Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gość natka pietruszki...
ile czlowiek moze zniesc dla milosci??bardzo duzo........dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindou
Obyś nie stracila życia. W sensie zbyt długiego bezsensowanego oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Troche dlugo mnie nie bylo...ale nadrobilam... Znowu zostalam sama :(:(:(:( ratujcie.......... BUZIAKI!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Ale dziś brzydka pogoda :( Dziękuje Wam za gratulacje. Co tam u Was słychać? Pusto tu jakoś :( P.S. Ja też chcę być w następnym wcieleniu świnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj!!! No nie ta swinia to ma dobrze :):):):):):):):)tez tak chce...:P:P:P Pewnie reszta nie wie o co chodzi...zaraz sie dowiecie heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy. (Nie wydaje mi sie to warte wysilku.) Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej. (No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!) Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew na odleglośc 20 metrów . (O ludzie!) Orgazm świni trwa 30 minut. (W przyszlym zyciu chce byc świnią) Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy (Ciągle jeszcze myśle o tej świni.) Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy) Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc boiska. (30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?) Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc) Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chcialem wiedziec) Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk. (Hmmmmmm......) Osoby praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne. (Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?) Slonie są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac (OK, to w zasadzie jest fajne) Koci mocz świeci w podczerwieni. (Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?) Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg (Znam takich ludzi) Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam) Niedźwiedzie polarne są leworeczne. (Jak zmienią reke to bedą zyly dluzej) Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią ??????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula13
ktos dzis mnie oposcil-w ten pochmurny dzien,ktos odszedl i jestem samotna. i ta pogoda! na was tez tak dzis zle dziala? pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, spełnienia marzeń, no i żeby Ci się z tym twoim poukładało!! I więcej uśmiechu!!! 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochani, ale się za wami steskniłam :) Natusia, wszystkiego co najlepsze, duzo duzo całusków Ci przesyłam :) Troche niedoczytałam, ale widze ze smutacie troszke...ja wam powiem , że u mnie rózowo też nie jest...:( marcin jest strasznie nerwowy, nic nie można mu powiedziec bo sie wkorza...sama juz sie złoszcze...najgorsze jest to, że nie rozumie, jak mi ciezko pogodzić pewne sprawy...studia, dziecko, sprzatanie, gotowanie...praktycznie nie mam chwili dla siebie, to straszne :o Jeszcze teraz zachorowałam, Oliwka tez, przeziebione jestesmy, jutro do lekarza lecimy, bo dzis nie damy rady... Takze jest mi ciezko bardzo, nie dosc , ze mnie Marcin nie docenia, to jeszcze utrudnia, po całym domu walają sie rupiecie, ktore mial wyniesc dawno do piwnicy, ciagle syfi, nic nie pomaga, jestem wsciekla :o najgorsze ze on jest swiecie przekonany ze takie moje obowiazki, on ma tylko zarabiac pieniadze...nawet z Oliwka sie nie pobawi chwilki, tylko ja strofuje ciągle...:o ...sił juz nie mam... :( Liczylam ze po powrocie będzie inaczej, ze coś sie zmieni...a tu jeszcze gorzej, nie wiem co bedzie dalej... Buzi dla was, musze zrobic pranie, oczywiscie w rekach bo ksiaze nie moze pralki naprawic...ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko wszystkiego najlepszego:) zeby sie wszystko ulozylo i usmiech zagoscil na Twojej slicznej buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Natia!! W dniu tak pięknym i wspaniałym Życzę Tobie sercem całym Zdrówka szczęścia pomyślności I w nauce i w miłości Bądź radosna wesolutka, piękna zgrabna i śliczniutka No i tak na dowidzenia Niech się spełnią Twe marzenia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaczelam 54 strone heheheh mzoe wrescie sie ludzie rozkrecicie i zaczniecie cos wiecej pisac bo nam niedlugo topic zabiora 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia dzisiaj sa twoje urodziny wykorzystaj to!!! powiedz Piotrkowi jak przyjdzie ze jedynym twoim zyczeniem jest to zeby byl twoj ze nie chcesz juz dluzej zyc bez niego ze go nie wypsucisz z domu jak nie pwie ze jets tylko twoj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natio jeszcze ja ci nie złozyłam zyczen!!!! Wiec,wszystkiego najlepszego,no i zeby ci w koncu ułozyło z Piotrusiem:)Bo to pewnie twoje najwazniejsze zyczenie w chwili obecniej:) Wspołczuje ci Erotico,ale u kazdego nie jest rozowo jakby sobie tego zyczył:( Pozdrawiam was serdecznie i całuje!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, jest tu ktos oprócz mnie? :P ja chora siedze, zasmarkana i z bolem glowy i gardła, grypa okrutna..:o biedne moje dziecko tez :( ale ona zupełnie jakby zdrowa byla, zadowolona taka :D Marcinek w koncu zabrał sie do roboty i powynosil wszystko o co go poprosiłam, pralke naprawił...ale ile proszenia bylo i nerwów :O taka sliczna pogoda za oknem, a ja w domku musze siedziec, do czwartku przynajmniej... Tescowa moja zle sie bardzo czuje, przydusza ją, nerwowa jest strasznie...ale w koncu nie ma sie co dziwic :( tylko mnie tez juz tozaczyna meczyc, trzeba chodzic na paluszkach, nie chałasowac...ciezko jest, ale szukamy mieszkanka do wynajecia, moze jakies sie znajdzie. a co tam u was? jak mija dzionek? :) buziaki dla was, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zobaczylam w lodowce Marcina sniadanie do pracy :D ale musi zly byc ze zapomnial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej EROTICA:) ja tez chora, tzn przeziebiona ale tak mnie boli gardlo ze lewdo sline przelykam:P chorujemy sobie razem:P musimy razme szybko wyzdrowiec:) wszystkie trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak ja za wami tesknilam przez te dni co tu nie zagladalam :) Oliwka wlasnie targa swoim wozeczkiem dla zabawek, przewraca go i wtedy pcha...może jej łatwiej..? ooo,teraz go nosi w gorze..:D myslalam sobie wlasnie nad przebiciem pępka, ale to raczej nie w moim stylu... w ogole to chcialam sobie zawsze zrobic tatuaz, ale to musi byc cos przemyslanego, czego nigdy bym sie nie wstydziła i nie chciala usuwac :) czy wy tez macie takie masochistyczne pomysly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to rzeczywiscie troszke zaniedbujemy nasz topik, ja sobie obiecalam ze bede codziennie cos do was naskrobie :* buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz EROTICO kiedys ten myslalam o przebiciu pepka ale teraz juz mi sie to nie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natko, bolało cię przebicie pepka? ja od ciąży mam dziwną skórę na brzuchu, tak jak bym straciła w niej czucie...tzn.czuje jak dotykam, ale lekko, jakby przez ubranie, jak sie szczypie to tez ledwo czuje...lekarka powiedziala ze musialy mi sie \"poodłanczac receptory\" :D jakbym przebila pepek to pewnie by mnie malo bolalo. mi sie podoba przekuty pepek, ale jakos to do mnie by nie pasowalo, chyba ten styl nie dla mnie. bardziej fascynuja mnie tatuaze, ale boje sie bo wiem ze to na cale zycie. cos nie widac naszego Giovanniego? i dziewczyny tez zapominaja czasem :( Ostatnio mialam straszne przezycie, myslalam ze Oliwka nie oddycha...ale miala taki chwilowy bezdech w czasie snu... czasem pochylam sie nad łóżeczkiem i sprawdzam czy oddycha, taki nawyk... jak była malutka to bałam sie ze umrze w trakcie snu i sprawdzalam jej oddech, do dzis tak robie, choc smierc łóżeczkowa juz jej nie grozi w tym wieku... a w ogole to ja przewrazliwiona jestem :O ide cos przekasic :D buzi na dobranoc i na dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORNKA
Heh hej!!! A my z robaczkiem chcemy sobie zrobic tatuaze,nasze imoina...znaczy ja jego a on moje a le po chinsku :P ...ale tak sie zastanawiam chyba tez beda musieli mnie uspic hehe:):):) :P:P:P A wogole to samotnosc mi dokucza...i chyba wpycham sie w cos glupiego, (cholerka mozna zdradzic przez internet???????????????????????????????????)...:O :(:(:(:( Buzka dla was!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorkusiu, nie wiem jak to z ta zdradą przez internet, ale powiem Ci ze kiedys sie wepchalam w cos takiego przez GG i mialam z tego powodu wiele problemów.... to bylo jakis rok temu, nie brałam tego za coś zlego ze sobie flirtuję, przez GG, ale podswiadomie czułam chyba że jestem niewporzadku i ukrywałam to przed Marcinem... az pewnego dnia \"niechcący\" przegladnął moje archiwum i poczytał wszystko...oczywiscie zanim to zrobil to walczyłam dzielnie, uciekałam z myszka po calym mieszkaniu, a to jeszcze bardziej go zainteresowało, bez mojej gwaltownej reakcji pewenie by nawet nie przejzal tego co ukrywałam... Tak czy owak nie potrafiłam sie wyplątać z tamtej internetowej znajomosci, chlopak znalazl mnie na jakiejs stronce ze zdjeciem i opisem, dowiedzial sie gdzie mieszkam, potem zdobyl moj nr telefonu...nie wiem jakim cudem...okazalo sie ze mieszka w miescie obok mojego, tam gdzie studiuje... nie wiem co go napadło, wiedzial od poczatku ze jestem w stałym związku, ze mam dziecko, ale pisal takie bzdury, ze mnie kocha, ze zaadoptuje moje dziecko, dzwonil, prosil o spotkanie...tak sie zaczelo robic odkad Marcin zobaczyl te nieszczesne archiwum i chcialam urwac tą internetowa znajomosc- chlopak zaczal swirowac... a naprawde fajnie mi sie z nim gadało, rozsmieszał mnie, czasem mu sie pozaliłam jak byłam sfustrowana...w ogole wydawało mi sie ze jest OK, a potem musialam zmieniac poczte, nr GG i telefonu...marcin mu grozil to sie odczepil w końcu... teraz to jestem uważna, nie pisze z nieznajomymi, tym bardziej facetami, w ogole to zaluje tamtego co zrobilam wtedy... Marcin nawet nie byl na mnie zły, choc pewnie miał zal do mnie tylko tego nie okazywal. dlatego dobrze Ci radze, Kaczorku, uwazaj na internetowe znajomosci, tym bardziej jesli za duzo o sobie powiedz lub napiszesz np. danych osobowych na GG.... alez sie rozpisalam :D buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz erotica ja tez mialam przebity pepek pisze mialam gdyz juz wyjelam kolczyk i zaluje pzrebicia. niezaprzeczam ze teraz kolczyk w pepku jest w modzie wszystkie 14, 15 i 16 maja a ta ktora nie ma jets ,,not trendy\" :O:O:O jednak kolczyk w pepku zaczyna kiedys nudzic i przeszakdzac i jak sie go wyjmie po kilku latach noszenia to wcale tak piknie skora w miejscu przebicia nie wyglada.dziura jst wieksza gdyz skora sie rozciagala wkoncu kolczyk ma dosyc gruby ten precik a po 22 ciezko zarasta ta dziurka a slad i tak pozostaje wiec decyzje zostawiam tobie.nie wiem czy ty NATIO sie zgodzisz ze mna moze teraz nie ale keidys jak wyjmiesz kolczyk moze mi przzyznasz racje teraz to ja sie rozpsialam hehe:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×