Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarrnula

CZY to co Mowi sie przez sen jest pradwa?

Polecane posty

Gość czarrnula

prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że nie, ale nie zagłębiałam się nigdy w tą całą podświadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrnula
dzięki listek:) pozdrawiam.. masz racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba prawda
ja moiłam przez sen o kaltce i wiszącym w niej kluczyku ... do tej pory nie mam pojecia o co chodziło a minelo z 12 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrnula
Listek da sie usuwac swoj temat? chciałam go usunać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 lat czekac na to by sie
spełnił ??? jejsu, kiedy mi sie snilo ze kase bede miałą ?! kiedy to było ?!?!? aaaaa mam nadzieje ze spełni sie juz a nie ze bede czekala 40 lat na to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ;) \"Odbuduję WTC, a później je zburzę\". Zbieram na pierwsze cegły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku na muniu
mojemu sie snilo ze go lew goni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrnula
niezrozumieliscie tematu... chodzi o to czy osoba ktora mowi przez sen a ktos inny słyszał to co mówiła.. a były to rzeczy bardzo wazne.. dotyczące przyszłosci.. to czy to rzeczywiscie moze być prawdą... chodzi mi tu o działanie podswiadomosci.. a wy wypowiadacie sie na temat tego co wam sie sniło... to dwie rózne rzeczy.. jezeli cos bardzo przezywacie i sprawa jest powazna.. bo trzeba podjąc jakies decyzje i założmy mówicie przez sen o takich rzeczach a inna osoba to słyszy a ma to takze wpyw na jej życie... chodzi mi o to czy to moze byc prawdą czy nie... czy tylko mamrotanie nic nieznaczące... czy ludzka podswiadomosc działa tak ' niesamowicie' ze poprzez sen innej osoby mozna dowiedziec się co dzieje sie w jej wnętrzu.. poznac obawy.. czy to moze być prawdą..?? o to chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrnula
MODERN usuń ten temat plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revrwe
dialog mój i mojego ukochanego: on (pyta) : kochasz mnie ja (śpiąc) : tak on : tęsknisz za mną gdy jesteśmy daleko? ja : tak on : zdradzasz mnie? ja : tak dodam że nie zdradzam, nie zdradziłam itp. no i to tyle, jako odpowiedź do tematu, dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revrwe
czarnula, gdyby tak było że czegoś sensownego, zgodnego z prawdą, można dowiedzieć się od osoby śpiącej, usypianie i prowokowanie do zwierzeń dawno już byłoby pełnoprawną metodą śledczą ;DDD nie wkręcaj sobie bzdur, mówienie we śnie ma tyle wspólnego z rzeczywistością co same sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrnula
revrwe dziękuje:) własnie chciałam usłyszec taka odp... ;) wielkie dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×