Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Dziewczyny, nie znam Waszych adresów mailowych, no chyba że macie w preferencjach, a ja głuper nie zajrzałam do nich ;-) Mój adres to cosmo295@wp.pl, i będę się bardzo cieszyć, jak mi coś prześlecie od siebie. A jak plany na weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
własnie są w stopkach :) cos zaraz prześlę i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, i jeszcze \"głuperem\" się nazwałam ;-) Agital, mam Twój adres :-) Zaraz Ci coś wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie jestes \"gluper\" :) Ja juz Ci cos wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - mam dużo zdjęć od Ciebie :D very najs, te fotki :)) Ja Tobie też już przesłałam. A możesz mi o sobie coś napisać, plizzzzz. Skąd jesteś, co porabiasz w życiu, co lubisz, itd. Bo nie jestem w stanie przeczytac tych poprzednich stron. Piszecie jak szalone ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Nic nie czytałam, ale przyszłam się zameldować. Jestem od dziś nauczycielem kontraktowym, było bardzo przyjemnie, dostałam maksymalną liczbę punktów po rozmowie, ale później jak wychodziłam ze szkoły stało mi się coś dziwnego, poprostu zasłabłam. W ogóle dziś się dziwnie czuję i trochę się martwię. Mam ciśnienie 94 na 68 i puls 107!!. Byłam kiedyś pod pieką poradni kardiologicznej, później się wszystko unormowało, a teraz nie wiem co się dzieje. Jak tak będzie dłużej to będę gdzieś dzwonić po jakąś poradę. Dzięki kochane dziewczynki za kciuki. Pozdrawiam bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Nic nie czytałam, ale przyszłam się zameldować. Jestem od dziś nauczycielem kontraktowym, było bardzo przyjemnie, dostałam maksymalną liczbę punktów po rozmowie, ale później jak wychodziłam ze szkoły stało mi się coś dziwnego, poprostu zasłabłam. W ogóle dziś się dziwnie czuję i trochę się martwię. Mam ciśnienie 94 na 68 i puls 107!!. Byłam kiedyś pod pieką poradni kardiologicznej, później się wszystko unormowało, a teraz nie wiem co się dzieje. Jak tak będzie dłużej to będę gdzieś dzwonić po jakąś poradę. Dzięki kochane dziewczynki za kciuki. Pozdrawiam bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że jest taki topic
Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że jest taki topic
Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze jest
kiedys - w ciazy to normalne, ze sa solabienia - u ciebie ez stres dodoatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmmku, ja też dziękuję :) co za uśmiech :);) Kiedyś, gratuluję serdecznie🌻 zadbaj proszę o siebie !!! odpoczywaj i w razie czego dzwoń gdzie trzeba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, u wszystkich przyszłych mamuś - martaanna i miki - widał brzuszki :) Agital - mam mase zdjęć od Ciebie ! Bardzo ładną salę mieliście. Kiedyś, Kiedyś - kochana, dzisiaj jest ponoć jakiś spadek ciśnienia, więc to może jest przyczyną Twojego zasłabnięcia, niemniej jednak, poinformuj przy najbliższej wizycie lekarza o tym fakcie. Bo ja tu się martwić będę ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Czy ktokolwiek mnie tutaj jeszcze pamieta :P? Stawiałam tutaj pierwsze kroki forumkowe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, jesteście super🌻 Było jeszcze trochę gorzej i wystraszyłam się nie na żarty. Po konsultacji z ginem wzięłam krople i idę odpoczywać. Wiem, że zasłabnięcia się zdarzają, ale mnie bardziej przestraszyło to serducho. Cóż, ciut utemperowały się moje niedawne poglądy, bo do dziś wydawało mi się, że mogę zdziałać wszystko, nawet więcej niż wcześniej, bo faktycznie nic się nie działo. Dziś wiem, że trzeba się czasem oszczędzać i nie szarżować.... Buziaki dla wszystkich, jesteście najlepsze, pamiętajcie o tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, no jasne że pamietamy, nasza stara gwardia dzielnie się trzyma widzę;):D Alice, nie mam Twoich...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysku czy ja dobrze rozumiem, ze ty mamuśką zostaniesz :D?? Martaanna - pewno ze sie trzyma :D I to dzielnie... ;)) Juz mnie tak kilka razy tu do was ciagnęło zeby to podczytac mniej wiecej co tam słychac w starej pace ;) Ale wiadomo... Julka mi gania, musze miec oczy dookoła głowy ;) Cieplutko sie robi to i goście sie przewijaja jacys ciagle ;) Ogrod, działeczka, grilki... No i mężus.. On tez przeciez wymaga opieki i uwagi :P :D Co u ciebie słychac :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga - w tym wszystkim nie zapominaj, że i Ty tez wymagasz uwagi :D Alice, zaraz Ci się postaram coś wysłać, a Ty mozesz mi wysłać swój look na maila cosmo295@wp.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm - kochana o moją uwagae to maż dba jak nikt :P Ale dziekuje :)) Ojj niedoczytana jestem co tu was jak nic :( Moze mi walniecie takiego maluśkiego skróta??? 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga - no to dobrze :) W końcu mąż od tego jest, żeby dbal o Ciebie, prawda ? ;-) Streszczenia, to ja sie chyba w życiu nie doprosze 😭 Już Im o tym marudziłam od wczoraj chyba i nic 😠 ;-) Za nic nie chcą sie streszczać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm i masz racje - mąz głownie jest od dbania :D Patrzac na to, ze mój M. to taki tatuś córusi.. To mimo wszystko gospodaruje i dla mnie czas :P ;)) alice - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, urocza para z Was, dziękuję🌻 A mąż okularnik to jest to, wiem coś o tym:D;) Kinga, ja za siebie - po roczku bez większych zmian, ta sama praca i mieszkanie, ten sam ulubiony topik na kafe, rodzina dziękować Bogu w komplecie, a w październiku zostanie zasilona przez małego Ktosia :):):):):):)( Ktosio na razie w swojej willi z basenem:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×