Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Kolczyk w nosie to obrzydliwe. Nie wiem jak dużo idiotek jeszcze sobie zrobi to świństwo. A po paru latach będze tego żałować. Wszystko ok jak się jeszcze skończy na bliźnie a nie HIV. Ale tak czy siak, to brzydko wygląda, dziewczyny, nie rozumiecie że kolczyk w nosie nie jest ładny nie jest cool ani nie robi z was nikogo wyjątkowego może wyjątkowo głupią idiotkę. Jeżeli to jest to czego szukacie to róbcie to dalej ale wiedzcie, że wielu nie podoba się to a i wam kiedyś też nie będzie. Każdemu oczy się otwierają po określonym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem ,mam ,kolczyka ponad pół roku pewnego dnia wokoło kolczyka zrobiło sie czerwono więc delikatnie przemyłam,następnego dnia w lustrze zauważyłam,że cały nos zatopiony w ropie ,a kolczyk jest wręcz wypychany przez male bąbelki ropy i krwi,więc go zdjełam i przemywałam z 4 dni treaz wyglada lepiej ,ale miejsce kolczyka jest nadal czerwone a w środku nosa gulka i pytanie czy założyc go z powrotem i smarować i przemywać czy darować aż zarośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem ,mam ,kolczyka ponad pół roku pewnego dnia wokoło kolczyka zrobiło sie czerwono więc delikatnie przemyłam,następnego dnia w lustrze zauważyłam,że cały nos zatopiony w ropie ,a kolczyk jest wręcz wypychany przez male bąbelki ropy i krwi,więc go zdjełam i przemywałam z 4 dni treaz wyglada lepiej ,ale miejsce kolczyka jest nadal czerwone a w środku nosa gulka i pytanie czy założyc go z powrotem i smarować i przemywać czy darować aż zarośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaxax
Ja kolczyka w nosie miałam przebijanego 2 razy za pierwszym jak i za drugim razem bardzo bolało, choć robiłam to u kosmetyczki. Pierwszy raz dziurka zarosła się ponieważ wyjechałam za granice do pracy i tam zgubiłam kolczyk i już nie nosiłam nowego. Po powrocie bardzo mi go brakowało na twarzy wiec postanowiłam przebić nosek jeszcze raz. Miałam tez sytuacje ze strasznie mi ropiał był czerwony i zrobiła mi się górka wewnątrz noska, lecz przeczekałam to i tylko przemywałam, od czasu do czasu nim poruszałam, choć to strasznie bolało, aby ropa wyszła z dziurki . Wyjmowałam go tez kilka razy i przemywałam oddzielnie. Wszystko powróciło do normy i jestem do tej pory zadowolona ze mam takie cudeńko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkajesteswielka
Tak na przyszłość... Jak macie świeżo przebity nos i kolczyk bez kuleczki i NIE CHCECIE, żeby kolczyk Wam wypadł np przez noc to... przyklejcie sobie plaster. Może i nie wygląda to estetycznie ale za to macie pewność, że kolczyk zostanie na swoim miejscu. Poza tym nie wszystkie plastry są z wyglądu brzydkie, zawsze można zainwestować, kupić deko droższy ale i "ładniejszy". No, to tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wasze komentarze to aż się śmieje:) Pod żadnym wypadkiem nie róbcie u kosmetyczki a tym bardziej pistoletem, w nosie są nerwy, a pistolet jednak ma dużą moc i może ci coś rozerwać. Ja mam kolczyk ponad rok i nie żałuję ani trochę. Rzadko go przemywałam i do tej pory wszytko jest ok, ale uważajcie bo to że mi nic nie jest, nie oznacza że wam też nic nie będzie. Ja polecam kolczyk ten prosty nie wypada, a ten z zakręconą końcówką wypada przy jakimkolwiek pociągnięciu, najlepiej udajcie się do piercera, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdypistoletem
Ja miałam przebijany nos pierwszy raz jak miałam 16 lat i przebijane miałm pistoletem uwarzajcie bardzo nigdy niech nie przebijają wam pistoletem bo to bardzo pogarsza gojenie nosa i niestety ja miałam pistoletem i bardzo mi ropiało i musiałm wyjąć kolczyka :( 2 lata puzniej przebiłam igła i owiele lepie sie goiło tylko po 2 dniach napuchło i zaczerwieniło sie i poszłam do kosmetyczki u której przebijałam i poleciła mi OCTENISEPT lek do stosowania na rany, błone śluzową i skóre przyśpiesza gojenie i odkarza rany po 2 dniach opuchliza i zaczerwienienie znikło i jest dobrze ja płaciłam 23 zł ale naprawde opłaca sie :) jak nakładacie makijaż to omijajcie miejsce z kolczykiem zeby nie zabrydzać chigiena tego miejsca jest najwarzniejsza dopuki sie nie zagoi i niewyciągajcie kolczyka dopuki sie całkiem nie zagoi bo podrarzniacie rane i bedzie sie zle goić :D pozdrawiam wszystkie dziewczyny które chcą mieć kolczyka i które juz go mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miii
No u kosmetyczki byłam i teraz mi na nosie się coś robi i ropa się leje aż żygać się chce :○

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przykroscia musze stwierdzic , ze coraz czesciej spotykam sie z opinia ze kolczyk w nosie postrzegany jest przez facetow jakoby to osoba noszaca demonstruje pewnego rodzaju swobode sexualna. Inaczej mowiac jest otwarta na przygodny sex. Jeszcze bardziej maja to podkreslac dodatkowe kolczyki w uchu po tej stronie co jest kolczyk w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez myslalem ,ze ten kolczyk w nosie to tylko ozdoba, ale pewna polka w londynie ktora bzykalem powiedziala mi ze kiedy zaklada kolczyk to duzo czesciej klienci proponuja jej bzykanko. Jest kelnerka w jakiejs wloskiej knajpie. To chyba wie co mowi. JA mam wieksza odwage do takich dziewczyn, wydaja mi sie bardziej chetne, ale to tylko moje spostrzezenie. co prawda ja tez wyrwalem bedac jej klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z takim pytaniem o krwawienie z nosa, ktoś sie musiał z tym zmierzyć? Bo ja i bez kolczyka mam częste krwawienia z nosa, a nie wiem czy po przebiciu to sie nie nasili. Ponadto, jak jest ze zwykłym kichaniem czy dmuchaniem nosa? Przecież kolczyk musi na pewno w jakimś stopniu przeszkadzać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przekluwane pistoletem. I fakt raz dwa i po krzyku. Nie wiem jak z gojeniem się rany bo koniec końców z winy kosmetyczki żaden kolczyk mi nie pasował (był za krótki) bo przebiła pod kątem prawie na samym koniuszku nosa. Aktualnie czekam aż się wygoi i pójdę do specjalisty. Kosmetyczka bierze 20zl ale ja nie zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady mi kolezanka zrobila tego kolczyka sterylnie i jest wszystko super i malo bolalo. lecz sciagnelam bo na wf sciaganie mnie wkurzalo :( wie ktos moze czy jak zrobie go znowu w tym samym miejscu be dzie bardziej boleć???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej :) Potrzebuję kolczyk do świeżego przekłucia, który byłby prawie niewidoczny i przylegał do skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam sobie wczoraj kolczyk w nosie , nic nie bolało . Mam dziurkę z lewej strony i pomóżcie bo mam kolczyk ze stali nierdzewnej i mam go wyjąć dopiero po miesiącu. Czy do tego czasu dziurka mi się nie zrośnie z kokczykiem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexena
Po pierwsze kolczyków jakich kolwiek nie powinno robić sie pistoletem nawet w uszach, nie wspominając już o nosie! Metoda pistoletowa rozrywa tkankę a nie przekłuwa, goi sie wtedy dłużej i zostaje brzydka blizna razem z za dużą dziurką. Czasem kolczyk goi się powoli z rożnych przyczyn takich jak ; nie dobór witamin w organizmie, palenie papierosów, Krzywe przekłucie czy przekłucie obok nerwu. Kolczyk trzeba przemywać 70% spirytusem lub innymi oczyszczajacymi środkami, które są dostępne w aptekach. Nie należy poruszać kolczykiem i nie zdrapywać strupków! Jeśli kolczyk krwawi po 2 miesiącach max należy go niezwłocznie wyjąc poczekać aż sie zagoi i zrobić kolczyk ponownie pare centymetrów obok lub z innej strony, ponieważ może drażnić nerw który bedzie sie bronił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V V
dziewczyny i chłopaki z kolczykiem w nosie brwi czy wgl wywołują u wielu innych odruch wymiotny - nie bądżcie jak barany i nie naśladujcie innych bo ktoś sobie zrobił to wy też musicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv
Mialam przebijany u percingera igla z werflonem bo tak powinno sie przebijac jakie bzdury przebijac samemu kolczykiem iglą czy wy jestescie wariatki ?to twarz! Pistoletem mozna rozwalic skore lub nos to jest moc.specjalista zaznacza kropke ocenia w ktora dziurke lepiej przegroda moze byc krzywa to tez wazne odradzil mi prawa bo jest krzywa mam w lewej przebil igla zostawil werflon skrocil go wlozyl percing ja mam haczyk zakrecobny bolalo gdy przebijal uszczypniecie pare sekund polecialy lzy odruchowo przemywam sola fizjologiczna minal tydz ja juz mam zagojony zostawie go na 2 mies by dziurka sie wyrobila.wazna jest pielegnacja po przebiciu nos boli podczas gojenia.ok.3 dni.jesli jest katar najlepiej nie dlubac w dziurce i miec czyste rece! Ktos napisal ze najmniej boli przebicie jezyka co za bzdura jezyk to najbardziej unerwione miejsce mozna stracic czucie smaku przy zlym przebiciu.jezyk boli najbardziej potem nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie przekułam nos (nostril) jakieś dwa tygodnie temu niestety kolczyk który dała mi pani co przekłuwała mi nos strasznie podrażniał go od środa. Doszło do tego że tym kolczykiem rozciełam sobie nos w środu, a kiedy do niej napisałam powiedziała żeby wymienić na kolczyk z kuleczką. Tak tez zrobiłam, ale kolczyk wypada mi przy każdej możliwej okazji. Nie wiem już co robić pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankaa56

Ja najpierw przebiłam sobie sama, a potem kosmetyczka, mhm, to moze poszukaj na zagojonych informacji wiecej ale to wszystko bardzo zalezy od typu sugeruje octenisept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz67

Zrobiłam sobie wczoraj kolczyk w nosie , nic nie bolało, pryskalam octeniseptem, zobacz sobie teksty na zagojonych masz mega duzo rzeczowych info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×