Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzban pełen miodu

Wyzwał mnie za dowcip

Polecane posty

A ja uważam, że powinien za jakiś rok wyciąć podobny dowcip i tobie. Na przykład z delegacji mógłby zadzwonić, że zdradził cię i nie może z tym żyć więc idzie rzucić się pod pociąg. Potem wyłączyłby komórkę a do ciebie zadzwoniłby jego zaprzyjaźniony lekarz, że musisz jak najszybciej przyjechać podpisac papiery, że się zgadzasz na pobranie organów od zmarłego, bo już czeka dziecko na wątrobę. I przy okazji pojawic się jakby nigdy nic, z kieliszkiem szampana w ręce i w białym kitlu na korytarzu w.w. szpitala. :) Fajnie prawda? Po prostu zajebiście :D Kiedy ty robisz komuś chory dowcip to spoko, ale jak ktoś tobie zrobi to ci się zmięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzban pełen miodu
Ale on wcale nie uwierzył, że naprawdę wyłupiłam oko :D Przez moment tak nie myślał bo to było za słabe technicznie: chamska farba i brak innej charakteryzacji. Bo nie mogłam sobie na to pozwolić,gdyby się niespodziewanie obudziło nasze dziecko. No i przede wszystkim, nie udało mi się zachować właściwej dla takiej sytuacji powagi. Po prostu mąż miał w pracy ciężki dzień, wrócił głodny i wk.... a w drzwiach powitała go żona z objawami nasuwającymi myśl o wezwaniu pogotowia. Nie wyczułam momentu :O Ale nigdy mnie tak wcześniej nie wyzwał 😭 Jesteśmy małżeństwem od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dopsz
a.. no to jakis zjeb po prostu, cofam to poprzednie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
tetraedr --nie przesadzaj człowieku.Podany przez Ciebie przykład nijak się ma do sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam pytanie
Ile autorka topiku ma lat?:) he he he no ja na coś takiego w życiu bym nie wpadła! SUPER:) a mąż powinien sie cieszyć z żony wariatki (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzban pełen miodu
Mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannn
ja bym sie smiala przez rok chyba z chlopaka ze gópol jest [= ale bez przesady,czasem trzeba sobie urozmaicic zycie ;p tylko zebys jutro nie znalazla banana imitujacego odciata czesc ciala ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on mial racje
być może na poczatku nie zalapal, ze to dowcip i sie przestraszyl - sprobuj wyobrazic sobie, co w tedy czul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwróćmy sytuację... Temat zakłada facet... Już widze, te wpisy... że jest idiotą, że zagrał na jej uczuciach i że ma lecieć z pękiem kwiatów i błagac o wybaczenie... Gdyby hipokryzja była karalna, to mężczyzni musieliby przenieść sie Ameryki... Bo całą europe przeznaczonoby na więzienie dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata3x5
pojebana jestes babo .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oplulam sie, swietne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×