Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syncmaster

gumki do włosów z sklepu HM

Polecane posty

Gość syncmaster

Kupiłabym sobie, ale wkórza mnie to, że sa połaczone w kilka sztuk. Po co mi kilka takich samych gumek??? Np. tych pomarańczowych połyskujacych (bywalczynie H&M bedą wiedziały o co chodzi :-) ) Może ktoś z Warszawy chce kupic na spółke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syncmaster
miało być "ze sklepu" uprzedzam ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że to najlepsze
gumki do wlosow. Mi nie przeszkadza, że sa pakowane po kilka sztuk, bo kupuje w hurtowych ilosciach dla corki. Ale ja kupuję takie roznokolorowe, nie ma takich u ciebie w sklepie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syncmaster
są takie pozwiązywane bo ja wiem po 10-15 sztuk ale są tylko w 2 kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio 10szt czarnych, i wcale mi nie przeszkadza taka ilość, bo gumki mają to do siebie, że czasem pękają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
moim zdaniem gumki do włosów z HM są niezniszczalne: rok temu kupiłam taki zwitek, chyba z 10 gumek tam było, pomyślałam dużo, bio dużo, ale pewnie się porozciągają lub popękają, to będę miała zapas. no i mam zapas... od roku noszę właściwie jedną i tą samą, która za nic nie chce się ani rozciągnąć, ani porwać. pozostałe leżą nietknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syncmaster
te gumki kosztują cos koło 6-8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy chodząc po sklepach nie widziałyście przypadkiem takich gumek powleczonych materiałem w szkocką kratkę? Mam długie włosy i czeszę kucyka, albo koński ogon. Taka cienka gumka na moich włosach ginie. Kiedyś kupiłam takie coś w czarno białą pepitkę, a teraz szukam w kratkę, ale niewiele mam czasu by połazić po sklepach. Może gdzieś widziałyście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×