Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiedyś

Wyjątkowa SUKNIA ŚLUBNA...

Polecane posty

Witam:) Mam do zaoferowania jednoczęściową suknię ślubną włoskiej firmy HERM's model Indago, kupioną w krakowskim salonie MADONNA. Suknia uszyta jest z satyny jedwabnej na wzrost 168 cm+ obcas 9 cm w rozmiarze 38-40. Suknia jest jednoczęściowa, dół delikatnie rozszerza się w literkę A. Model ten posiada całkowicie odpinany długi tren, który prezentuje się bardzo okazale podczas ceremonii, natomiast ze względu na to, że można go odpiąć - suknia jest bardzo wygodna. Piękna prosta forma sukni, ekskluzywna tkanina oraz delikatność ozdób(wyszywana kryształkami) sprawiają, że suknia zalicza się do klasycznej elegancji. Do sukni mogę dodać długi muślinowy szal oraz welon. Cena sukni do negocjacji. Zapraszam zainteresowane panie. Zdjęcia chętnie prześlę drogą mailową:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
jesli można to ja bym prosiła o zdjecia tej sukni jeśli masz to jak miałas ją na sobie zeby zobaczyc jak lezy magdat22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj magdat:) Wysłałam już zdjęcia sukni ( na mnie, zgodnie z prośbą), tak się złożyło, że w dwu mailach. Pozdrawiam i czekam na ewentualny odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podaje maila na wszystkich podobnych topikach... do tej pory nic szczególnie mi się nie spodobało... :( może Twoja suknia zrobi na mnie wrażenie, mam nadzieję- poproszę o fotki :)))) chaje@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Nie wiem, czy dostałaś kiedyś moje fotografie, ponieważ starałam się je wysłać, być może nie udało się wówczas. Jeśli jednak nie podobają Ci się oferowane suknie to moze: 1. Spróbuj umówić się na przymiarkę, być może spodoba Ci się suknia, która nie aż tak efektownie wygląda na zdjęciach. 2. Napisz o jakiej marzysz, opisz swoją wizję, może któraś pani akurat taką ma do sprzedania i odezwie się?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, faktycznie dostałam juz te zdjęcia, ale jak widze założyłas nowy topik i nie wiedziałąm, ze chodzi o tę samą sukienkę ;) dziekuję za szybki odzew, ale sukienka nie jest do końca tym, na czym mi zależy. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję również. Pozdrawiam i zapraszam Panie, dla których moja sukienka będzie akurat \"TĄ\" tak jak była dla mnie. Pozdrawiam serdecznnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
dziekuje za fotki sukienka bardzo ladna i skromna chociaz ja bym chciała z przyozdobionym lekko dołem a nawet gdybym sie zdecydowała na ta sukienke to troszke daleko jestem z poznania no ale trudno ale sukienka bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki magdat:) Bardzo mi miło, że sukienka Ci się podoba, no i miłe jest to, że chciałaś podzielić się swoją opinią. Jeśli nie znajdziesz sukni podobnej z przyozdobieniami dołem:), to istnieje ewentualność odbioru sukni np. w Warszawie lub ewentualnie w Bydgoszczy z wcześniejszym (kilkutygodniowym) umówieniem się wcześniej. Pozdrawiam i dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o zdjęcia sukienki
aloes7@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Miło mi, że jeszcze jedna Pani zawitała na mój topic:) Właśnie przesłałam zdjęcia, życzę miłego oglądania i czekam na ewentualną odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz. Bardzo mi przykro, ale na podany powyżej mail (aloes) nie dociera poczta. W tej chwili odebrałam zwrot. Bardzo proszę o sprawdzenie, czy skrzynka nie jest przepełniona. Proszę ewentualnie podać inny mail, na który mogłabym wysłać zdjęcia Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lala nala
poproszę o foty malalalanala@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja prosze aloes7interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przesłałam suknie na podany adres aloes7@interia.pl Pozdrawiam serdecznie:) i zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×