Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

KLUB LEWORWECZNYCH!!!

Polecane posty

czyli bardzo zdolnych i inteligentnych...mnie nigdy nie zmuszona do PRAWORECZNOSCi...w szkole zawsze bylo mi glupio,bo wszyscy prawa a ja lewa...mam brzydkie pismo,jestem uzdolniona artystycznie,humanistka...z liczbami mam problem hehe...i jakos manualnie jestem uwsteczniona,aha,mam zdolnosc do jezykow obcych,a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leworeczna
a to ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez leworęczna
uzdolniona muzycznie..skonczylam szkole muzyczna. Terz mam zdolnosc do językow obcych, humanistka, wrazliwa, wiecej nie bede wymieniac;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam do języków obcych, jakieś uzdolnienia artystyczne (ale bardziej fotografia niz np. rysunek), lubię nieco język polski, z matematyką tez raczej problemów nie ma, ale geniuszem nie jestem - umiem to, czego mnie uczą. Cóż jeszcze... Mnie też nikt nie zmuszał do praworęczności i raczej nie czułam się z tym głupio, tylko z piórem trzeba uważac :P. A zresztą część rzeczy robię prawą ręką :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Pismo raczej czytelne :>. Ciągotki do studiów humanistycznych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja prawa reka jest bardziej uzdolniona :DDDDD...polkula prawa lepiej pracuje...tak jak wspomnialam jestem uzdolniona artystycznie ale wyobrazni wielkiej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titto55
leworeczni sa the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolena2356
ja tez jestem leworeczna i podobnie jak moi poprzednicy mam ciagotki do jezykow obcych.typowa ze mnie humanistka. do praworecznosci nikt mnie nigdy nie zmuszał, a wynika to przedewszystkim z doswiadczenia mojej mamy ktora w szkole byla bita po rekach. w efekcie jedyna rzecza jaka robi prawa reka jest pisanie.pozdawiam wszystkich leworecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lewuska. Pismo mam ladne, przedmioty humanistyczne to mój koszmar z przeszłości, za to z matmy i języków obcych zawsze byłam b.dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. a mnie własnie zmuszono do praworecznosci... niemniej w szkole pisałam i prawą i lewą reką :) aż tak bardzo nie bazgrzę ;) humanistka, ale z ciągotami do nauk ścisłych. z jezykami też nie mam problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to by się zgadzało że lewusy
mają zdolności do języków obcych, ponieważ w ojczystym sadzą błędy równo :O:O:O:O:O:O:O:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to by się zgadzało że lewusy
margolena2356 - przedewszystkim ja tez leworęczna - terz - aż razi :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak się nazwać
Jestem o tyle dziwny, że jestem w zasadzie praworęczny, ale chciałbym usprawnić sobie lewą rękę. W tym celu nauczyłem się nawet obsługiwać myszkę lewą ręką :-) (tak samo dobrze jak prawą). Z pisaniem lewą ręką mam jeszcze trochę kłopotów, ale nie wiem, czy nie jestem już za stary na naukę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Ja również leworęczna . Co do języków obcych to też się zgadzam bo dośc dobrze sobie z nimi radzę :) Polski lubię tak średnio, bliższa jest mi biologia :) Wybieram się na psychologię ,ale z angielskim też chciałabym zrobić coś pożytecznego , może certyfikat ? Pozdrawiam leworęcznych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×