Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka21

hej dziewczyny poradzcie cos dla mojej mamy

Polecane posty

Gość magdalenka21

moja mama ma isc na jakąs impreze z pracy ale kompletnie nie wie w co sie ubrac ma niebieski zakiet ale nie wie co do tego mogła by ubrac jej kolezanki z klasy kupuja jakies kreacje gorsety a moja mama nie ma czego takiego a w ogóle w czyms takim nie chodzi a chciała by cos co by mogła poźniej wynosic i nie chce wydac za duzo siana bo z tym jest troszke krucho bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaka to impreza. gdzie i wszystko ejst wazne wiec powiedz cos wiecej o teju imprezie to cos poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
ta impreza bedzie w klubie angelo i ta zabawa jest z okazji 55 lecia zakładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam klubu angelo a gdzie to jaki to klub jaka i,mpreza bal czy impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
jest to impreza dla pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
nie umiem powiedziec nic doładniej ten klub jest w poznaniu tam odbywja sie różne uroczystośći jak sluby studniówki a to jest impreza zorganizowana z okazji 55 lecia zakładu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
ja dopiero teraz zauwazyłam ze na poczatku niapisałam ze kolezanki mamy z klasy kupują sobie.. a chodzi o koleżanki z pracy mała pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zlapalam ale mysle ze musi sie zorietnowac jaka to impreza zawsze mozna uszyc wychodzi duuuuzo taniej niz ze sklepu albo pozyczyc cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkcjl
nie ma zadnej sukienki czy czegos eleganckiego z wczesniejszych lat?nie chodzila na wesela i inne rodzinne uroczystosci?a sylwester? o!a w czym byla ubrana na Boze Cialo?:) zawsze cos mozna pokombinowc-dodac jakis szal(organtyna kupiona na metry),fajna torebke,ulozyc super wlosy,zrobic wieczorowy makijaz.... naprawde nie ma nic sprawdzonego w szafie w czym dobrze by sie czula? moze faktycznie uszyc mala czarna(lub dlugosc i kroj ,ktory mama preferuje)i postawic na dodatki.sukienka zawsze sie przyda na inne okazje...a dodatki(np zlote!)mozna kupic za male pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkcjl
jak sie uparla na niebieski zakiet to ok.tylko do niego niech zalozy jakas wieczorowa bluzke.hmm,tylko jaki to niebieski?:)w sumie niebieski to zimny kolor wiec moze srebrna bluzka lub dodatki? niech kupi material i uszyje jakas fajna "gore"-tak!szycie to dobra opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka polna
lepeij wybij jej z głowy ten żakiet... prawdopodobnie to bedzie elegancka imprezka, wiec niech sprawi sobie coś extra. Czasem za niewielką kasę może wybrac soś fajnego, poza tym ważne są dodatki. A jeśli koniecznie już ten żakiet to może pod spód prosta suknka, a żakiet ozdobić elegancką broszką lub szalem i do tego koniecznie buty na obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
niestety mama nie ma zadnych takich ciuszków bo u nas w rodzinie przez ostatnie 10 lat nie było zadnego wesela co jedynie komunie ale nic z tych ciuszków nie pasuje na taka uroczystośc a jesli chodzi o uszycie to jest na to zbyt mało czasu a mama nie chce wydac zaduzo kasy i chce aby to był jakis ciuch który bedzie mogła wynosic tak sobie na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unforgiven2
ale z tego co mowia poprzedniczki to wyglada na to ze t0o elegancka impreza niech mama pozyczyjakas skuienkie moze. albo z wypozyczalni albo od kogos znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkcjl
przestancie z tym pozyczaniem!ja np nigdy nic nie pozyczalam i nie pozycze!i pewnie mama tez nalezy do takich osob;) niech bedzie ten zakiet.do tego albo prosta sukienka,albo prosta spodnica+fajna bluzka. wklej zakiet to podumamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
niestety nie mam nigdzie na zdjeciutego zakietu zeby wam pokazac ale dzis z mama tak rozmawiałysmy i mama chce ubrac czarne spodnie i ten niebieski zakiecik teraz tylko nie wiemy jaką bluzke ma do tego ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkcjl
no i super:)wybierzcie cos extra:)a moze dokupic jakas fajna broszke albo jakas ladna roze przypiac(oczywiscie tez broszke;))? albo na kupno jakis wieczorowych kolczykow sie skusic? wiesz...jakis taki wieczorowy,wyjsciowy akcent:) dopiero skumalam ze to wyjscie to chyba dzis?jak tak to udanej zabawy zycz mamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie
spodnie mogą być tylko faktycznie żeby troche to wszystko ożywić jakąś wystrzałową bluzkę jakąś typowo wieczorową (np coś ze srebrem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
hej dziewczyny mama chce załozyc seledynową garsoneczke tylko nie wie jakie buty do tego i bluzka ja zaproponowałam jej czarne i czarną bluzeczke moja co wy na to mama rozmawiała z kolezankami i niektóre powiedziały ze ida w garsonkach a impreza jest od 16 do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kolezanki
z jej pracy jak sie nosza? czy chodza wystrojone czy sa takie normalne swojskie kobity? z tym seledynem to roznie bywa. czarny jest najbarziej odpowiedni, elegancki, chociaz ta garsonka- no musi sama wyczuc, czy nie bedzie glupio wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×