Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Jak dobrze mieć takich znajomych. Żarełko przygotują, tylko usiąść i jeść :D Dobrze, że nie mieszkam w bloku, sąsiedzi by tego nie znieśli :P Polewam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulkaaa o tak
moge sie przylaczyc do pogawedki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki, gdzie wy jestescie wszyscy? :) moze jeszcze ktos sie bunkruje po innych topicach, hę?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico Oliwcia jest naparwde slodziutka :) tez chce taka córe:D Natio dzieki za zaproszenie na fotce chcialam cos napisac w komentarzu ale nie chcesz dostawac komentarzy od osob tej same plci:) A ja wlasnie wrcocilam od Michala;)) ogladalismy filmik bylo piwko i frytki:D to nasze drugie spotkanie;)) podoba mi sie ten chlopak;) tylko ta neismialosc;) nie wiem na co moge sobie pozwolic;)) jakwrocilam to rozmawialismy na gg i on sie zapytal keidy sie znow zobaczymy;) a ja m uw zartach ze jutro go porwe z uczelni:) i cos zaczela sie rozmowa o kapieli i zebym mu plecy umyla;)) jest sympatyczny ale nie wiem co mam myslec nie wiemczy On jest zainteresowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jest zainteresowany, jestem tego pewna. OK ja idę spać, bo trochę mi w głowie szumi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja go tak podpuszczam troche;) tak w zartach:) np po tym jak pwoiedzialam z eporwe go z uczelnii to napisalam ze jak ebdzimy sie tka czestro widywac to jeszcze sie zakocham:) a on na to taki usmiech i czy to mozliwe;) nie wiem czy nie pzresadzilam z tym tekstem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia zerknij u mnie na stronce na komentarz chlopaka nad Toba;) To Michal;) i w ogole nie wyglada na niesmialego nie sadzisz?:) a ja od rana sie czuje jakbym sie zakochala:D snil m isie dzis w nocy bo wczoraj gadalismy o jakis buziakach i mi sie to przysnilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zywo jaki slodki;) a On tez niedawno zerwal z dziewczyna, nawet mi wczroaj sam pwoeidzial ze sie z nia spotkal i mowi z eona chyba chce do Niego wrocic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tego sie boje;) bo mi sie spodobal, i nie wiem nawet czy to nie wszystko przez te Jego niesmialosc:) moja koelzanka zna Go z widzenia bo na tej samej uczelni studiuja i mowila ze z tamta dziewczyna to byli tak zakochani:) On m iwczoraj pwoiedzial, ze cieszy sie z z Jego dziecwzyna byl tylko 9 miesiecy, ze jak sie znia spotykal to czesto w glebi serca czul zeto nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!!!!!!Przepraszam ze długo mnie niebyło...Troche zaniedbałam topik;) ale mysle ze teraz postaram sie zeby było dobrze.Dziewczyny mam do was prosbe...Bo ja tez chciałabym was zobaczyc:D Czy mogłybyscie przesłać mi swoje linki na fotke?Ja mam konto na fotce ale nie mam zdjeć...Ale zawsze moge wam przesłać... Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ciebie jestes bardzo ładna.Ale wygladasz gdziesna 18 lat a ty masz chyba 22 tak?Troche cie odmłodziłam:D A ty Tomek nie wiem czemu jestes taki zakompleksiony.Widziałam twoje konto na fotce i jestes całkiem do rzeczy chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Natia, a ja po wczorajszej imprezce bez bólu głowy :D A może ten Twój ból miał być mój, tylko mu się pomyliło :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ma rację, weź pigułkę - po co się męczyć!!! Jak nie za często bierzesz to nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Jak tam niedzielne popoludnie???Slonko swieci to jest ok...chociaz nudy troszke,ale chyba popoludniu naciagne robaczka na spacer z pieskiem,bo on to by wszedzie tylko samochodem jezdzil...czasem mu mowie ze za niedlugo to nawet do lazienki,siusiu bedzie (nie chodzil a jezdzil autem) robic :) Jutro jade na rozmowe kwalifikacyjna na nowe studia...hmmm ciekawe czy mnie przyjma ;) Zycze wam milej niedzieli :) 🌻 BUZIORKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKO przyjma na pewno:) Natia Ty naparwde masz taka delikatna buzke:) super:) a t aminka na zdjeciu na fotce normalnei ekstra:) Mam nadzieje, ze juz sie tka nie smutaskujesz?? u mnie rodzinka byla i za duzo zjadlam:D i mnie boli brzuch teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia jest po prostu boska no a minka normalnie super:) te dwie tez ladne:) taka slodka dziewczyna:) ja tez lubie czarno biale zdjecia bo mam nieladne zeby;)) albo np jestem za blada albo cos a na bialoczarnych nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwoiem Ci Natio ze dzis czy np wczoraj czesciej myslalam o Michale niz o Marcinie:) moze musisz kogos poznac?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie:( Maricn prosil o rozmowe przez telefon a ja mu odmowilam, mowil ze nie umie bez emnie zyc ze zrozumial z emnie moze stracic a ja bylam stanowcza i nieugieta n o ipwoiedzial mi ze sie zabije:( boje sie:( zwlaszcza z ekeidys sobie pocial rece:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nic sobie nie zrobil, gadalam z nim chwile, on chce sie zobaczyc a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie nabieraj sie na te jego pogrozki bo ejst to najbardziej prostacjki sposob zatrzymania dziewczyny jaki znam. zauwazyl ze juz masz go w dupie nie latasz za nim jak glupia i nagle tak teskni i kocha... smieszne pewnie z ta małolkata tez cie zdradzil z wielkiej milosci. żałosny jest nic wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia masz racje!!!!! Olu,nie nabieraj sie na jego sztuczki chociaz pewnie bedzie ci sie wydawało ze mowi prawdę. Zdradził cie i jeszcze oczekuje ze bedziesz go błagać o powrot?Daj sobie spokoj i bierz sie za Michała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie reszta???? dawno nie bylo u nas zonki pawelka ani gio:O:O:O ratujmy nasz topik 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natio zaraz napsize do Ciebie:) dziewczyny dzieki za rady;)) a wlasnie umowilam jutro z Michałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×