Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xashax007

Cwiczenia na smukle nogi, oraz kilka innych porad. Sprawdzone przeze mnie!

Polecane posty

Moja koleżanka ma super buciki Reeboka Easy Tone. Chodzi w nich sobie a jej nogi i pupa pracują. Mówiła, że juz widzi efekty i jest bardzo zadowolona. Sama zastanawiam się nad ich kupnem, ponieważ dużo chodzę w ciągu dnia i byłoby to dla mnie idealne rozwiązanie. Słyszałyście może o tych bucikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te buty są przereklamowane
kupiłam je w zeszłym roku, w klapakach chodzę non stop po domu mam też "sensai", te używam w terenie.....noo i jakoś efektów nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka chodzi w butach Reebok Easy Tone i bardzo je sobie chwali. Mówi, że jej łydki i pupa stały się jędrniejsze. Bardziej wysportowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasa280
czy 37 cm obwodu to dużo w łydkach? bo mi się wydaje, że ogromnie za dużo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Easy Tone
a te Reebok ile kosztują ? pomaga na łydki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa -66% ceny
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Warszawa:299 zł za bon warty nawet 900 zł na Jeden z Pięciu Kompleksowych Pakietów Zabiegów obejmujących m.in. Peeling Ciała, Zabiegi Na Twarz (m.in. Mezoterapia Bezigłowa, Mikrodermabrazja, Maska Anti-Aging, Fotoodmładzanie) plus Basen i Sauna w LiqRise Day Spa w Kobyłce http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,106440?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzaa30
cześć! mam ważne pytanie!!.. czy jak mi to udaje sie zrobić w 1 h to żle? I czy jak ja zrobię np. tego ćw nr 3 50 razy i już nie mogę i robię od razu potem 5 min ćw rozciągające to tak może być??? A i mogę zrobić tak że połowe ćw czyli 50 x rano a druga połowe wieczorem??? I jeszcze 1 pytanie.......Czy jak ja zrobie ze 40 razy jakiegos ćw i robie dosłownie 2 sekundową przerwe i robie dalej to też żle.??? Po ilu dniach są efekty... PS; przepraszam za nieskładne zdania... z góry dzięki za odpowiedż...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super okazja
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:135 zł za bon warty 300 zł na Miesięczny Karnet Bez Limitu na Rollmasaż, Vacu, Siłownię i Platformę Wibracyjną w Fun and Beauty http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,118803?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super okazja
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:135 zł za bon warty 300 zł na Miesięczny Karnet Bez Limitu na Rollmasaż, Vacu, Siłownię i Platformę Wibracyjną w Fun and Beauty http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,118803?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadarye
mam wazne pytanie.. po między tymi ćwiczeniami, jakie jest to rozciąganie? jakie to ćwiczenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana ćwiczeniami :)
witam:) Xashax007 - autorko posta czy mogłabyś mi również przesłać rysunki poszczególnych ćwiczeń - to by ułatwiło sprawę, niektórych ćwiczeń opisanych tutaj jakoś nie potrafię sobie dokładnie wyobrazić :) Może któras z dziewczyn, która otrzymała rysunki od autorki posta mogłaby mi je podesłać:) będę bardzo wdzięczna - też borykam się z lekko masywnymi nogami, które są moją zmorą... adres mailowy: szatyneczka_17@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam strasznie grubę nogi:( i chyba się do Was dołącze tylko powiedzcie mi czy się wogóle opłaca robić te ćwiczenia?? czy komuś ubyło cm w udach lub łydkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolusia :D
Ejj. Autorko. To czyżby nie jakaś kicha ? No bo ja 2 dni temu zaczełam je robić .. no i ok.. ale wczoraj zapomniałam i nie zrobiłam.. moje nogi są teraz okropne.. wielkie bomby na które nie warto nawet spoglądać.. więc mam pytanie . potem jak już dojde do swojego celu to jak zakończe te ćwiczenia to wtedy będą mi sie od nowa robić grubsze ? Bo jak dojde do celu to nie chce dalej kontynuować tych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_taka
Ćwiczenia niechętnie wchodzą w nawyk. Ja wysmukliłam uda odkąd wróciłam do chodzenia na dość wysokich obcasach w pracy, czyli min. 8 godzin. Wiedziałam, że potrzebuje dobrych butów, wygodnych, po chodzeniu w których nie mam zakwasów i kurczy. Znalazłam je w bogatej kolekcji sklepu www.cozabuty.pl i to nie był ostatni zakup, bo od tego czasu zaopatruję się u nich w każdym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżidżij
Bardzo proszę niech ktoś mi przesle te rysunki od Xashax007 plis na marzenf@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia03
Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale jeśli tak - dołączam! Wzrost: 164 Waga: 50 Uda: 54cm Łydki: 37 Kostki: 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Jak już przeszło tydzień masakruję swoje nogi, czasem robię naraz 150, czasem 50, ale generalnie staram się zrobić min. 150 dziennie. Na razie nogi są duże, ale jędrniejsze. Zobaczymy co dalej. Tylko, że przez te ćwiczenia ciągle jestem głodna :D:D Do tego chciałam jeszcze bańkę chińską zastosować, ale idę na zabieg zamykania naczynek...Na razie wymiary Udo w najgrubszym miejscu: 59 cm Udo na środku: 52 łydka na środku: 36 Mam 168 cm, więc można sobie to wyobrazić, choć nie polecam....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneckaaaaaa
a czy te ćwiczenia powiększa mięśnie łydek? bo ja tam mam łydki chude starsznie aż nieproporcjonalne do reszty ciala i chcialabym zby te lydki stały się bardziej muskularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusik
Kochana Autorko Tematu Bardzo bardzo bardzo prosze o maila z rysunkami do cwiczen, bede bardzo wdzieczna mtcldom@googlemail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starting from scratch
Autorko, wielkie dzięki za podanie tych ćwiczeń! Wreszcie natknęłam się, coś co pomoże mi wysmuklić nogi bez uszczerbku dla chudziutkich górnych partii ciała. Dziś zaczynam trening. :) Mam tylko pytanie odnośnie ćwiczenia rozciągającego nie przedstawionego na rynku. Siadam, rozszerzam nogi pod kątem 80% a potem chwytam prawą ręką palec prawej nogi a lewą palec lewej nogi i robię skłon prosto przez siebie czy też chwytam obiema rękami jedną nogą i skłaniam się na bok do tej nogi i robię to naprzemiennie do lewej i prawej? I jeszcze jedno. Jeśli chodzi o te przysiady ze złączonymi kolanami, to jak rozumiem pozycją wyjściową jest przysiad (pośladki na wysokości kolan) a potem pogłębiam przysiad zniżając siedzenie i wracam do wyjściowego przysiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Polecam Ci zajrzeć na http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziesz tam porady dotyczące ćwiczeń i diety , a także opisy ćwiczeń, filmy zdjęcia , przepisy potraw :) Naprawdę warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusik
Hej widze ze w temacie cisza:-) Dzis moj pierwszy dzien cwiczen:-) poszlo gladko,i jakos mocno sie nie zmeczylam,najgorsze wyskoki,ale dalam rade. Zrobilam peeling kawowy. Pozdrawiam wszystkie walczace o zgrabne,szczuple nozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepunkaa
Pracusik :) , możesz opisać, jak jak wykonujesz te przysiady? Opis taki trochę mało klarowny... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSZUKUJE ĆWICZeŃ może ktoś mi pomoże!??? Byłabym niezmiernie wdzięczna! Oto krótki opis czego szukam - 3 lub 4 dziewczyny (USA) ćwiczą przez około 45 min w studiu, na początku jest rozgrzewka, potem są rożne ćwiczenia z piłeczkami w rekach na ramiona, pamiętam tez ze później było coś na karimatach na brzuch. Co pamiętam (jeżeli to ma w jakiś sposób pomoc) to to, że prowadząca jest bardzo podobna do aktorki Jessiki Alby. Inna z uczestniczek na blond włosy do ramion. Dala mnie zestaw był super ponieważ miałam po nim dużo energii. Poza tym dla uzupełnienia - było to chyba połączenie pilatesu z delikatnym aerobikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza67895
http://www.youtube.com/watch?v=Hzn2OKjuU-I&feature=youtu.be w podanym wyżej filmiku instruktorka jako pierwsze ćwiczenie wykonuje te właśnie przysiady (tzw. z angielska squats) wraz z instrukcjami, jak je poprawnie wykonać. Gdzieś na swoim blogu napisała, że istotnie jest to świetne ćwiczenie na nogi. Do założycielki : świetny wątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×