Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

w ogóle nie czułam że jest jakiś Sylwek, jakiś Nowy Rok;):P program nocy z przełomu AD.2007 /2008 obejmował w dużej mierze noworoczny \"koncert\" Lesława;):D dlatego prędko po północy po prostu padliśmy.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, fajne wnętrza, kolorowo, ciepło... no i bardzo swojski, milutki kominek:):)dzięki za fotki. Agital, niebawem wyślę:) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Sylwek i Nowy Rok to zabawa z Zosieńką a potem mąż, kominek i.... gra w \"Scrabble\" do 3:00 rano :) Ej, nie było aż tak źle! Za rok planujemy sobie odbić na jakimś hucznym balu. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. i po Sylwestrze... jak ten czas gna! mamy już 2008 rok..! Zawsze, co roku mnie to zadziwia... Martusia - .. a czy światowej sławy Lesław po wszystkim rozdawał autografy ..? :) Miki - my też uwielbiamy Scrabble;) tak się wytrenowaliśmy, że kiedy mój M w Wigilię grał z moimi rodzicami i bratem, sam jeden nabił więcej punktow, niż pzostała trójka razem wzięta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, a skąd ! taki koncert tak Go wyczerpuje artystycznie, że pada nie zważywszy nawet na kondycję swego adytorium...:O ;):) czy mogę nieśmiało prosić o jakieś foto z Waszego Sylwestra ?? jeśli jestem namolna - zignoruj !:P:) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz Zabu o upływie czasu, mam to samo odczucie, co więcej jakieś kolejne moje urodziny mnie zadziwiają, nie nadążam już za nimi, coś mi się przestało "zgadzać". Mam poczucie, że to wszystko dzieje się za szybko... jak w tej piosence Jopek: "a jakiś bies wciąż powtarza mi: prędzej ! (...)przez życie nie chcę gnać bez tchu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jak się macie w Nowym Roku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczynki nie mówcie, że ja tu sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak mi się nie chciało rano wstać do pracy :( BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaana - przecież to podstawowa cecha rozpoznawcza Wielkiego Artysty - nie kieowanie się gustami, upodobaniami czy też poziomem opadających powiek u audytorium! Sztuka - ponad wszystko! ;) Wyslałam foty do Ciebie i do innych Dziewczyn, co do których pomyślałam, że mogą chcieć ;) choć to nie z samego Sylwestra, a z "za 5", bo szkoda brać aparat, nawet nie ten najlepszy, na zabawę. W zasadzie - chodzi o sukienkę, którą kupiłam i bardzo się z niej cieszę;) Agital - współczuję! Nie znoszę porannego wstawania :o teraz w dodatku obydwoje jesteśmy przeziębieni, a do pracy iść trzeba... ja dopiero jutro, ale M dziś już poszedł, choć ciężko mu mówić. 🌼 dla wszystkich pracujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Agital, mam chwilowe urwanie jajnika jak to mawia Agital;) a Ty jak się czujesz ? zaprawdę, Zabu, Lesio Wielkim Artystą jest:D:D ( nieee, no serio mówiąc nie jest absolutnie żadnym wrzaskunem notorycznym, ba - jest pogodny generalnie, ale w świeta zmiany otoczenia, raz tu, raz tam, trochę Go jednak męczyły...co bedzie widać na fotce, co Ci ją wyślę;) ) dzięki już teraz za zdjęcia, postaram się zajrzeć szybko do poczty jak tylko czas pozwoli, ale już słuchy chodziły po kafe ze super wyglądałaś:):) nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, wyglądasz prześlicznie !!!! kieckę widzę słabo ( mój komp winien ? ) ale fryzurka, makijaż, figurka, ogólny look - super !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, widzę, widzę ! ;) krój fajny, kolory \" nie dla mnie \", Tobie pasują ! no i ciekawy naszyjnik:) i wreszcie widzę bliżej interesującą buzię...:) dzięki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :( Muszę znaleźć opiekunkę dla Zosi. Pod koniec lutego wracam do pracy :( :( :( Robi mi się ciężo na sercu na samą myśl, że będę musiała zostawić mojego Skarba z kimś obcym :( Tryzmajcie kciuki, żebym znalazła kogoś odpowiedniego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a ja nie widziałam Waszych postów. Tzn temat się przesuwał do góry, ale postów nie mogłam przeczytać. Marta - dzięki:) mam nadzieję, że są to kolory pasujące niewielu kobietom (Sylwester to zresztą potwierdził), bo będę się wyróżniać, a, cytując Wieszcza, \"to lubię\" ;) Miki - nie martw się, tylko poważnie podejdź do poszukiwań! Kuzyn M ma wspaniałą opiekunkę do dziecka - panią, która dojeżdża z pod-bielskiej wsi, a za ich Małego dałaby się pokroić:) Ja stawialabym na dojrzałą panią, która może zapałać do Zosieńki miłością babciną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miki trzymamy kciuki!! Zabu nie mam Twoich zdjęć :( Emsy mieszkanko super urządziliście śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, poszło:) wzięłam znajomo brzmiące adresy z listy mailingowej Emsów, więc znowu Ci się dostało - nie dostało;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu świetnie wyglądałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja sobie nie zrobiłam fotki w fryzurze, makijażu i kiecce, ale w sumie z brzuszkiem to tak jakoś nie wyglądałam pociągająco ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, dziękuję:) ale tak ogólnie to koniecznie rób sobie fotki z brzuszkiem:) Najlepiej w tym samym dniu co miesiąc:) kiedyś będziesz oglądać z łazką w oku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital to ty masz już brzuszek???:) Zabu - dopiero teraz wiem jak wyglądasz - sukienka, fryzurka super - fotogeniczna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj mi mąż takie strzelił fotki :) i mam w Wigilię przy choince też :) wcześniej ten brzuszek nie był zbyt widoczny ale teraz to już nie bardzo można go ukryć :D Suknie sylwestrową miałam taką, że brzuszek się krochę gubił więc nie było najgorzej (problem będzie większy 29 marca na weselu mojej przyjaciółki, bo wtedy to już się raczej nie zgubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trochę a nie krochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Zabu jak ja tu mam się położyć i nie dźwigać???? Przecież jest zawsze tyle do zrobienia ;) A mały waży już ze 6 kilo i jak tu nie dźwigać?? ;) A tak swoją drogą to zawsze był ze mnie pędziwiatr i w miejscu nie potrafiłam usiąść (zwłąszcza podczas ciąży) i tak już chyba pozostanie ;) Wiecie co jestem w szoku!! Mały chyba wziął sobie do serca to, że jest \"starsz o rok\" ;) I tak sylwester mieliśmy nadzwyczaj spokojny mały spał całą noc i jadł nawet przez sen ;) Mało tego dał nam pospać do prawie 9 :D Dziś było troszkę gorzej bo obudził się o 7 koniec spania ;) Ale to i tak lepiej niż było bo przecież często nie spałam już od 4 rano a jak budził się o 2 w nocy na jedzenie to usypiałam go dobrą godzinę ;) W dzień jest nadzwyczaj pogodny i raczej nie płacze no chyba, że naprawdę już go nerw dopada ;) Ten nowy rok jest jakiś magiczny ;) :p Pozdrawiam Ps Emsy foty doszły. Pięknie urządzone masz to swoje gniazdko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, życzę owocnych poszukiwań ! niektórzy wolą młodsze kobiety, bez naleciałości, inni zdecydowanie te, które same są matkami i wiedzą co znaczy macierzyństwo...obie opcje mają swoje zalety i wady. Powodzenia i trzymam kciuki !!!😘 Agital, z brzuszkiem można jak najbardziej sexy wyglądać:);) to już 11 tydzień ? ale to pędzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, życzę owocnych poszukiwań ! niektórzy wolą młodsze kobiety, bez naleciałości, inni zdecydowanie te, które same są matkami i wiedzą co znaczy macierzyństwo...obie opcje mają swoje zalety i wady. Powodzenia i trzymam kciuki !!!😘 Agital, z brzuszkiem można jak najbardziej sexy wyglądać:);) to już 11 tydzień ? ale to pędzi ! A_guu, świetne wieści i odetchniesz wreszcie, biedactwo:) całuski dla Boryska😘 dziwnie działa dziś kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos - ale boski strój! :D a jaki wyrazisty makijaż! :D 🌼 Miło Cię widzieć - ładna babka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym roku. I z góry apeluję o fotki z brzuszkiem - bo koniecznie chcę się zapatrzeć!! Jestem już stara i marzy mi się macierzyństwo - i to jest mój cel w 2008 roku. Jak będzie z realizacją to się okaże ;) Pozdrawiam. acha - Validosku - widzę, że zabawa była jak najbardziej udana. ślicznie wyglądałaś. Zabu- - komplementy wysłałam mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice - jeżeli jesteś z 1906 to nie chcę Cię martwić, ale łatwo Ci nie pójdzie;) :D Bardzo dziękuję za miłe słowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. komplementy na forum mile widziane !:P:classic_cool: ej Alice, to nie jest przecież Twoj rocznik ????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×