Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

EROTICA--------> i pasuje ci facet, który mówi na ciebie \"suka\" ? :O Mój jak raz powiedział i na dodatek podniósł przy tym na mnie pięść, to na drugi dzień pakował manatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia już sie obudzila, idziemy poszalec na miasto troche :P papa, do póżniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
translate...dostalam:) a tobie nie wysle bo usunelam twoj adres przypadkiem...wyslij mi jeszcze raz maila,tylko cos napisz i wtedy ci przesle... dobra ja uciekam...musze sie pouczyc..tak na raty to robie,he to pa potem zajrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green tea----> wiesz, moze jakby robil to nagminnie to by mi nie pasowało, ale tak nie jest :) widze jak niektórzy faceci traktuja swoje kobiety i żal mi ich, wiec nie mam na co narzekac, ja jego też wyzywam, niektórzy tak lubią :P \"suka\" jakos nie robi na mnie wrazenia wielkiego :) uważam że jestesmy szczesliwą parą, mimo naszych wzlotów i podlotów :P i niedoleceń :) za suke nie zostawie faceta z ktorym mam dziecko i jestem szczesliwa :) oki, zmykam na spacerek :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam wypatrzyłaś w tym telewizorku? Mnie to prawdę mówiąc już kark zesztywniał od tego siedzenia przed kompem, bo oprócz siedzenia na kafeterii ja jeszcze tu sobie pracuje na boku. Ech przydałby się jakiś masaż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam adres,he....nie umialam ustawic serwera...nie wiem moze jakas ulomkowata jestem ;) poczatek ten sam..ale domena inna: @onet.eu ;) Translate...tak sie meczylam...i cholera nie wiem czy dostalas tego mojego maila.Caly czas mi wyswietla ze nie mozna wyslac,ale tylko do ciebie bo do innych umie...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko dostałam, dzięki. A tak a propos naszego Jaśka. Hihiih moze na jakąś nimfomankę trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się dziś odcięłam od świata, że dopiero teraz się dowiedziałam o trzecim miejscu Kubicy ;) Sylwia wstydź się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi coś nie wypadnie, albo nie będę miała nic ciekawszego do roboty, albo co gorsza nie zapomnę to obejrzę. Tomek dzięki muszę ten skrót obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to była koleżanka tamtej panny, chciala mnie namowic, zebym sie umowil z tamta. A teraz ide. Wasz amant ma żałobę, prababcia zmarła godzinę temu:( , jadę do rodziców. Prababcia miala 88 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole dziecwzyny jeszcze raz dziekuje Wam za zdjecia, naparwde jestescie wszystkie bardzo ladne:))) normalnie chyba sie na kobietki przezuce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie skończyłam oglądać taniec z gwiazdami :D mam nadzieje że w kolejnych odcinkach będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hooop! jest tu ktos? bo wieje już z daleka pustkami...:( normalnie aż te skołtunione krzaki latają po ziemi...:O Giovanni, bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej prababci :( pociesz się , że jest w lepszym świecie, gdzie jest jej dobrze i jest szczęśliwa :) a tak nawiasem mówiąc to młoda woja prababcia, moje dziecko roczne ma prababcie dwie w tym wieku, a ty, dorosły mężczyzna mogłes się nią nacieszyc jako dziecko. Przepraszam jesli cos co napisalam Cie urazilo, czasem palne cos co inni negatywnie odbierają, chociaz mam inne intencje... Rozbawił mnie (pozytywnie oczywiscie) Tomaszek nasz :) bo my tu sobie pisu pisu, skrobu skrobu: otym, o tamtym, a tu nagle Tomcio BUUUM ni z gruchy ni z pietruchy zmienia temat o 180 stopni :) Jednym słowem dba, bysmy miały wielw tematów do rozmowy :) Tomcio- 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, gdzie wy jestescie?! :( nudno mi.... mam pytanko, powiedzcie jakie stronki odwiedzacie zaraz po wlaczeniu komputera? bo ja: -pudelka (standard, ploty to mój żywioł ;) ) -konto e-mail (przykre uzależnienie-caly czas odswieam i mam otwarte :O ) -kafeterie ( kolejne uzaleznienie, ale pozytywne, odkąd mam was 👄 ) -strony z grami :O -allegro, -reszta to przypadkowe, z innych linków najczesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiu, kochana!!! :D z nieba mi spadlas, jak milo :) ja tu sobie siedze i pisze glupotki z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×