Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

ja np robilam sobie kolczyk sama jakies 3 lata temu ;p troszke bolalo nie powiem poleciala lezka ale tylko w chwili przeklucia - nie jest to az takie straszmne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosia.
z tą bańką to zdarza się - czytałam. ale nie spotkałam się z tym osobiście, więc nie wiem jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minti
ja właśnie dziś przebiłam sobie kolczyka w nosie u kosmetyczki i przyznam szczerze ze nawet nic nie poczułam i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosia.
mam problem. kolczyk mam od jakoś 2 miesięcy i od kilku dni dziurka zaczęła mnie bardzo boleć... nie wiem od czego, nie wiem dlaczego... przemywam czasem spirytusem. boję się, że coś złego się dzieje. proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Nie przemywaj dziurki spirytusem!!! Dziurki przemywa sie sola fizjologiczna a jak nie pomoze to tribiotic.Moze nim ruszalas,bawilas sie lub cos i wdala sie jakas infekcja dlatego Cie boli? nie ruszaj go i przemywaj dosc czesto i zobacz czy przechodzi bol,jesli nie to zglos sie tam gdzie przebijałaś nos. Pozdrawiam ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie będę go mieć....
Cześć wszystkim;) jutro idę robić kolczyk w nosku, zdecydowałam się na to już pare lat temu jednak dopiero teraz wiem że chce tego na 100%, umówiłam się na jutro na 9;00 w studiu tatuażu i persingu gdzie będę miała przekuwany nos wenflonem, za kolczyk, przebicie, i znieczulenie płacę 70 złotych. Panicznie się boje bólu ale dam radę bo bardzo tego chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkowy koszmar...
Dziś przebijałam nos w studiu percingu... zostało nałożone na mój nos znieczulenie w postaci kremu, które trzymałam 40 minut, następnie została posmarowana jakimś płynem chirurgicznym moja wewnętrzna dziurka nosa. Położyłam się na kozetce gdzie czułam się jak u psychologa heheheh, zaznaczyła mi kobitka mazakiem dziurkę i pokazała czy może być, później włożyła w nos rurkę taką metalową, a następnie wbiła wenflon z igłą, po czym wyjeła igłę , podcieła wenflon i włożyła kolczyka... wszystko było by oki, gdyby nie fakt że dostałam krwotoku z nosa... leżałam tam 30 minut, po czym zze skrzepami w nosie i wielkim bólem wróciłam do domu. wyczyściłam nos tak jak powiedziała mi ta kobitka i wszystko jest już wporządku, nie boli nic nie leci.... krwotok został spowodowany pewnie słabymi naczynkami, ponieważ mam z tym problem. Nic nie bolało, trwało to 3 sekundy dosłownie chwila, wszystko było oczywiście przeprowadzone sterylnie, jednorazowymi narzędziami. Na koniec zabiegu dostałam wskazówki i listę której muszę się pilnować, jest w niej zawarta informacja jak pielęgnować rankę. Za zabieg zapłaciłam 70 złotych, i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania;)
Witam , dziś mija tydzień odkąd mam kolczyka w nosie. Robiłam go w salonie fryzjerskim który zajmuje się również przekłuwaniem nosów oraz uszu .Zrobiono mi kolczyka pistoletem (najprawdopodobniej do robienia dziurek w uszach)Za 20 zł. Pytanie czy To boli ? z tego co jak na razie wyczytałam ,jednego boli innego nie.Ze mną było tak że najbardziej bolesnym momentem była chwila gdy zrobiono mi już samą dziurkę , był to dosłownie moment ale uczucie takie jakby hm.. ktoś walną mnie z pięści w nos(ból po chwili przechodzi)później już nie miałam jakichś problemów , że nos mnie boli czy coś ,tylko jak np, mi wypadnie (mam kolczyk bez kulki i bez zgięcia(najprawdopodobniej jest to zwykły kolczyk ze stali chirurgicznej do ucha))i go z powrotem wkładam to jest faktycznie uczucie jakby przez sekundę robiło się słabo. Na noc przyklejam na nos plasterek żeby kolczyk nie wypadł . Próbowałam wymienić kolczyk na mniejszy z kulką , lecz okazał się za mały gdyż mam za dużą dziurkę jeszcze. Ogólnie czuję się z kolczykiem dobrze tylko denerwuje mnie że czasem nawet jak smarknę to momentalnie wypada mi ,więc mam taki odruch ,że co chwile sprawdzam czy mam Go jeszcze w nosie ;] . Teraz tylko czekam aż się zagoi , zarośnie i będzie ok ;)) . Osobiście uważam że lepiej pójść do kosmetyczki zrobić sobie kolczyk np , pistoletem , ponieważ trwa to szybko i ból prędko mija zamiast się bawić jakąś igłą samemu ;) . A jeśli chodzi o Ból to każdy odczuwa to inaczej ( wnioskuje czytając poprzednie komentarze) .Jednych boli bardziej innych mniej , a następnych zaś nie boli wcale , ale jak już boli to nie jest to jakiś straszny ból nie do wytrzymania .Nie ma się czego bać ;)) , jak boli to po prostu wystarczy wyjąć kolczyk , nos przestaje boleć i po sprawie ;)) . Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania;)
Witam , dziś mija tydzień odkąd mam kolczyka w nosie. Robiłam go w salonie fryzjerskim który zajmuje się również przekłuwaniem nosów oraz uszu .Zrobiono mi kolczyka pistoletem (najprawdopodobniej do robienia dziurek w uszach)Za 20 zł. Pytanie czy To boli ? z tego co jak na razie wyczytałam ,jednego boli innego nie.Ze mną było tak że najbardziej bolesnym momentem była chwila gdy zrobiono mi już samą dziurkę , był to dosłownie moment ale uczucie takie jakby hm.. ktoś walną mnie z pięści w nos(ból po chwili przechodzi)później już nie miałam jakichś problemów , że nos mnie boli czy coś ,tylko jak np, mi wypadnie (mam kolczyk bez kulki i bez zgięcia(najprawdopodobniej jest to zwykły kolczyk ze stali chirurgicznej do ucha))i go z powrotem wkładam to jest faktycznie uczucie jakby przez sekundę robiło się słabo. Na noc przyklejam na nos plasterek żeby kolczyk nie wypadł . Próbowałam wymienić kolczyk na mniejszy z kulką , lecz okazał się za mały gdyż mam za dużą dziurkę jeszcze. Ogólnie czuję się z kolczykiem dobrze tylko denerwuje mnie że czasem nawet jak smarknę to momentalnie wypada mi ,więc mam taki odruch ,że co chwile sprawdzam czy mam Go jeszcze w nosie ;] . Teraz tylko czekam aż się zagoi , zarośnie i będzie ok ;)) . Osobiście uważam że lepiej pójść do kosmetyczki zrobić sobie kolczyk np , pistoletem , ponieważ trwa to szybko i ból prędko mija zamiast się bawić jakąś igłą samemu ;) . A jeśli chodzi o Ból to każdy odczuwa to inaczej ( wnioskuje czytając poprzednie komentarze) .Jednych boli bardziej innych mniej , a następnych zaś nie boli wcale , ale jak już boli to nie jest to jakiś straszny ból nie do wytrzymania .Nie ma się czego bać ;)) , jak boli to po prostu wystarczy wyjąć kolczyk , nos przestaje boleć i po sprawie ;)) . Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania;)
Witam , dziś mija tydzień odkąd mam kolczyka w nosie. Robiłam go w salonie fryzjerskim który zajmuje się również przekłuwaniem nosów oraz uszu .Zrobiono mi kolczyka pistoletem (najprawdopodobniej do robienia dziurek w uszach)Za 20 zł. Pytanie czy To boli ? z tego co jak na razie wyczytałam ,jednego boli innego nie.Ze mną było tak że najbardziej bolesnym momentem była chwila gdy zrobiono mi już samą dziurkę , był to dosłownie moment ale uczucie takie jakby hm.. ktoś walną mnie z pięści w nos(ból po chwili przechodzi)później już nie miałam jakichś problemów , że nos mnie boli czy coś ,tylko jak np, mi wypadnie (mam kolczyk bez kulki i bez zgięcia(najprawdopodobniej jest to zwykły kolczyk ze stali chirurgicznej do ucha))i go z powrotem wkładam to jest faktycznie uczucie jakby przez sekundę robiło się słabo. Na noc przyklejam na nos plasterek żeby kolczyk nie wypadł . Próbowałam wymienić kolczyk na mniejszy z kulką , lecz okazał się za mały gdyż mam za dużą dziurkę jeszcze. Ogólnie czuję się z kolczykiem dobrze tylko denerwuje mnie że czasem nawet jak smarknę to momentalnie wypada mi ,więc mam taki odruch ,że co chwile sprawdzam czy mam Go jeszcze w nosie ;] . Teraz tylko czekam aż się zagoi , zarośnie i będzie ok ;)) . Osobiście uważam że lepiej pójść do kosmetyczki zrobić sobie kolczyk np , pistoletem , ponieważ trwa to szybko i ból prędko mija zamiast się bawić jakąś igłą samemu ;) . A jeśli chodzi o Ból to każdy odczuwa to inaczej ( wnioskuje czytając poprzednie komentarze) .Jednych boli bardziej innych mniej , a następnych zaś nie boli wcale , ale jak już boli to nie jest to jakiś straszny ból nie do wytrzymania .Nie ma się czego bać ;)) , jak boli to po prostu wystarczy wyjąć kolczyk , nos przestaje boleć i po sprawie ;)) . Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaaa
ja zrobiłam sobie wczoraj kolczyk w nosie w studiu percingu.. zapłaciłam 70 złotych. Przekłucie nic mnie nie bolało i wszystko było by cacy gdyby podczas wyjmowania wenflonu nie poleciałaby mi krew. Kobitka tamowała mi krwotok 1,5 godziny.... nie wiedziała co ma robić w takiej sytułacji. Na szczęście przestało lecieć, więc poszłam do domu. Dzisiaj nos mnie już nie boli jest ładny i fajnie wygląda. Jestem zadowolona z tego że zrobiłam sobie tego kolczyka mimo problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pycka82
hej!mam problem z czarniejaca dziurka w nosie.kolczyk nosze juz 4 lata.czy sadzicie ze pomogloby gdybym kupila zloty kolczyk?ze przesalaby czarniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donaa
Ja przbiła niedawno koleżance w nosie ;p Z tego co wiem to ją nie bloało ale odruchowo poleciala jej łezka ;p Ja sama sobie przebijalam 2 razy warge ;p Nic nie boli .;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaaa
Możliwe że dziurka w nosie zczarniała ci od metalowych lub zwykłych kolczyków. ja tak mam z uszami jak często noszę blachę w uszach, to dziurki momentalnie mi czarnieją.... wystarczy że zmienię na złoty lub srebrny i po jakimś czasie już jest normalnie. Spróbuj może to właśnie od kolczyka zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władzia ;D
Hej dziewczyny ; ) Mam pytanie do was .. Bardzo chcę zrobić sobie kolczyka ale bez kitu boję sie ale wolę zarezykować ale wole troszkę więcej na ten temat się dowiedzieć.. a wiec obowiązkowo trzeba zmieniać kolczyka.? czy kosmetyczka odpowie na wszystkie pytania.? Pomózcie !; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankaa :*
KOLCZYK W NOSIE , hmm . nie bolało . Mam 16 lat , przebijanie pistoletem kosztowało 55 zł , plus taki płyn aby nim przemywać 15 zł . razem , 70 .. :) Dziewczyny , ja przebijałam sobie w Kielcach , w Rynku .. Trwało to chwileczkę , 5 sekund normalnie .. i wiecie , jeszcze ja to tak dynamicznie podjęłam decyzje ze jaa .. weszłam , zapytaliśmy się czy przebija się tu nos .;d ona powiedziała , tak . to ja , no to dobra .d; ja przebijam .. i tak , zdjęłam kurtkę , xd .;d jak szczegółowo to szczegółowo d; usiadłam na taki fotel , niewygodny , xd .. ta dziewczyna , pani , emm . narysowała mi kropeczkę na nosku w miejscu przebicia , podała mi lusterko , mm , trafiła idealnie .. serce waliło mi jak nie wiem d; Ona przygotowała już ten cały pistolet , wlożyła mi go do nosa , ii .. powiedziała , ze mam sie nie ruszać w trakcie przebijania , bo moze mi sie coś stać jak rusze głową , emm , nie drgnęłam nawet d; dzielna ze mnie dziewczynka , wiecie d; hah , xd .d; . To był moment .. pistolet zrobił dziurkę i w tym samym momencie włożył kolczyk .. w sekundzie .. nic nie poczułam . tzn , takie ukłócie komara :) .. fsiu , da sie przeżyć . kolczyk mam taki , hmm . przebitkę na razie , dopóki sie nie zagoi .. a później po 2-3 tygodniach mam zmienić sobie na taki specjalny do noska .. taki wiecie , zakręcony z małym oczkiem , ja mam niebieskie oczko , takie mm :* ;d aa co do dbania o ranę .. to tak , tym płynem , pisałam wyżej o nim , trzeba przemywać ranę kilka razy dziennie i uważać aby jej nie urazić , bo bolii xd , to tylee ;p mówię wam , ślicznie wygląda . w szkole wszystkim sie podoba .. :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ja ja ona
mam kolczyk w nosie juz od 2 lat, i samo przekucie szczerze to nie bolalo ;) bolalo tylko, gdy wyjmowalam pierwszy raz(na drugi dzien), i moglam normalnie wyjmowac po tygodniu ;) a przekucie u kosmetyczki kosztowalo tylko 25 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryk
Ja mam kolczyk juz od dwóch tygodni:) praktycznie na drugi dzień wymieniłam go sobie na swój własny.. bo ten od kosmetyczki był duzy i zdecydowanie za długi bo sam mi wypadał.. teraz mam krótki bez zatyczki i jest naprawde ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondża
Ja kiedyś przekłówałam sobie pępek, jednak robiło mi się tak że skóry na pręciku było coraz mniej i mniej, aż w końcu musiałam wyjąć bo urwałby mi się, a poza tym ropiał, i chciałam się dowiedzieć czy mogę mieć jakieś problemy z nosem w związku z tym.... a podkreślam że nie miałam nigdy problemów z uszami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink.!
czesc.. ^^ ja juz od roku mam kolczyka w nosku i po PRAWEJ stronie.xd Sama sobie przebilam igla przed szkola.: P Wogole nic mnie nie bolalo ani zadnej krwi.xp Ja osobiscie polecam po prawej stronie.: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula83_21
Witam :) Mam kolczyka w nosie dopiero od trzech dni .Przebijałam u kosmetyczki.Jak długo muszę czekać aby założyć swój kolczy , bo ten mam troszkę duży i jest za długi.Czasami mi się tak ustawi kolczyk że musze go popchać do środka bo jest za długi i wystaje mi ze środka nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolunia14
chcialabym sobie zrobic kolczyka w nosie i nie ukrywam ze troche sie boje. czytalam ze to az tak nie boli, ale obawiam sie tego bolu przy gojeniu. czy to bardzo boli? dodam ze chce to zrobic w salonie do tatuazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia...xD
Ja byłam 3dni temu przebic nos u kosmetyczki robiła mi to pistoletem jakieś10 min prawie nic nie bolało.zrobiłam go sobie na wakacje,już dawno chciałam go sobie zrobić ale czekałam na odpowiedni moment.poszłam z mamą płaciłam 45 zł.a na 2 dzien musiałam iść na zmiane kolczyka. ciesze sięę jestem zadowolona z tego,a mam dopiero 13lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia...xD
a wicie jak mi serce waliło;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula83_21
nic nie boli :) a goi się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina:*
Hej wam!. ja chce sobie przekuć nos w tym tygodniu ale nie wiem za bardzo gdzie trochę się boję może w cale tego nie wobić pomuśćie podjąć mi decyzję:) Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusaiiii
Cześć! Zrobiłąm sobie wczoraj kolczyk w nosku i mam pytanie... czym mogę przemywać dziurkę jeśli zaschła mi krew wokół kolczyka ??? Mam teraz kolczyk z kuleczką... slyszałam że takie kolczyki bolą Więc zamierzam kupić taki w kształcie literki "L" Ale nie wiem jak go włożyć i jak się zorietować że juz się zagoiło !? PoMOCYY !;)) mój numer gg- 861281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
przebij sobie kolczyk w profesjonalnym studiu bo tam sie na tym znaja i wiedza co i jak robic.A zmienic kolczyka po przebiciu nalezy po jakichs 2,3 miesiacach bo wtedy powinien byc juz calkiem wygojony i mozna myc go nawet jesli jest krew wokol kolczyka,nalezy go czyscic i odkazac wiec to wskazane i nalezy robic to tylko solą fizjologiczną 2 - 3 razy dziennie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki95
Ja mam kolczyk w nosie od roku. Chce powiedzieć tym którzy chcą zrobić sobie kolczyk że to nie boli ;] I nie słuchajcie tych którzy Wam mówią że dosłownie głowa Wam od tego odpadnie :PP Ja najpierw przebiłam sobie sama, a potem kosmetyczka i wydaje mi się że lepiej jeśli zrobi to ona. Nie bójcie się przebijać jak coś będzie nie tak to po prostu go wyjmiecie,to nie tatuaż ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×