Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta_22

Piosenki na podkład do filmu ze ślubu

Polecane posty

Witam!Znacie może jakieś fajne piosenki, któe można podłożyć w niektórych fragmentach filmu ze ślubu?? Będę wdzięczna za wszelkie propozycje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak - sama wybralam podczas zyczen leci katie melua one milion bicycles james blunt ewa Bem do wstepu wzielismy kilianski z kayah do pleneru mamy david gray jak sobie jeszcze przypomne tytuly to napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapciaa
A mnie montażysta układał. Ja tylko powiedziałam czego nie chcę :) I jestem baaardzo zadowolona z Jego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireth
First Love Utady Hikaru :) Wolna, klimatyczna piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireth
Na błogosławieństwo najczęściej gra się Serdeczna Matko a na wyjście z domu Marsza Weselnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na naszym filmie
w tle słychać, jak śpiewa Enya Ewa Małas-Godlewska Jose Cura K. Krawczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co można by dać jako podład do sesji zdjęciowej, szukam czegoś żywego i wesołego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje Elvisa Presleya \"Only you\" zarąbiście to wygląda, jak jeszcze film będzie puszczony w zwolnionym tempie. Widziałam to na kasecie z jednego wesela i efekt super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm
na podklad mamy muzyczke charlie chaplina i sesja jest puszczona w przyspieszonym tempie - super to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coprwada dopiero za 9mcy:D ale wiem że w czołówie bedziemy mieli\'plist do koryntian sw pawła\"-śpiewany(zresztą to samo zaspiewają zaprzyjaznione dziewczyny-chórzystki...piękne to wg mnie bedzie\"połóż mnie jak pieczęc na swoim sercu jak pieczec na swoim ramieniu,bo jak smierc potezna jest miłośc...\" może przewinie sie w tle marc anhony(nie pamietam tytułu- kobieta+facet w galerii jakiejs,w kazdym razie rzecz o uratowaniu drugiego)pozatym pojecia nie mam-wiem ze cudnie wygląda skrót z przysięgi gdy w tle brzmi głos Jana Pawła II-\"miłość to najazniejszy dar,małżenstwo jest jego ukoronowaniem,nigdy nie pozwólcie aby cos zabiło tę miłość \"w podkładzie z muzyką moriccone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×