Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość u zwykłej kosmetyki
któa przekłuwa uszy. co prawda nie zalecaja przekłuwanie nosa tym samym sprzętem co uszu, ale w praktyce to żadna różnica - jedynie z wyjęciem potem śrubki od kolczyka może byc drobny problem. i tak - boli, ale tylko w momencie, kiedy kolczyk przeszywa chrząstkę, potem już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przekuwałam sama, dawno to było, ale z tego co pamiętam to nie bolało ( zwykła igła do szycia a potem kolczyk i już)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus 1988
ja tez przekuwalam w domku sama i nie bolalo mnie w ogole tylko lepsza taka dosc gruba igla lekarska do zastrzykow.slayszalam ze u kosmetyczki to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martienia
hej! mam 15 latek, kolczyk robila mi mama (jest kosmetyczka) jak mialam 12 latek, wiec z tego co pamietam to praktycznie nic nie bolalo, tylko tak odruchowo lezka poleciala. A samej nie radze przekluwac, jak moja qmpela sobie przekula to wdalo jej sie zakarzenie! A kolczyk przeciez byl sterylny! I bardzo jej sie paskudzilo! Wiec nie polecam. Ale Wasz wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery18
Moja kumpelka sama sobie robiła kolczyk w nosie...Najpiejr troche zamroziła lodem a potem przebijała! i od razu kolczykiem...ale musiała go troche ,,naostrzyć" bo nie chciała wejść:/ ja też sie zastanawiam czy sobie nie zrobic ,ale chyba sie skusze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze pytam
ale ciekawi mnie, dlaczego macie kolczyk w nosie. czy dlatego,ze uwazacie ze to ladne? modne? pryginalne? cos ma symbolizowac? Jeszcze jakis powod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unpredictable
skoro ktos sobie cos przekluwa to raczej musi mu sie to podobac :P ja przekulam nos w studiu piercingu i tatuazu, szczerze mowiac mnie samo przeklucie bardzo bolalo, ale u kazdego jest inaczej. znam kilka osob, ktore tez maja kolczyka w nosie ich przeklucie nie bolalo. w kazdym razie mimo bolu, nie zaluje, bo slicznie wyglada ;) a, no i chyba warto tez wiedziec, ze gojenie nie jest uciazliwe i wogole nie boli :) tylko jesli chcesz sobie zrobic kolczyka, to bron boze nie rob tego sama, idz do profesjonalisty, ktory zrobi to najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalllaaaa....
ja tez mam kolczyk i nie dosc ze zapłaciłam za niego duzo to bola okropnie nie wiem tylko po jakim czasie moge go zmienic na inny i czy to jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrzi
Heh...jeśli chodzi oto czy to boli to nie...znaczy to sprawa indywidualna ale ja dzis sobie przebilam nos i jestem bardzo zadowolona nie bolalo i jest naprawde super :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli
ja mam kolczyka od wakacji przebijalam osbie sama i nic nie bolalpo pozniej wyciagnelm kolczyka i musialam sobie nowu przebic(sama) przebijalam sobie sama 6razy nosek i mnie nic nie bolalo ale z 7 razem poszlam juz do kosmetyczki i tez mnie nic nie bolalo nawet nie poczulam jak mi przebili i mialam przebijane pistoletem {mam przebity pepek i tez mnie nic nie bolao teraz zastanawiam sie nad przebiciem jezyka w tym salonie co chcem sobie przebic to naj lepiej przebijaja nawt nic nie czujes jak ci wbijaja igle ten salon jset najlepszy i to nic nie boli kolczyk w jezyku podobano naj mniej boli pozdrowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie jeszcze kolejne siedem razy, może zmądrzejesz? żartowałam nie doradzam kolczykowania w salonach kosmetycznych, poza uszami najczęściej takie osiedlowe kosmetyczki nawet nie był na kursach, robią to źle, nie mają odpowiedniego sprzętu, doświadczenia, ani materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naha
ja zastanawiam sie nad kolczykiem w nosie i zastanawiam sie ile trwa przebijanie?? czy to jest baardzo bolesne i czy jest bezpieczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martienia >>> mama przebila ci nos jak mialas 12 lat? :O a o tych nerwach dowiedzialam sie dopiero jak przekulam, moze to i lepiej ;) ja tez przebijalam sama,ale mnie bolalo jak cholera :O najgorzej gorna szczeka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAHA mnie przebijanie nie bolało, kosmetyczka zamrozila mi noska, troche bolalo gdy pózniej w domu przemywalam i zagadzam sie że najlepsze kolczyki to te zakręcone.możesz nim kręcic i przemywać bez obawy,że ci wyleci. noś go jak najdlużej, do póki nie będziesz pewna że się zagoiło bo inaczej będzie ropiało. ajak już do tego dojdzie to przemywaj spirytusem salicylowym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżelka
Ja chcem sobie zrobic ale rodzice sie niechca zgodzic. Zastanawiam sie czy to boli bo niektorzy muwia ze trak a niekturzy ze nie i czy to sie robi pistoletem czy nie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_skce
Ale mnie przestraszyłyście tym zdaniem, że trzeba uwazac ponieważ w nosie znajduja sie nerwy ktore mogą sparaliżować Ci pół twarzy jeśli się zle przekuje :( chce sobie przekuć nos ale bardzo sie boje ze w moim mieście albo kosmetyczki nie będą mieć odpowiednich kwalifikacji albo mogą nie mieć odpowiedniego sprzętu... sama nie chce przekuwać ponieważ nie chce ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam studio
ARTTOO W WARSZAWIE,SUPER SPECJALIśCI OD KOLCZYKOWANIA I TATUAżY.UL KASPROWICZA 62 TELEFONU NIESTETY NIE MAM DO NICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam kolczyk w nosie kolezanka mi przebila tzw w sumie onazaczela ja skonczylam ale w sumie nie polecam bo jest duzo problemow z tym zapomina sieczesto i recznikiem ciach w nocy jak wylecial kolczyk to szukalampotem pol dnia ja czekam jak troszeczke schudne i robie sobie w pępku ladnie wyglada i mniej zachaczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI-Q
Ja juz od tygodnia równiez mam kolczyk w nosku....robiłam u kosmetyczki,pistoletem.kolczyk byl ze stali chirurgicznej i byl dosyc gruby przez co dziurka zrobiła sie spora.włozyla mi prosty kolczyk bez rzadnej kulki na koncowce...Ale niestety pare dni po przekluciu zaczal mi wypadac az w koncu go zgubilam:(dzisiaj...teraz mam srebrny i duzo mniejszy ale boje sie ze tez mi bedzie wypadal....:(PLEASE pomózcie co mam z tym fantem zrobic i dlaczego mi akurat tez kolczyk wypada.....POMóżCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoboy
1.czego nie mozna robic po brzebicu nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoboy
boli ale zalezy czym ci przebiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 13
Mi kumpela przekuła nos na klatce schodowej zeby babcia nie widziała a moi rodzice wyjechali do wakacji najpierw troche zamroziła naostrzyła kolczyk do nosa najpierw wbiła igłe a potem przekuła do końca kolczykiem nic nie bolało a ja jestem zadowolona:*chodz narazie kończe 6 klase to nauczyciele nie zwracają uwagi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka=
Mam 15 lat, chce sobie przekłuć nos więc mam troszke wątpiwości i pytań. Jak ktoś mógłby mi pomóc to mój numer gg 3887529 ! Proszeeee !!! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka30
Witam,jestem starą weteranką ,kolczyk w nosie mam pól życia,jeśli mogę coś doradzić to odradzam kolczyki z kuleczką mz końcu,są niewygodne i lubią się gubić.Ja mam kolczyk z normalnym zapięciem od wewnątrz,noszę go już kilka lat i jestem zadowolona. P.S Odradzam samemu przekłuwania,bo można uszkodzić nerwy,a to już niebędzie miłe,lepij niech zajmie sie tym ktoś profesjonalnie.Po przekłuciu nos troche ropieje,ale jak się przemywa to po kilku dniach przechodzi.Na początku przy wyciąganiu kolczyka odczuwa się ból,ale i on przechodzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
Ja kolczyk mam od.. roku. Przebijała mi o kosmetyczka pistoletem chociaż wcześniej gdzieś czytałam, że profesjonalnie przebijać nos powinno się igłą.. no ale cóż..:) Osobiście jestem bardzo zadowolona zapłaciłam coś koło 60 zł. Jednak to co wspominam niezbyt miło to to, że przez jakiś czas po zrobieniu kolczyka leciała mi krew z nosa (chyba ok. miesiąca czasu:/) Nie bardzo wiem dlaczego no ale całe szczęście już się tak niedzieje:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które mają dyskretną i śliczną ozdobę w nosku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
A propos tej ozdóbki to powiedzcie mi co myślicie o tym żeby chłopak miał kolczyka w nosie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsOlivia
3 dni temu przekułam sobie nos i teraz nie wiem kiedy bede mogła zmienic kolczyka =] proszę o pomoc mój nr gg 3887529 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinkaMa
ja mam kolczyka w nosie od pięciu miesięcy, i najprawdopodobniej będę musiała sie z tym wybrać do lekarza...Są dni, że ta strona po której mam przebite puchnie mi, ropieje, nie wspominając już o obfitym krwawieniu przy wyjmowaniu i wkładaniu kolczyka. Nie zamierzam tym nikogo straszyć, ale jestem potwornie zła, że u mnie przebiega to właśnie w ten sposób! Nos miałam przebijany w profesjonalnym zakładzie w sterylnych warunkach..więc tym bardziej nie rozumiem. Bardzo mi się to podoba i nie chciałabym z tego rezygnować :( Dbam przecież o higienę nosa zgodnie z zaleceniami kosmetyczki, która z resztą sama ma kolczyka w nosie i zna się na rzeczy. Zrezygnowałabym na pewno gdyby działo się tak przez cały czas, ale większość czasu wszystko jest ok...nie puchnie, nie ropieje, wygląda bardzo ładnie. Więc czemu zdarza się, że mój nos tak reaguje??? Musze się zmobilizować i naprawdę iść do lekarza, a może u któraś z was również miała takie problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×