Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylek79

W Irlandii znalazlam szczescie....

Polecane posty

Gość Motylek79

Jadac do Irlandii nie myslalam ze spotka mnie cos wiecej niz wymarzona praca przewodnika wycieczek polskich i nie tylko, nawet onia sie obawialam a tu prosze. Zyskalam cos wiecej niz moja wymarzona prace. Znalazlam milosc a razcej ona mnie znalazla... cudne :) A moje szczescie niezna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek79
no co a wy tacy desperaci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zmień dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek79
no sorry aurat przeglodalam ten i tu napisalam niepostrzezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na uczuciowym wiecej osob to przeczyta i uwierzy ze szczescie kiedys i do nich przyjdzie...;) Mozna spytac jakie masz wyksztalcenie ze pracujesz jako przewodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek79
Srednie ale jezyk perfekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek79
no i dobry kontakt z ludzmi ;) to takze glowny atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp:) Nawet nie wiesz jak Tobie zazdroszcze...tej Irlandii...i ukochanego u boku...pracy...🌻 To musi byc wspaniale uczucie:) Czy Twoj facet jest \"tubylcem\"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek79
Znadziejna- najwazniejsze jest to odnalesc w swoim zyciu swoje miejsce na ziemii, swoja pasje, swoja milosc. :) Ja wlasnie wiem ze Irlandia to moje miejsce na ziemii nie jak wiekszosc wyjezdza dla pieniedzy w poszukiwaniu tylko pracy. Ja wyjezdzajac do Irlandii czulam do niej cos wiecej poniewaz czytalam oniej duzo , pytalam, itp. Kiedy pojechalam nie tylko utwierdzilam sie wtym w czym tkwilam ale jescze bardziej do niej sieprzekonalam. To bylo niesamowite wrazenie to pierwsze, teraz tez. Irlandia jest dla osob poszukujacych spokoj, stabilizacje, przyrode, ucieczke od zablakanej i expresowej cywilzacji(co nie oznacza ze Irlandia jest zacofana) Jestem oczywiscie z tubylcem ma typowo irlandzki charakter :) jest czuly, zrozumialy niekiedy zamnkniety w sobie ale to jest wlasnie piekne w ich charakterze. Anglicy to juz zupelnie inna nacja :) Przyjedz tu jesli pociaga cie ten kraj, najpierw sproboj na wycieczke a potem kto wie moze zakochasz sie wtym pieknym kraju a razcej wyspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZA1757
CIESZE SIE BARDZO Z TWEGO SZCZESCIA.NIECH TRWA ONO WIECZNIE.MOJE SZCZESCIE TRWA JUZ 25 LAT CZEGO I TOBIE CO NAJMNIEJ ZYCZE.MOJE SZCZESCIE TO POLSKA WYSPA I KOCHANY POLAK U BOKU.MOJ NAJWSPANIALSZY MEZCZYZNA MA WSZYSTKIE CECHY POZYTYWNEGO BOHATERA Z ROMANSU.GRUNT TO ZNALEZC TO CO SIE SZUKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×