Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Tomek na pewno zda. Jestem tego pewien. Byleby go stres nie zeżarł to będzie super! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka, jeśli chodzi o angielski, to mogę Ci pomóc w praktyce, nie w teorii:) Mieszkałem 10 lat w Anglii, ojciec wyjechał na staż naukowy. Wrócilismy 3 lata temu. Mi było łatwiej się przystosować. Gorzej było siostrze - praktycznie pamiętała swoje życie od wyjazdu tam (miała 3 latka). Miałem wątpliwości jak zaczęliśmy rozmawiać o powrocie do Polski, ale potem rozstałem się z Natalią i już mi nie zależało gdzie będę mieszkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wierze w ciebie tomek...w koncu prawo jazdy nie takie straszne...pewnie ze zdasz! Tylko,taka mala rada,zebys w przyszlosci nie byl takim kierowca jak ja...:P....jak jade to wszyscy znajomi w domu siedzia i boja sie na droge wyjsc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, całuski dla was koichani :D normalnie za każdym razem jak próbowałam coś napisać do was to mi mała menda wyłączała komputer :O już cały ranek się z nią bawiłam i jestem wykończona, bolą mnie kolana :O ileż można? a ta dalej śmiga :D U mnie w związku wszystko nabiera różowych barw, Marcinek dzwoni, słodzi :D chyba wziął sobie do serca moje grożby :) już się nie moge doczekać kiedy przyjedzie :) jeszcze dwa tygodnie!!! :D a co z naszą Oleńką kochaną??? Nie widać jej ostatnio, albo ja krzywo czytam:O jestem taka szczęśliwa :D mam już sposób na mojego Marcinka :) wczoraj mu napisałam że Oliwcia potrzebuje taty , że lgnie do każdego mężczyzny, ostatnio jak kolega przuyjechał to tuliła się do niego i całowała... Marcin się wzruszył strasznie, popłakał się...zaczął zasdawać sobie chyba sprawę z tego że dziecko potrzebuje taty, ja jej go nie zastąpię... mi też jest przykro patrzeć jak nie poznaje go na zdjęciach a mojego brata czasem nazywa tatą...:( ale mam nadzieje że to sie zmieni jak najszybciej :) a jak wam mija dzionek? u mnie śliczna pogoda, słonko świeci i w ogóle ładnie jest :D zaraz idę do kościółka z Nusią, mam nadzieje że nie będzie się ładować do konfesjonału jak ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzie, taaaaaakk..... :D Madzie, Sylwie, Natalie, Małgosie, Marty, Ole, no wszystkie, po prostu wszystie są cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ sie rozpisałam :) a czy juz wszystkim pokazywałam moją dzidzię?? jk nie to patrzcie i podziwiajcie: www.cytrynka.bobasy.pl i jakis miły komentarzyk prosze zostawic :P dla mojgo szkraba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Erotica Cieszę się, że u Ciebie różowo. A u nas jak widzisz, pracujemy nad rozmnożeniem stronek w naszym topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, mam wymieniać dalej żeńskie imiona? Aaa Julki, Anie, Oliwie, Asie, Kasie, Basie, Jowity, Judyty, Fele, Kazie, Józie, Gabrysie, Janki, Moniki itd też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, super, że się Wam zaczyna układać! Cieszę się i trzymam kciuki. A dziecko masz przecudne:) A to tatuś ją kąpie na jednym ze zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poprzestanę na Was:) I tak jesteście najcudnowniejsze:P Ustawić się w kolejności alfabetycznej to będę komplementy i kwiaty rozdzielał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ciesze ze wszyscy sie tak dobrze trzymacie:)(EROTICA super:)) Natia jest spokojniejsza:) no normalnie to chyba ten topik taki szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica - dzidzia śliczna ... po mamusi :) W tym misiowatym kombinezonie wygląda słodko. Cześć Ola. Ooo właśnie...... wszystkie Ole też są fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba bed eostatnia w kolejce:P bo dosyc ze imie na O to jeszcze naziwsko na W:P ale bede cierpliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee heeh witaj:) I dzięki za uznanie topicu.:) Ale kurde baby przewrotne no! Najpierw słodzą, komplementują a potem mówią, że mi si od nadmiaru w głowie przerwaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie tylko nie w alfabetycznej, bo ja chyba będę na końcu i jakieś zwiędnięte badyle mi zostaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olesińska, w końcu zaglądnęłaś :D i kurde, jak już póżno zmykam sie szykować do kościola :D papapapapapapa zajrze jeszcze potem i sprawdze czy mnie nie obgadaliscie :P aha, no tam na jednym to tata, tylko jakos mufloniasto wyszedł, w realu jest przystojniejszy :D przeważnie on ją kąpał jak był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, ale przecież Aleksandra jest na A :D Więc automatycznie wysuwasz się na prowadzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie tylko nie w alfabetycznej, bo ja chyba będę na końcu i jakieś zwiędnięte badyle mi zostaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Giovanni czy Ty nie wiesz, że komplementy (i inne przyjemności) trzeba odpowiednio dozować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalee, to nie jest dobre porównanie:P To 2 różne sytuacje:) Hmm miałem dziwny telefon: Ja - słucham? głos kobiety: cześć ja: cześć, kto mówi? głos: dziś o 15 w miejscu X (zatajam miejsce:P). Nie pożałujesz... ---odgłos rozłączanej rozmowy---- ja: halo? halo? --piiip, piiip, piiip---- Iść? czy nie iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×