Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Hello, hello, hello... Przesłałam Wam na maile coś w temacie zmian i nowości hi hi Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inarii, dziękuję za maila ;) Mam do Was pytanie - gdzie kupowałyście swoje łóżka małżeńskie i jak się spisują? I czy nie skrzypią..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabuś kochana a cóż to za niedyskretne pytanie :P Nasze jak kupowaliśmy to nie było jeszcze "małżeńskie" - było to wieki temu i chyba w Ikei. (teraz trochę skrzypi - ale śpię na nim z synkiem :P) Buziaki for all 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my całą sypialnię u nas w meblowym - trochę skrzypie, jak mąż przewraca się na drugi bok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, a cóż to za lic czerwień :P Mebel jak mebel, tyle że ważniejszy, bo 1/3 życia się na nim spędza ;) Emsy, dzięki, choć pewnie do Twojego meblowego nie wpadnę ;) Zaręczona, dziękuję, to już coś :) Na razie mamy rozwiązanie połowiczne - kupujemy nowy stelaż do skrzypiącego łóżka, ale powoli musimy wyliczać koszty generalnego remontu w 2012 i nie zamierzamy się szczypać względem łózka akurat (reszta może stać nieumeblowana :P ) i szukamy naprawdę dobrego namiaru, nawet droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle mało jest w necie informacji na ten temat (łóżek). W sumie to trochę dziwne, Jest "n" rankingów dotyczących takich błahostek jak mydło w kostce, a zerowa wymiana informacji na takie tematy. Chciałabym też np. znać namiary na naprawdę godną polecenia firmę zajmującą się kuchniami, ale pewnie stanie na jakimś projekcie własnym i lokalnym wykonawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu...to MALM z Ikei to taki z nizszej polki. :-) Pochwale sie zakupem aparatu. NIkonem D5000. Naklikalam moim dziewczynom 500 zdjec w ciagu 2 miesiecy :-) Ale mam frajde i w koncu jakies konkretne klikadlo. Jestesmy po testach alergicznych (skornych) u Majusi (ze wzgledu na podejrzenie o astme).No i nie jest niby na nic uczulona. Jutro musze isc z nia na badanie krwi. Lekarz postawil diagnoze (bez badan zadnych) ,ze to astma ale ja jestem upierdliwa i chce jakies potwierdzenie. A jak tam Wasze perelki zdrowe??? Lenka nadal jest kochana. Wynagradza mamie paczatki placzacej Majusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu my mamy łóżko z Black Red White (system Bigger). Ogólnie spisuje się dobrze (nie skrzypi) jednak moim zdaniem BRW nie jest jakimś przodownikiem w wykonywaniu super solidnych mebli. Chłopcom kupowaliśmy meble z firmy BogFran (mają wiele modeli prawie identycznych jak BRW) i są o niebo lepsze (lepiej wykonane), a cenowo kształtują się tak jak BRW. Oto link do strony producenta. http://www.bogfran.pl/ Dziękuję za miłe komentarze odnośnie ostatnich maili :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ze zdrowiem kiepsko - od października już 2 razy antybiotyk- krtań i oskrzela :( Teraz od 3 tyg. lejący katar, w końcu pojechaliśmy do lekarza dziadka - Judyma :) powiedział-3 migdał, od wiosny będzie spokój do jesieni. No i chyba piątki wychodzą, może stąd ten katar. A taka zdrowiutka zawsze była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, znaczy, ma trzeci migdałek..? Będziecie usuwać..? Bidulki :( Inarii, bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Na pewno wykorzystam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice śpisz z synem??
a gdzie w takim razie śpi mąż?! chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwać na razie nie będziemy, bo nie ma sensu, zobaczymy potem. Dzis byłam u naszego pediatry z tym katarem - i ona mówi, że na pewno nie ma przerośniętego 3 migdała...więc komu tu wierzyć? No i dostała antybiotyk na gardło:(, ale na razie psikam jej tantum verde - bo ile mozna antybiotykow brać, do tego syrop z cebuli i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) witam:) mam chyba dobre wiesci:) we srode beta 44 dzis 112:) chyba bedzie nas wiecej:) odpusciłam lekarza , leki:) i prosze sponton najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Validosku Gratuluję!!!!!!!!!!! Czekam na oficjalne potwierdzenie wiadomości :) Buziaczki na miłą niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosc,ale zaskoczenie. Super. Ja juz sobie nie wyobrazam jakby Lenki mialo nie byc. Teraz tak jakos lepiej jest jak nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłałam Wam maila z pewną prośbą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Zareczona. Ty nie mieszkasz w naszym pięknym kraju, więc Ciebie to raczej nie dotyczy, ale zaraz napiszę Ci w mailu o co chodzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tu pisać, jak poza Validos którą mam "na żywo" prawie zero info :) Emsy nie sądziłam, że istnienie lub nieistnienie 3 migdała może być ee.. niepewne. Zdawało mi się że to coś z gatunku rzeczy oczywistych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka katar, maz chory, ja grypa i goraczka Maja lobuzuje. Cyrk na kolkach :-) Do tego Lenka nie chce jesc,bo nie robi kupy i nie umie nawet jak jej sie pomoze. Dzisiaj na sile jej strzykawka dawalam,zeby sie nie odwodnila :-( Lekarz mowi,ze jej przejdzie,bo jelita sie musza przestawic. A ja zalamana co z tym fantem zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice a gdzie tam...:-( Z chorobami jestesmy w lesie. Lence skonczyl sie katar i podlapaly nowy i do tego kaszel. Ja z goraczka trzy dni a maz na antybiotyku. Rece oapdaja. Maja wlasnie obrzygolila wszystko w kolo,bo taki kaszel ma. Nie wiem jak jej pomoc i czuje sie strasznie z ta bezsilnoscia. Od zeszlego piatku bylam z dziewczynami 3 razy u lekarza. Zadna nie ma antybiotyku. Za to Maja sterydy wziewne + jakies na pluca leki + syrop. Powinno pomoc,ale nie za bardzo. Dawke lekarz zwiekszyl jak dla konia,a to dalej nic. Malusienka poprawa. Przepraszam,ze tak marudze,ale ciezko mi na serduchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) 18 byłam u lekazra z dzidzia wszytsko dobrze;) bije serduszko:) tylko ja sie rozchorowałam:( od soboty nie moge sie wygrzebac z łózka;( dzis juz troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoddażonna
Cześć Dziewczyny, przejrzałam po krótce Wasze posty i widać, że szczęściem aż promieniejecie:) nie da się ukryć że zazdroszczę... Może Wy mnie podniesiecie na duchu i trochę pocieszycie... wyszłam za mąż 8mcy temu i wydawało mi się, że po ślubie będzie cudownie i wszystko jakoś łatwiej będzie szło. A jest zupełnie odwrotnie. Pomijam już fakt, że zaraz po ślubie zaszłam w ciąże ale niestety dzidzia obumarła w 9tyg :( to był dla mnie szok... dla mojgo męża chyba dużo mniejszy... ale nie o tym chciałam. Czy u Was czas po ślubie też był taki trudny dla związku? Nie mieszkaliśmy razem wcześniej. Rozumiem, że trzeba się dotrzeć, ale ja w myślach rozwodzę się z moim mężem po każdej kłótni i mam ochotę albo zniknać albo uciec na drugi koniec świata... Ciagle się w czymś nie dogadujemy, ciągle są jakieś kłótnie, brakuje mi jego ciepła i wyrozumiałości. On z kolei albo ciągle zajmuje się swoimi zainteresowaniami albo idzie grać w nogę bo chce schudnąć i tak w kółko. Denerwuje się na mnie jak chcę z nim porozmawiać o uczuciach, o tym co się dzieje, narzeka, że ciągle się dąsam i nie potrafię cieszyć się tym co mam. Poczułam się strasznie samotna w tym wszystkim. Proszę pocieszcie mnie jakoś bo naprawdę czuję się podle... :( p.s. zaczęliśmy się starać o dziecko bo latka lecą, ale teraz już sama nie wiem czy to dobry pomysł :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×