Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

ahaaa ! !! Zabu, Krzysiek K. dziś w teatrze Słowackiego o 16 i 19 ( od wczoraj wiem ) - ale pewnie już Go dopadłaś od tamtego czasu ;) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębiłam się:( Wczoraj byliśmy na zakupach ciuszkowych- całkiem, całkiem się udały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, no to szykuj karimatę, wpakuję się do Waszego ślicznego mieszkanka :classic_cool: :D hehe - ciekawa jestem, JAK wyglądałam, jak Ci się śniłam - przecież \"na żywo\" się niw widziałyśmy (jeszcze ;) ) Validosku - szykuj się na szok, jak mnie zobaczysz :D cosik zmieniłam;) Dziś poszły ostatnie szwy, myślę, że za 2 tyg mogę śmigać na basenie :classic_cool: Wszystkim 🌼 Marusia - zakonotowano, adres zanotowano:) Co do Krzysia odpisałam mailowo;) Buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a, widzisz, Emsy - byłoby jak znalazł, mogłabym się Tobą poopiekować;) Zdrowiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy zdrówka:) Zabulinko nio to pieknie:) juz sie nie moge doczekac:) co wymysliłas:) dam znac jak mam ten tydzien!! jutro wywiadówka:( bleee przetroliliśmy cały weekend:) ale wczoraj mnie główka bolała po sobocie:) babskie drinki mnie dobiły:)ale wieczór był super:) wczoraj kino:) łózeczko........., mąż:) i odpoczynek a dzis do roboty:( wrrrrrrrrrrr miłego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkie :) Dziękuję za słowa otuchy i miłe maile :) Alice wyrazy współczucie Ja po weekendzie zmęczona, bo mieliśmy sporo gości, ale żyje :) Ciekawa jestem co u Miki i Zosi, tak milczy ostatnio :( Dzisiaj praca (a nie chce się nie...) Buziaki na miły dzień 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Jak tam weekend??? U mnie koszmarnie. Ale zacznę od początku. W piątek byłam u znajomej na kawce i Borys przy okazji odwiedził swoją koleżankę o 3 dni młodszą od siebie (chyba coś zaiskrzyło ;) ). To był jeszcze ten przyjemny moment choć rozmowa nie była momentami miła bo przechodzi koszmar w swoim życiu. No i na tej wizycie Borys oczywiście w pewnym momencie zaczął pokazywać swoje fochy. Ale to jeszcze nic bo przecież jego koleżanka była ważniejsza i zaraz wracał do zabawy. No nic wróciłam do domu na kąpiel i się okazało, że mały ma stan podgorączkowy ale stwierdziłam, że jest przegrzany bo tam było bardzo ciepło w domu. Ale po kąpieli małemu nie zeszło. No nic dostał jeść do tego espumisan bo miał wzdęty brzuszek i połłożyliśmy go spać i ..................... jego spanie skończylo się o godz. 22 i przez całą noc wył. Spał tylko na rękach jak czół pod plecami cos innego to zaczynało się od nowa. Dopiero ok 4 zasnął. Ale tylko dlatego, że gorączka podskoczyła na tyle wysoko, żeby dać czopik bo po nim zasnął i spał kiepsko 4 godziny. W dzień miał 2 razy gorączkę ale w sobotę wieczorem po gorączce nie było już śladu. Czekaliśmy na noc z niecierpliwością bo nie iwedzieliśmy czego się spodziewać no i do 23 było oki a potem powtórka z rozrywki tyle tylko, że bez gorączki. Zasnął ok 3. Ostatnia noc nieco lesza bo płakał przez sen co 15-30 min i jak dostał smoka to spał dalej :p Tak więc chodzę nieco pijana ;) No i dziś jest trzeci dzień jak młody marudzi bez opamiętania. Już sama nie wiem co się porobiło z tym naszym synkiem ;) już myśleliśmy o ząbkach ale dziąsełka są blade i nie podpuchnięte. Jutro idę do lekarza niech go przesłucha bo już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć. Może coś poradzi na te nerwowe spanie bo herkatka z meliską nie działa na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - masz rację - wywiadówka jutro bleee, tylko ja z tej drugiej storny biurka:) A_guu - Bidulko, może porozmawiaj z jakimś specjalistą, bo to chyba nie jest norma co? 3mam kciuki. Spaćććć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu, mam nadzieję, że to chwilowe i jest wszystko OK z Boryskiem. Skontrolujcie się dla pewności :) Alice 😘 ściskam. Czekamy na Ciebie. 🌻 wiosenny i pachnący dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. Byłam dziś u lekarza. Nie jest źle. Mam dalej brać leki i uważać na siebie (staram się jak mogę). Widziałam ponownie moje maleństwo i aż mi łezka się w oku zakręciła. Niebawem (25.04) mamy wizytę u lekarza, który wykonuje USG genetyczne aby wykluczyć wady płodu. Validosku, Emsy - pocieszające, że wywiadówki nie są tak często. Głowa do góry i podołacie. Trzymam kciuki. (p.s. Ja też \"ten\" rocznik :) ) A_guu - bardzo Ci współczuję. Ja jestem potwornym śpiochem i wiem jak może wykończyć jedna zarwana noc a co dopiero trzy. Może wizyta u lekarza coś wyjaśni. Daj koniecznie znać. Agitalku - Buziaczek i trzymaj się dzielnie. Dla malucha :) Zabu - już jestem ciekawa co zmieniłaś. Jak można czekam na fotki. Martuś - 🌻 pachnie aż u mnie :) Kiedysiu, Miki, Zaręczona {usta] Jeszce raz dziękuję Wam za wsparcie. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluniu - super, że maleństwo zdrowo się rozwija:D Dbajcie o siebie:) Pzdr. dla reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu.Pisalam pisalam i wszystko sie skasowalo. Ale jestem zla. Wlasnie leniuchuje w domu. Wczoraj mialam ciezki dzien w pracy, weekend w Polsce na pogrzebie bylismy i podroz tez dala mi sie we znaki. Siedze i czekam na kopniaki od Fasolki. Jest oczywiscie za wczesnie, ale co tam. Alice wlasnie wczoraj dostalam wyniki z badania przeziernosci karkowej i testu Pappa-a. Wyniki sa wiecej niz zadowalajace, jestem strasznie happy. Trzymam kciuki za Was i Wasza Fasolke. Dla reszty Buziolki i kciuki, bo zawsze sie przydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona gratuluję dobrych wyników 🌻 z tymi kciukami co to zawsze się przydają - dobrze powiedziane ;):) ja miałam długaśny i intensywny dzień więc dopiero teraz zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, czy u Ciebie wszystko w porządku ?? martwię się...:O całuski przesyłam 😘 pozdrawiam wszystkich ! :) L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy naszego \"małego kolegę\". Dużo buziaków dla Lesinka, jego mamy i pozostałych. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!! Wczoraj miałam takie kocioł, że nie miałam okazji wejść do was. A więc z Boryskiem dobrze już nawet przespał nockę i tylko 3 razy zapłakał przez sen ale dostał smoka i poszedł spać dalej. Lekarz stwierdził, że gorączka mogła wyjść od gardła bo ma zaczerwienione i lekko wyczówalne węzły. Ale nie jast źle tak więc dostał tylko witaminkę c i syropek na gardło. Ale wyszedł następny problem. Wczoraj dopiero przeszłam na NAN2 i wieczorem wyszła wysypka na klatce piersiowej i karku. Co prawda nie wysypało go za mocno ale to oznaka uczulenia - mam tylko nadzieję, że nie na mleko :o Narazie będziemy go obserwować i jak zniknie to odetchniemy a jak nie i nie daj boże się powiększy to będziemy musieli się poradzić lekarza co dalej. Wczoraj byłam ze znajomą na spinningu i dałąm sobie wycisk jak mało kiedy ;) przy okazji po poszłyśmy do knajpki na pogaduchy. Niestety obydwi po godzince uciekałyśmy do domu bo \"dzieci w domu płaczą ;) :p\". Efekt jest taki, że dziś nie mogę siedzieć go tyłek mam cały obolały od siodełka a nogi mam jak z ołowiu :D Nic w czwartek mieałyśmy iśc na tep ale jej nie pasi tak więc w poniedziałek znów spinning ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowego uzytkownika. jaki ten nasz Lesinek zdolny, ze umie juz pisac. Hehe. Aguu ciesze sie, ze Borysek dal Ci odetchnac i ze nic powaznego mu nie dolega. Tylko teraz to mleczko. Jak nie urok to...:-) No to teraz czekamy az Boryskowi zniknie wysypka. Ah ten nasz Borysek.Aguu i uklony, ze odwazylas sie pojsc na spinning. Ja to omijalam szerokim lukiem. Za to wybralam sie kiedys na Tae Bo.Bardzo mi sie spodobalo. Ale ze tydzien pozniej dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy to odpuscilam, potem opuscily mnie sily i silownia poszla w zapomnienie. Teraz cwicze w pracy i w domku cwiczenia dla ciezarnych. Od jutra wybieram sie na basen, ale jakos nie za bardzo mi to pasi, bo basen nie nalezy to najczystrzych. A jaki wyscie cwiczonka w ciazy robily? Miki!!! Halloo.Gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy co za dół:( ja zabiegana bardzo:) jak nie wywiadówka to szukałam wolnych pokoi nad morzem na majówke;) ale udało sie w koncu:) koło Władysławowa!! w domu nie moge sie odkopac z praniem i porzadkami!!! w pracy małe zawirowania!jakies zestawienia do roboty bo jutro spokanie w firmie ale na szczescienie jade! :) alice moze jakieś fotki maleństwa masz chetnie zobacze:) Zareczona wyniki musiały byc dobre innej wersji nie ma:) u nas na topiku:) MIKI:( odezwij sie słonko!! A-guu ciesze sie ze z Boryskiem dobrze:) a wysypko precz od naszego maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Emsy - odpisałam ❤️ Co do sportów, to ja uprawiam powiększanie mięśni ;) już noszę na rękach obciążniki po 1kg na rękę. Mam nadzieję, że coś to da pod kątem aparatu. A, i umyłam dziś okna;) miałam trenować też nogi, ale póki sie nie wygoję nic z tego - nawet tańce musieliśmy zawiesić. Validos - jesteś wielka, że chce Ci się drałować tyle godzin na majówkę:) Jedziecie autkiem czy pociągiem? :) Martaanna - ktoś się podszywa pod Twojego Synka!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy odpisałam:)❤️ Zabulinko jedziemy autem:) po 5h trasy na głowe wiec nie jest źle:):):) możemy sie umówic na wtorek w przyszłym tygodniu:) juz sobie zaklepie dla Ciebie specjalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee Zabu, to jednak naprawdę On :D właśnie mówię, że stanowczo za długo siedzi przed kompem, a teraz widzę udziela się na kafe - zaczyna się :P:D idę zajrzeć na pocztę, Lesinek śpi to się dopchałam wreszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia - ech, jak te dzisiejsze dzieci szybko łapią techniczne nowinki ;) Validosku - odpada przyszły wtorek. W ogóle - przyszły tydzień. Za 2 raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×