Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gość MarcinOli
tym bardziej mozna docenic, tym bardziej warto walczyc, jak widze postawe nie ktorych to ze zrobilem tyle zlego to ze nie mam szans a jesli mam to strasznie male to mam sie poddac bo nie mam szans to nie sztuka zabiegac o kogos kto nas nie zna i ufa to sztuka dozyskac zaufanie i walczyc jesli sie nawet szans nie ma jesli mi sie uda bede docenial to 100x bardziej niz ktos kto tak latwo kogos zdobyl i ma przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaee napisz cos bo my tutaj cie bronimy a tak wogole nie wiemy czego ty chcesz i co czujesz... Erotico,tez tak mam...Jeden usmiech...Jedno spojrzenie...I złosci przechodzi jak reką odjął...ALe czasami mam tak ze moge byc cały dzien na niego zła nawet jezeli mi nic nie zrobił.Wredna jestem chyba po prostu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) nawet sie nie przywitalam:) nawet nic sensownego teraz powiedziec nie potrafie, moze tylko mam ochote zamknac sie w sobie pobyc w ciszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
maciek napialem juz, ze nie jestem pewien siebie wcale ale pelen wiary to dwie odrebne zeczy powinienies rozroznic ich granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Messina skad to znam ;D Marcin, ale masz wyzwanie, no nie? mam nadzieje ze to nie gierka z twojej strony pod tytulem: a moze jestem taki wspanialy i znow dam rade ja sobie okrecic wokol paluszka?...co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu badz silna!!!Cokolwiek postanowisz bedzie dobrze...Przeciez tu chodzi o twoje szczescie i sama wiesz najlepiej kto ci je da lub nie... Pozdrawiam i do jutra papapapa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
eh nie jest mi wcale latwo jakbym umial tak grac to bym juz byl aktorem nr 1 w hollywood czasem jest za pozno ale zawsze zostaje nadzieja zawsze mozna sie zmienic wogoel to planuej pojsc sobie na pielgrzymke teraz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zle dzialasz na Ole, marcin..nie sadzisz? poza tym caly czas probujesz nas przekonac ze jestes inny, ale nie widze zadnych slow do Oli skierowanyvh...:O to ja powinienes przekonywac, nie nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
z ola duzo rozmawiam na zywo nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
Olu, przepraszam za wszystkie przykrości z mojej strony, bardzo Cie kocham i nie chcę stracic...proszę wybacz, kochana, zrozumiałem wszystko, nie chcę być z nikim innym, tylko z toba. e jestem żałosny i nie zasluguję nawet na to zebyś to czytała, ale błagam, pozwól mi pokazać Ci, jak bardzo jestes dla mnie wazna, prosze tylko o jedna szanse...Olu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin przeczytaj uwaznie swoje wypowiedzi!!! Czy nie widzisz ze zawsze stawiasz siebie na pierwszym miejscu??? Za kazdym razem tylko ja, ja,ja!!! Gdybys czasem pomyslal o innych moze Twoje zycie wygladaloby lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
ostatnia nie jest moja wypowiedzia zreszta pisalem do oli kieruje rozmowy na zywo nei na forum a ztoba maciek nie rozmawiam nie dotrzymales slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie Marcin jestes jak pies ogrodnika-sam nie wezmiesz i nikomu nic nie dasz. swojego czasu miales Ole gleboko w powazaniu, nagle zjawia soe chlopak w tym momencie uklon w strone Macka i nagle zobacz zdajesz sobie sparwe ze ejstes jednak tak bardzo w Oli zakochany:O:O:O nie badz smieszny chlopie!!!!!!!!!!!!zal ci tylek sciska ze ktos inny moze byc z nia, ja dotykac itd.Naiwny jelen z ciebie nic wiecej. Nie znosze takich frajerow jak ty.I nie probuj mi tu mowic o kulturze bo dla takich ludzi twojego pokroju nigdy nie mialalm i nie bede meic szacunku.Z tego co wiem masz 20pare lat a zachowujesz soe jak gnojek 16 letni kotry dal sie zwwerbowac gowniarze do łózka. Co sie tak nagle stalo ze juz cie tamta nie inetersuje i znow big love poczules, czyzby cie w dupe kopnela i sobie o Oli przypomniales.Tobie chlopie ktos w buzke powinien ci strzelac za to jak traktujesz przedmiotowo dziewczyny. Mam nadzieje Olu ze pomimo wszystko bedziez silna i do niego nie wrocisz. Nie warto Olu. Facet ktory zdradzil raz zdradzi znowu nie ma co sie okłamywac. Fajny chlopak sie kolo ciebie pojawil znow uklon w strone Macka:) i jego sie trzymaj!!! Bardzo mi sie podoba jak ciebie przezd tym gnojem broni:D:D:D czekam na twoj odzew mr. M chetnie sobie z Toba podyskutuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zwrocono mi uwage (siostra tesciowej) ze powinnam rano isc zrobic tesciowej herbatke, bo sie zle czuje przeciez... ale ja rano doszlam do wniosku ze skoro jest w kuchni na papierosku to herbatke pewnie sama sobie zrobi .. tylko oczywiscie nikt nie wie ze ona dalej pali bo by ja zjebali ostro... w gruncie rzeczy to czasem czuje sie tak jakby jej stan zdrowia byl spowodowany przeze mnie, bo przeszkadzam, nie daje odpoczac bo dziecko krzyczy....ehhhh a tak poza tym to czesc wam :) milego dnia, ide sie kapac bo wczoraj nie dalam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D :D Erotica---> dobre z tą kąpielą :D Czasem mnie rozbrajasz :D A tak w ogóle to też witam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem zeby ola dala mi szanse zanim pojawil sie maciek to raz, a jesli chodzi o macka to nie czuje akurat z jego strony zagrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci tak macku nagle przykro ze tak go nazywamy?????????? chyba powinno byc tobie to na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nikt mi nie wierzy ale stalo sie a to ze zrobilem cos z tamta dziewczyna i wcale nie bylo mi z tym dobrze a wrecz odwrotnie daje mi pewnosc ze nie zrobie tego drugi raz zinna dziewczyna wiem na wlasnym bledzie a was moze chlopak nie zdradzil ale moze ciekawi go jak to jest moze go kusi? Predzej zdradzi taki co nie wie jak to jest niz taki ktory zrobil to i zaluje ze taka sytuacja wogole miala miejsce! Mowicie ze jak raz zdradzil to zdradzi znowu. tak ale taki ktoremu to sie podobalo a nie taki ktory tylko zalowal tego co sie stalo taki nigdy takiego bledu nie popelni znowu ja to niestety dop teraz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×