Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataliia

Dla samotnych, niech każdy opisze siebie, może znajdzię sięchętny

Polecane posty

Gość samotni w sieci
marze o >>>kurcze to chyba tez sprobuje bo na pewno warto Tomek>>>widzisz jestes sympatycznym i inteligentnym facetem tylko masz zanizona samoocene, troche wiecej wiary we wlasne mozliwosci mlody jestes jeszcze cale zycie przed Toba, czasami trzeba wziasc sprawy we wlasne rece tak na marginesie ciekawi mnie czy macie mnie za faceta czy za kobiete hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
do samotni w sieci: mam jakies dziwne przeczucie, ze jestes facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
albo kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie znam
a jakos poderwalem juz kiedys jedna piekna cudowan.. no dobra.. Tomek ... coz Ci radzic nie ma zasad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
Tomek najlepiej badz soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
tomku 1982: czytalam wiele twoich wypowiedzi i powiem ci, ze nic nie zdzialasz z ta niska samoocena. kobiety lubia mezczyzn zdecydowanych, pewnych siebie. to, ze nie uwazasz sie za przystojnego to nic, uwierz mi. na pewno znajdzie sie ktos, dla kogo bedziesz cudowny. popracuj nad soba. a na razie zrob maly tescik: przez jeden dzien w sytuacjach ekspozycji spolecznej zachowuj sie tak, jakbys mial wlasnie wysoka samoocene. mozesz to zrobic w miejscach, gdzie nikt cie nie zna, bedzie latwiej. idz do slepu: pewnym krokiem, badz zdecydowany, powiedz cos milego pani albo panu przy kasie, usmechaj sie. poudawaj troche, pomysl, ze jestes super gosciem. zobaczysz, ze inaczej ludzie beda cie spostrzegac. fizycznosc odzwierciedla twoj stan ducha. zobacz jak chodza ludzie zdolowani czyms: sa przygarbieni, smutne miny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
i to jest wlasnie ta metoda. kobiety wyczuwaja z daleka silna, meska osobowosc, a to wlasnie je kreci. nie trzeba byc do tego jakims podrywaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
wlasnie najlepszy jest system malych kroczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
bedziesz silna osobowoscia, jesli wlasne bedziesz soba i nie bedzie ci to przeszkadzac. trzeba siebie zaakceptowac. to moze teraz brzmiec dla ciebie banalnie, ale przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
ja juz ide zycze wszystkim jak najwiecej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
nie od razu rzym zbudowano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
to moze powiesz jakiej plci jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
jestem bi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
jestem kobieta ktos sie za mnie podszywa oj nieladnie nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
tomku, jesli nie maz wrodzonego daru podrywania, to nie rob tego na sile, bedziesz sztuczny. nie kazda kobieta lubi takich podrywaczy. pwiem ci,ze tacy tajemiczy goscie, stojacy na uboczu sa bardzo ciekawymi osobnikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
ujawnij sie podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
podszywaie sie to normalka na tym forum. nie przejmuj sie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotni w sieci
no zauwazylam i dlatego ja tez mam swoj staly nick(w sensie ze czarny) jeszcze pewnie was odwiedze wiec narazie pa pa trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że najwięcej osób się Tobą interesuje jak nikogo nie szukasz... tylko się bawisz i jesteś sobą!! przetestowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o...
beatka: bo wtedy ma sie rozesmiana buzie, a to przyciaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettssy26
Tomek musisz pamietac ze męzczyzna musibyć tylko trochę ładniejszy od diabła i to wystarczy:) i tak jak juz inni pisali musi byc silny, zdecydowany. moj opis: blondynka 170 cm 53kg - podobno ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez samotnaa
czytam tak was i duza czesc pisze zeby gdzies wyjsc,bo tylko wtedy mozna kogos poznac.No ale gdzie wychodzic,przeciez raczej nie spotka sie swojej miłośći w sklepie?Gdzie Wy chodzicie?Jakie macie zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tak rok temu!! 7 lipca rozstałam się z chłopakiem po 11 miesiącach, nie było łatwo!! ale poradziałm sobie i już miesiąc pózniej miałam dookoła 3 chłopaków którzy bardzo chcieli ze mną być! chciaż ja niekoniecznie chciałam kogoś szukać, po prostu się bawiłam i... znależli się sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy człowiek tak naprawdę
w jakiś sposób jest samotny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻŻŻ
zgadzam się z tym postem nademną:) to racja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to i ja sie tu wpisze :))) jestem z piaseczna pod wawa, mam tylko 162 cm, pare kg za duzo, blondynka, mama 3,6 letniej Julii, obecnie pracuje jako fotograf medyczny (nie RTG), do niedawna takze pracownik ochrony osobistej gwiazd .jako 1 z niewielu wykonuje ten zawod legalnie.hihi. obecnie przymierzam sie do egzaminu na detektywa.lubie sport, zwlaszcza krav-mage. co wiecej chcecie wiedziec?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻŻŻ
agnes---> detetktyw to ciekawy zawód:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×