Z tego co pisałaś weekend zapowada się u Ciebie w akcji i następny tydzień też. U mnie w zasadzie podobnie. Pod koniec tygodnia na weekend wpadnie moja teściowa, natomiast w następnym tygodnia znów pojedziemy chyba w rodzinne strony mojego męża, bo mój mąż znów będzie miał urlopik:):):):):):) TMM:) witaj🌻 Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję sie jakby po mnie walec przejechał :-o Ciężki dzień. Chcę już do domu, i wydaje mi się, że jest już 18.40. Kiedyś, cześć kochana 😘 Miło Cię widzieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) alez padam:( zjadłam sobie barszczyk z jajkiem i fasolke szparagową:) i juz lepiej prosze Was trzymajcie jutro kciuki:) a wiem ze potraficie zdziałac cuda:) moj maz wkurzył sie w pracy (jak zawsze chodzi o kase) i jutro idzie na powazna rozmowe -jak nic sie nie zmieni to powiedział ze sie zwalnia-wiem wiecie:) co robic:) wierze w Was:)ja go w pełni popieram pracuje po 12h na dobe wiec chociaz kase powinien miec godziwa za to ze jest daleko od domu:( Kiedysiu dziekuje za zyczonka :) a autko -hmmmm mysle ze OPEL ASTRA COMBI:) nadał by sie dla mnie -ja lubie wieksze samochody i moze sie uda kupic zeby Cie przeprowadzic -wiesz 2 duze auta to nie jedno:) Tmm-Ty mówisz ze sie nie orientyjesz-ja przez 10 lat łykania tabletek nie wiedziałam co to ból jajnika i przed miesiaczka o reszcie nie wspomne:( ale z pomoca dziewczyn na kafeterii lekko sie uświadomiłam w temacie -jak obserowac swoje ciało -nie zeby jakos przesadnie ale zeby wiedziec co sie kiedy dzieje:) wiec zaczynam i jestrem w podstawach świadomości:) Miłego wieczorka dziewczynki Emsy ja nadrobiłam:) ale dzisiaj smaki robicie-sernioczek -racuchy-Kiedysiu bo do Ciebie mam niedaleko wiec mogę sie wprosic na cos pysznego Tmm-kąpiel i cos słodkiego na pewno poprawi samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - -dziekuję:) No a reszta, ktora chce ze mna na wycieczkę pojechać???? Niech klika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka-22
Emsy-ode mnie masz po 2 klikniecia-w pracy i w domku:-) Miłej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!! ja juz po kawie:) i magneB6:) wiec moze jakos przezyje do 16:) co z Wami.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos przypomniałaś mi, ze nie łyknęłam rano bodymaxu i MG + B6 :( skleroza nie choroba a starość nie radość :D Dołanaczam się do Validos WSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWAĆ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię już, nie śpię:-) Właśnie kończę kawkę! Jak pogoda u Was? Bo una słoneczko od rana-zapowiada się upalny dzień!!! Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko się witam!!! I lecę, bo roboty full:) Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
netka u nas też słoneczko i mają być 32 stopnie ciepła :) lato wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dzielnie w pracy .... Dziś wędrujemy z mężem do dermatologa. Będziemy leczyć pozostałości po niedawno przebytej odrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×