Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bidortaa

ustawiam dom farmerko

Polecane posty

Gość meqa
Witam! Ten topik przpomina mi-ZAGRODĘ BABUSZKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
jaka zagroda? moja siedzi juz na papierze u czlowieka :)) majaprzyjsc obliczenia i konkretne plany - mam juz wizualizacje domu ,ktorasamizrobilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGRODA BABUSZKI to taki topic, od którego zaczęłam swój żywot forowicza. Założyła go Lenifa, pisałyśmy właśnie o kurach, chlebie, serze, ziołach...takie wiejskie pogwarki, bo Lenifa ma marzenie( dotychczas niespełnione, ale kto wie, kto wie...) mieszkania na wsi. Topic niestety zgasł... bo Lenifa sobie poszła ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psie bóle znikną , ale niestety po pewnym czasie pojawią się ponownie. Bardzo to przykre, sama mam dwa psy i wiem jak to jest gdy chorują. A może będzie to ZAGRODA BIDORTYY ? Pod warunkiem ,że zaplanuje też coś żywego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przed chwilą pojechał nasz wet - nadziabał histeryzującego troszkę psa, ale rokowania są POMYśLNE! Zaczęliśmay nawet rozmawiać o specjalistycznej karmie dla psów wiekowych obarczonych takimi stawowymi przypadłościami. Karma droga jak 150 (chyba nawet droższa) , ale pan Rysiu najpierw się zorientuje w cenach... a potem podejmiemy decyzję, czy nasz portfel ubogi to uniesie...czy pozostaniemy przy koncepcji szyjek, łapek, surowych jajek, twarogu, ryżu, oliwy.... Niemniej pies porusza się bez przeszkód - nooo, żywiołowym szczeniaczkiem to już pewnie nie będzie, tylko stateczną damą, ale niech tylko będzie... :) Najważniejsze, że nie cierpi - aczkolwiek ogon nadal smutny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidortaa ma kota - syjamskiego do tego :) Bidortaa! A może pociągniesz ten topik i będziesz zdawać relacje z placu budowy? Popatrzymy, jak to jest w cywilizowanych krajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
a chetnie - ja juz to robie a tobie wyslalam wlasnie mail ze zdjeciami zywe stworzonko to kot i ptaki za oknem - zadne inne nie wchodza w rachube - mieszkam na wsi ale nie takiej :)))))) i w ogole ja nie farmerka - znam sie troche na roslinkach ale najlepiej na fotoszopie, i bioklimatycznym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo! To szopę też będziesz miała?! ;) Maila dostałam - wgryzam się pomału w zawartość - póki co najczytelniejsze te żółte kółeczka :) A teraz idę trochę pokosić - ale gorąco u nas...Jakby remake z lipca... Ja koło domu moją stigą... a farmer traktorem łąkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta karma całkiem niezła myśl ,ale to przez jakiś czas żeby uzupełnić psu mikroelementy i takie inne chyba royal jest najlepszy . To co jej dajesz jest lepsze. Ja też karmię swoje psy porcjami rosołowymi i daję oprócz odżywek dziecięcy wibovit do zlizania tak pół torebeczki co drugi dzień. Bidortaa a czy ja mogłabym obejrzeć zdjęcia z wielkiego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadi! Wsypuję do michy łyżeczkę od herbaty polfamixu dla mięsożerców futerkowych - to komplet witamin i mikroelementów. Powinnam jeszcze do tego ryżu tartą marchew... Przyjechałam przed chwilą do domu - byłam 3 godziny na zebraniu stowarzyszenia - i pies przybiegł do mnie machając ogonem i skomląc powitalnie!!! :) A słyszałaś o BARF-ie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co eto to polfamix? O BARF- ie też nie słyszałam daje moim gelamin na przemian z fosforanem wapnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polfamixy to zestawy witaminowo - mineralne dla wszystkich zwierzaków domowych i hodowlanych produkowane przez Polfę - Kutno. BARF to taka nowa teoria w żywieniu psów - zakłada, że w równym stopniu są one mięso- roślino- i padlinożercami. Więc karmi się psiaki chrząstkami , kośćmi i mięchem, rozdrobniomymi warzywami, owocami, oliwą... Chyba dość drogi interes, choć czytałam na psim forum (Dogomania konkretnie), że porównując z drogimi , dobrymi karmami suchymi wychodzi taniej, a psy bardzo zdrowe , świetne kondycyjnie i szczęśliwe. Wczoraj kolezanka mi mówiła, że ona kupowała Royal Canin , żeby podleczyć wręcz psa cierpiącego a to na wątrobę, a to zapasionego. Po czym wracała do koncepcji z ryżem. Dadi, a co sądzisz o błyskawicznym psim makaronie? Wczoraj dostałam wór od znajomych, którym ukradziono labradorka (:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gelamin to odżywka polecona mi przez hodowcę i przysyłana na zamówienie przez dr. n. wet. Ja mam 9 miesięcznego berneńczyka / obecnie ok 37 kg/ to pies duży i ciężki ,potrzebuje naprawdę dużo różności , a zamiast ryżu daję kaszkę manne. Royal jest dobry to wiem na pewno karmiłam nim drugą moją sunię - 9 letnią prawie jamniczkę kiedy miała porażenie tylnych łapek ,bo kręgosłup ma całkiem jamniczy i od czasu do czasu ma z nim problemy. A jak wejść na to forum o psach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psi makaro chyba dobra rzecz chociaż moje lubią czasami podjeść ludzkiego/ szczególnie smakuje ukradziony z talerza /,a zamiast oliwy daję pestki słonecznika i dyni , warzywka też i pietruszkę zieloną , ale to w ograniczonej ilości , bo dla mnie pies przede wszystkim mięsożercą jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dogomania.pl - to jest cały portal poświęcony psom. Musisz kliknąć na FORUM. Do czytania wystarczy być, jak chcesz się wypowiadać, to trzeba się chyba zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dogomania.pl - to jest cały portal poświęcony psom. Musisz kliknąć na FORUM. Do czytania wystarczy być, jak chcesz się wypowiadać, to trzeba się chyba zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam i chyba się zarejestrowałam tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
dadi moj gg 7933670 - kliknij to ci podesle linka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Bidortaa czy ja też mogę prosić o ten link.Wszystko mnie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
mequa??? zdjecia z moich okolic ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidortaa- na pewno wejdę tylko jakieś głupoty maszyna mi pokazuje, ale dzisiaj odwiedzi mnie moje starsze dziecko więc wszystko będę wiedziała taką mam nadzieję przynajmniej , bo ostatnio jego korepetycje polegały na pokazaniu mi gdzie się wchodzi ,a gdzie wychodzi / resztę miałam sama bo tu nie ma co zepsuć/. Swoją drogą to talentu pedagogicznego w nim od groma. Ot dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
dadi jezeli chcesz to ci moge pomoc na dystans w sprawach obslugi komputera :)) korepetycje albo nauka - tylko popros dziecko o gg , o zablokowanie intruzow, wpisz moj nr - no i podlacz sluchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Bidortaa Wszystko co jest związane z budową Twojego domu i fotki też są mile widziane:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
aaaa ok to wstawiam wizualizacje dzisiaj na stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Witam!:) Jaka cisza-jest tu ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
cicho - cierpie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Bidortaa czemu cierpisz?:( Coś się stało?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×