Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Zabulinko dlatego słuchamy mądrych rad, ale w nieco innej tematyce (raczej technicznej niż estetycznej) więc chyba myślimy podobnie :) Ale tu dzisiaj pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ciesze sie ze pani okazała sie mila osóbka:) na pewno zaopiekuje sie Zosia:) Martus mam nadzieje ze to nie przypadek z ta przespana noca i nasz lesiu zawsze juz bedzie ładnie spał Zabulinko:) mam fioletowe włosy:) tan oberzyna niesttey nie scieły mnie powiedziały ze nie bedzie dobrze! mam lekka grzywke i piekny kolorek! oj pdama cały dzien na nogach-Urzedy 2x, bank, fryzjer i kosmetyczka........ wiec padam jutro wiecej napisze słodkich snów dziewczynki i kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku pytanie z innej beczki. Prowadzilas kiedys kalendarzyk z temperatura? Super widacz czy owulacja jest czy nie.Polecam goraco i fasolkow. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziewczynki i kruszynki\" - fajne :):):):):classic_cool: a tak właśnie wspominałam sobie jak to było na początku, jak ruszył topik i byłyśmy same dziewczynki, świezo poślubione, pełne planów i marzeń... no a teraz już tyle z nich się urzeczywistniło i ucieleśniło, między innymi w naszych kruszynkach...:) prosimy o foto fryzurki dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaanna to Ty podowalas ostatnio strone 'haczewskiego'? Mam pytanko jak bylas to Ty.Czy termin Ci sie zgodzil z tym co wyskoczylo, bo mi jeszcze lekarz nie wyznaczyl terminu i chcialabym sama sobie wyliczyc z tej stronki.Tylko nie wiem czy wiarygodna. dzieki sliczne za odpowiedz Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona, Haczewski pokrył mi się prawie idealnie z terminem wyliczonym przez gina, wszystko zależy od tego, jaką się poda/ bierze pod uwagę średnią długość cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakoś różnica 1 dnia była bodaj :) aa i tak to wszystko umowne dość ;) miałam tę samą datę porodu z Lesiem co moja Mama ze mną hihi ( czyli 14.10. ) :):) a realia : 26 września i 10 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczynki a co Wy wszystkie spicie??? Jakie pustki cały dzień :( Moja bratowa wylądowała wczoraj o 22:00 w szpitalu :( złapała ją grypa i strasznie wymiotowała aż nie miała sił chodzić :( ale dostała kroplówki i już podobno lepiej i dzisiaj dzidziusia i jego bijące serducho oglądała a miała mieć wizytę dopiero 4 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku jak dodalas ten ostatni suwaczek? Umiem go zrobic, ale nie wiem potem skad wziasc ten caly kod html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co Wy powiecie na temat tych wszystkich badan prenatalnych i testu potrojnego? Tutaj w Niemczech to dosc powrzechne i drogie badanie. Nie musze sie zgodzic. Mialyscie je tez robione? I ile razy podczas ciazy mialyscie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam tych badań, nie mam zdania. Usg kilka razy; pierwsze w początkowych tygodniach, tzw. połówkowe i jeszcze pomiędzy z kilka ogólnych - \"szybkich\" przy okazji wizyt ( takich może ze 3-4 ). pozdrawiam Ciebie i Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ostatnio tu widać pustki :( Przesyłam Wam wszystkim buziaki i obiecuję zajrzeć jak uporam się z chandrą. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kysz od Alice, a kysz chandro jedna !!! może to tylko wiosenne przesilenie... ? ściskam Cię [ścisk serdeczny, ścisk :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jeśli chodzi o Kruszynkę to spokojnie, spokojnie ...:) ja wiem, że łatwo sie mówi... ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!!! Rodzice mnie dziś przywieźli i przy okazji mama poprzesadzała mi kwiaty a tata z zięciem:) zabrali się za ogród:) Ja czuję się od kilku dni lepiej, naładowana pozytywną energią i pozytywnym myśleniem, no ale poczekam na Validos:D Tak poważnie to za tydzień, dwa - mam wyniki histopat. mam nadzieje, że będzie ok. no i wizytę u gina jak dostanę @. Agital - nie przemęczaj się!!! Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy😘:)🌻 gdzie się podziewacie ?? ;) my u moich kochanych Starszych świętujemy urodzinki mojej Mamy :):) całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłam ofiarą swojej próżności i polotu mojej fryzjerki Mam włosy koloru marchewkowego [łka donośniej] Nie wiem, co teraz będzie Zmiana dość hmmmm.... radykalna [pada na ziemię i rwie resztki włosów z głowy] Emsy - dobre nastawienie to podstawa, tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emsy!!! Jestesmy z Toba i trzymamy kciuki. Buzka A pozytywne nastawienie to polowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy 😘 Miki myślę, że z włosami nie jest tak źle :) Martaanno zobaczymy czy będzie mężczyzna :) Zareczona nie pamiętam już jak było z tym suwaczkiem muszę to sprawdzić :D Wszystkim udanej niedzieli życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona wchodzisz na tą stronę http://babystrology.com/tickers/ wpisujesz imie, datę ostatniej @ i wtedy się poniżej pojawiają kody i tylko trzeba je skopiowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agitalku. Sprawdzam... Ps.Znacie jakis dobry przepis na kotlety de voleille czy jak o sie tam pisze? Zycze pieknej slonecznej niedzieli. U nas okna pootwierane i piekkny zapach wiosny wpada do mieszkania. Zastanawiamy sie czy nie otworzyc sezonu grilowego.Tego jeszcze nie bylo, zeby w lutym grillowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziala juhu!!! Przepraszam, ze zasmiecilam Wam pol strony moim sprawdzaniem.Juz nie bede. Buziaczki i pozdrowienia od Fasolki. Juz sie nie moge doczekac 4 marca - wizyty. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) agitalku ciesze sie ze z bartowa wszystko dobrze:) ja wczoraj poszalałam i kupiłam czerwony płaszczyk na wiosne:) hmmm ta pora roku nastraja do zakupów:) Emsy:) ciesze sie ze czekasz na mnie ja mam wizyte 6 marca i wtedy mysle ze bede wiedziec co i jak z moimi strankami:) a mnie lekko głowa boli -za duzo piwa w piwie:) zabulinko daj znac co do srody:) miłej niedzieli dziewczynki:) zmykam trolic z mezem! miki:) ja na głowie mam fiolet i leko zielonkawe pasemka! w sumie kazdy mysli ze zielony-brr a to chodzi o poswiate:) wiec wiesz wiosna idzie czas na nawe kolorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona co do obserwacji to dzieki temu wiem ze nie mam owulacji!!!! i dla tego poszłam do lekrza który to potwierdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona masz na imię Karolina? ha ha ja miałam tak mieć na imię ale miałam ciocię Karoline i mówili na nią \"Karola\" albo \"Karolcia\" i rodzice zrezygnowali :) no ale mój mąż wymyślił jako jedną opcję i imienia dla dziewczynki właśnie Karolina :) :* Ale mi dzisiaj ciśnienie skoczyło!! :( mamy w pracy taką babkę, która uważa się za guru w temacie gustu, ale jest wręcz przeciwnie i np. według niej piękna suknia ślubna = DROGA, a po mojej było widać, że \"chyba droga nie była\" :[ (dla mnie tania nie była, ale dla mnie było jeszcze coś innego WAŻNIEJSZEGO... MNIE SIE MOJA SUKNIA PODOBAŁA I NIE KUPIŁA BYM INNEJ!\" a dzisiaj powiedziała mi, że wyglądam jakbym miała najpóźniej w maju urodzić a nie w lipcu :( tyje w normie i żeby sprawdzić to dzisiaj zmierzę obwód brzucha i Wam podam, bo albo ja mam nierówno pod sufitem albo ona! A tak na marginesie co za \"taktowny\" komentarz to był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×