Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

umnie dalej słodko :) doszły mnie słuchy że moj misiek jakis prezencik ma dla mnie, kolega sie wygadal przypadkiem a teraz sie wypiera ze cokolwiek mowil :D a ja wiem swoje :P ciekawe co to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosilam go o perfumy, telewizor:D, aparat cyfrowy....ciekawe ktora to z tych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wieczorową porą :) buzka dla wszystkich :) a nasz Gio pewnie smuta :( szkoda ze go nie ma, a co tam u was, jak minął dzionek? czytalyscie, znow ktos na mnie najezdzal, tym razem grzeczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zjadlam spagetti wczorajszi mi dziwnie w brzuchu kotłuje i bulgocze.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstydz sie erotica byc z kims takim :O Tak dla wiadomosci ;) co ktos obcy moze wiedziec o waszym zwiazku...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie moja \"ironia\" po tym erotica wstydz sie...mialo byc napisane ironia...no ze mowie to ironicznie a nie ma moze przez to ze dalam w dziobkach nie wiem jak to sie tam nazywa to:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dlatego mnie to lekko irytuje :) ale co tam :) jestem juz z nim prawie 4 lata (w listopadzie bedzie) i jestem szczesliwa, wiadomo, jak w zyciu, róznie bywa, ale nie narzekam :) najgorsze, ze czasem cos sobie ubzduram i wałkuje, dopisuje epizody, najczesciej tak jest jak Marcin nie daje znaku... jak sobie teraz na trzezwo poczytalam co ja tam popisalam wczesniej, jak bylam zła, to rece zalamywac, co za bzdury, wychodzi na to ze my w jakiejs patologii glebokiej żyjemy, a wiekszosc to sobie sama \"domyslilam\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..ja juz mowilam,ze my baby...to normalnie wszystko za bardzo analizujemy i sie czegos niepotrzebnie domyslamy...a po co...przeciez tym tylko sie gnebimy... jak np.ty erotica albo ja(ze juz nie wroci do mnie,a to chodzilo tylko o moja zepsuta linie...buuu) i mnostwo innych dziewczyn :O ale co tam....niekiedy lepiej na tym wychodzimy...szkoda ze faceci czasem nie moga pomyslec tak jak my....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki: mam problem z moją małą, a raczej z karmieniem piersią...niecały miesiąc temu definitywnie skończyłam karmic ją cycem, i bylo jako tako, nawet to dobrze znosila, ale teraz cos sie jej odwidzialo i mała wpada w szał jak jej nie dam cyca :O wrzeszczy, bije mnie, aż sie zanosi, nie moge jej uspokoić, tak jest jak ją usypiam wieczorem. nie wiem co z tym zrobic, nie chce jej juz karmic, to wielka krowa juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..ja juz mowilam,ze my baby...to normalnie wszystko za bardzo analizujemy i sie czegos niepotrzebnie domyslamy...a po co...przeciez tym tylko sie gnebimy... jak np.ty erotica albo ja(ze juz nie wroci do mnie,a to chodzilo tylko o moja zepsuta linie...buuu) i mnostwo innych dziewczyn :O ale co tam....niekiedy lepiej na tym wychodzimy...szkoda ze faceci czasem nie moga pomyslec tak jak my....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, ja to sobie jak cos wymyslam to koniec swiata! ostatnio sobie ubzdurałam ze na dziwki do burdelu chodzi :O ale zjeby dostalam za to, za przeproszeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee...szczeze to nie znam sie na tym nie posiadam dzidzi tylko psa...ehhh ale z tego co wiem sa osoby ktore karmia dzieci nawet do 3 roku...albo i dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez nie wiem co z tym robic, chyba zaczne smarowac czyms ohydnym, niesmacznym zeby ją zniechecic :) a to sie malenstwo zdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie mi serce peka bo moj pies znowu piszczy, skomli, wyje:( a ja nie moge teraz nic zrobic:( jutro dopiero weterynarz jak wyjde do nigo glaszcze po pyszczku to jest spokojny, ale jak odejde to buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjj...czasem jednak moga faceci myslec jak my i sobie wymyslac.... moj robaczek stwierdzil dzisiaj ze tu kogos moge miec,zdradzac go no i potem zaczal dalej snuc domysly i z tad wyszlo mu ze nie jest moim pierwszym...co juz wczesniej napisalam...ale nikt mi nic nie odpisal ciekawego...:O Niech sobie mysli ja tam wiem swoje:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny piesio...:( męczy sie...a wiesz na pewno że to pchły a nie nic innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam jak po nim lazily, ale tez ma rany od drapania, mozete rany tak strasznie go bola, jak polalismy go tymi kropelkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu pchel tak skomli..hmmmm dziwne...ale moze... a moze bierze cie sposobem i piszczy zebys go caly czas glaskala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym, zeby tak bylo:) ale on tak strasznie sie drapie gryzie:( na pewno go juz wszystko boli:((( biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh, jak moje serduszko małe śpi sobie spokojnie, rączki do góry dała, ustka rozchyliła lekko :) maleństwo kochane:) dziewczyny , mówie wam, jak bedziecie miały dzieci to bedziecie najszczęsliwsze na świecie, poznacie nowy rodzaj miłości :) i poczujecie ją... a ile to ja godzin nie przespalam słuchając czy oddycha, czuwając... :) za to mam jej oddane i ufne serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szkoda ze ja jakos za dzieciami nie przepadam....chociaz ostatnio opiekowalam sie moja 3 mies. siostrzyczka...i cos mnie tak tknelo zeby miec swoje,he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiu, jutro weterynarz mu pomoze na pewno, zobaczysz :) bedzie dobrze... zastanawiam sie czy psom mozna dawac przeciwbólówki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szkoda ze ja jakos za dzieciami nie przepadam....chociaz ostatnio opiekowalam sie moja 3 mies. siostrzyczka...i cos mnie tak tknelo zeby miec swoje,he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wytrzymal do jutra... a dzieci - uwielbiam chcialabym miec juz swoje zazdroszcze Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×