Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwali27

czy on moze cos do mnie czuc?

Polecane posty

Gość konwali27

oboje mamy partnerow,ja jestem starsza o 7 lat,poznalismy sie w pracy,on patrzy i wodzi za mna wzrokiem,ma to cos w oku kieyd na mnie patrzy,porzadanie,milosc nie wiem...martwi sie kiedy nie ma mnie w pracy,karze sie informowac droga emailowa co i jak kiedy mnie nie ma w pracy? sluzy pomoca kiedy mnie nie ma kto odebrac z pracy,chce moje zdjecie,mowi czule"moja slodkie ciasteczko",denerwuje sie kiedy rozmawiam i otrzymuje komplementy od innych kolegow...chce pozyczyc samochod abym pojechala sobie cos kupila w porze lunchu w pracy... ale NIE:dzwoni nigdy-choc zna numer,czasami odpisuje na emaile,kiedys postraszylam go ze opowiem wszystko jego lasce(w zartach)on to wzial na powaznie i zaraz do niej oddzwonil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy faceci lubią starsze kobiety, może po prostu fascynuje go to, że jesteś starsza? Albo faktycznie się chłopak zakochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie ani milosc ani fascynacja. Podobasz mu sie, lubi cie i dba o dobre uklady...to raczej wszystko. Z opisu wynika mi ze to taki typ, ktory wie, ze kobieta musi byc leciutko adorowana nawet przez kumpla w pracy. Nie ma przeciez zadnego sygnalu erotycznego a to ze mowi slodkie ciasteczko to nic nie znaczy. Gdyby taki tekst cos dla niego znaczyl to poszly by za tym inne sygnaly. Jesli bys chciala go poderwac to pewnie podobasz mu sie ale moze sie nie dac o czym swiadczy ten telefon do swojej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
a takie teksty typu:czy kupilam sobie cos sexy w sklepie z bielizna?a jak tak to co?ze chetnie by mi ukradl biustonosz kiedy robie pranie,albo ze mam niezly tyleczek itp....wlasnie nie wiem raz mnie tak zwodzi zeby za drugim razem odebrac mi nadzieje na cos serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Konwali 27 - I Ty pozwalasz na takie teksty w pracy??????? Od malolata jakiegos? Od obcego faceta?! Dziewczyno wloz paluszki do kontaktu , troche poboli ale moze pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
WAKE UP I CO Z TEGO?KRECI MNIE TO TROSZECZKE JAK FACET SLINI SIE NA MOJ WIDOK!ja nic zlego w koncu nie robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Skoro tak uwazasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
zszokuje cie troszeczke pikanterii dodaje fakt ze jestem mezatka..ale to nie moja wina ze facet cos chce...ja mu wcale tego nie musze dac...lubie meczyc "zwierzatka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Sygryda ---ma meza od tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
No niby tak....jedna z Clintonem a inna z Kaczynskim - z calym szacunkiem dla Prezydenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL z tego co wiem, to kazdej kobiecie podoba sie jak ktos sie za nia obejrzy...nawet jesli to bedzie ostatni pijaczyna. To jest po prostu potwierdzenie swojej atrakcyjnosci. Facet w pracy takze o tym wie i traktuje ja jak kumpla. Kumplowi wolno takie niesmaczne teksty pociskac...pzrecie nie podrywa jej wiec nic sie nie stanie...co najwyzej po mordce dostanie (tak mysli facet). Gdyby chcial ja poderwac albo cos czul to juz wysililby sie bardziej z tekstami...no chyba ze faktycznie jest buc nieziemski ale chyba nie bo nadal twierdze ze nie podrywa lecz \"dowartosciowuje\" zatem nie jest taki glupi skoro o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
bo jesli on sie zakochal to ja nie chce go ranic,bawiac sie w ten sposob,flirt itp..ale jesli on chce mnie no wiecie to ja sie z nim pobawie poflirtuje zakrece w glowce i kopne w zadek! z mezem to nie takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
F.P ----"Kumplowi wolno takie niesmaczne teksty pociskac." 1) nie takie tylko zabawne - te sa beznadziejne i chamskie 2)Przyjacielowi a nie wspolpracownikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
z tego co wiem, to kazdej kobiecie podoba sie jak ktos sie za nia obejrzy...nawet jesli to bedzie ostatni pijaczyna. To jest po prostu potwierdzenie swojej atrakcyjnosci. Facet w pracy takze o tym wie i traktuje ja jak kumpla. Kumplowi wolno takie niesmaczne teksty pociskac...pzrecie nie podrywa jej wiec nic sie nie stanie...co najwyzej po mordce dostanie (tak mysli facet). Gdyby chcial ja poderwac albo cos czul to juz wysililby sie bardziej z tekstami...no chyba ze faktycznie jest buc nieziemski ale chyba nie bo nadal twierdze ze nie podrywa lecz "dowartosciowuje" zatem nie jest taki glupi skoro o tym wie. WLASNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
_z mezem to nie takie fajne--------zmien meza I to jest wlasnie to wychodzenie za maz za szybko.... Byle gamon w glowie takiej zawraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
A jakbys sie zachowala gdyby "takie teksty" Twoj mezus do kobietki z pracy rzucal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuski piesek--------> nie zgodzę się, nie czuję się dowartościowana tym że komplenetuje mnie menel - chodzi głownie o styl wypowiedzi. Flirt to jest gra dla inteligentych, i tacy partnerzy są w stanie potwierdzić moje poczucie atrakcyjności, nie byle buc. Kobieta która wdaje się w flirty niskich lotów musi być strasznie niedowartościowana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
jezuu marudzicie mi tu jestem juz w tym zwiazku 8 lat,to nie znaczy ze nie kocham meza,chce sie poczuc porzadana,adorowana i atrakcyjna to wszystko..a ze ten gosc ma 21 lat to co z tego?do lozka ani do samochodu na seksik nie pojde.. pytanie tylko:czy to flirt czt dowartosciowanie sie moja osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
gorzej bedzie jesli gosciu sie zakocha,nie chce go ranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Powtarzam ----to jest wlasnie to wychodzenie za maz za szybko.... Byle gamon w glowie takiej zawraca. Ps. A dziecko masz w jkaim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak Sygrydo...ale wiesz ilu niedowartosciowanych ludzi na swiecie ? No i jestes pierwsza , ktora mowi ze kompletnie nic nie daje jej komplement menela (ale nie jakis ochydny tylko taki mily). Albo zatem nie zastanawialas sie nad tym, albo ukrywasz ten fakt przed soba...albo nie spotkalem jeszcze takiej Kobiety. :) Autorce topicu nalezy jednak poradzic a oto moja rada. Jesli w malzenstwie masz jakies braki to KONIECZNIE nad tym sie zastanow bo rozwod tuz-tuz a wierz mi ze to nie jest mile. Jesli teksty faceta ci sie podobaja...to mozesz flirtowac, ale w ramach rozsadku. Nie dopuszczaj do zadnych intymnosci. Musisz ustawic granice o milimetr blizej aby nigdy nie doszlo do nieporozumienia i jesli nie czujesz tej granicy to albo sobie odpusc albo postaw ja duuuzo, duuuzo dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Ale meza chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×