Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

no no widze ze sie dzieje:D oczywiscie keidy mnie znow nie ma Marcin moze i sie zmieniles tylko widzisz raczej za pozno, czego Ty oczekujesz od Oli ze nagle rzuci wszystko i przybiegnie w twoje ramiona bo ty sie zmeinilkes!!! nie badz smieszny.zachowales sie jak skonczony dupek i skonczony frajer.nagle sobie zdales sprawe jak ci zalezy na Oli i jak ja bardzo kochasz.Powiedz jeszcze ze z ta małaolata tez ja zdradziles z tej wielkiej milosci?????puknij sie w czolo czlowieku bo jestes niestabilny emocjonalnie. Daj tej dziewczynie spokoj bo tyle przykrosci co dosiwadczyla od Ciebie to mozna pare osob obdarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tauri
milosc nie prosi o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
"za pozno, czego Ty oczekujesz od Oli ze nagle rzuci wszystko i przybiegnie w twoje ramiona bo ty sie zmeinilkes!!! nie badz smieszny." Nigdy nie jest za pozno, i nie jest smieszny nikt kto sie stara i zmienia zapamietajcie moje slowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
heh kiedy ja nie zale sie ja sie ciesze bo wkoncu wszystko bedzie dobrze sami zobaczycie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin ty pajac jestes wiesz o tym???? naiwny i glupi, ale to tobie przyjdzie teraz plakac i wrescie zrozumiesz jak sie jeszcze niedawno Ola czula przez ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kogo ty sie wogole uwazasz?????co ty sonbie myslssiz ze jak wkoncu ci sie małolata odwidzi wrocisz skiniesz palcem i Ola przybiegnie w te pedy w twoje ramiona, gon stad bo sie czlowiekowi zle roboi jak czyta twoje wypocimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
gregia marcin ty pajac jestes wiesz o tym???? hm uwarzacie sie z awartosciowych ludzi a zucacie wyzwiskami na lewo i prawo nawet mn inie znacie coz maciek przerastal mnie takim jakim bylem to wprozadku facet wartosciowi ale ja sie zmienilem i teraz moge przerosnac i jego i wasze oczekiwania pozdrawiam wam bardzo milo mi widziec ze jestescie tak za ola szanuje was ale tylko za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pieprzysz chlopie???????zasluzyles na takie miano!!! i tak bardzo delikatnie cie nazwalalm po tym co Oli wyrzadziles. Zastanawiam sie jak wielki musisz miec tupet jezeli myslssiz ze ona mysli ze do ciebie wroci po tym co jej zrobiles.Chyba ze sie uwazasz za takiego super macho:O (jezeli tak to sie nie przyznawaj bo cie tu wszyscy wysmieje) albo masz z glowa cos nie tak.Panu juz podziekujemy.Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie działo...;) nie rozumiem Marcin dalczego piszesz o mnie w czasie przeszlym - Ty sie nie zmieniles!!! moze zmienil sie Twoj stosunek do ludzi, ale Ty zawsze bedziesz taki sam!!! bo chyba nie powiesz ze nie byles soba przez ponad trzy lata??? i nie badz taki pewny siebie bo nie wszystkim sie to moze podobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ale sie dzialo... ŁO marcin, mam kilka slow do ciebie...wiesz, nie chce cie pouczac ani moralizowac co powinienes a co nie, poprostu musisz zrozumiec ze lepiej bedzie jak nie bedziecie razem, odpusc... Ola wiele razy pisala o tym jak ja boli to co robiles, poniewierales nia, mimo ze cie kochala, to przykre, ale ona to znosila. teraz kiedy juz pogodzila sie z mysla ze nie jestescie dla siebie, kiedy znow odzyskala wiare w siebie to ty wlazisz z butami i wszystko niszczysz... Ola pisala co jej mowiles, opowiadales (jestem pewna ze z premedytacja), to co robiles z inna dziewczyna... kazdy ma prawo do popelniania bladeow i Ola wybaczyla ci ten blad, ale ty popelniles go znow, zawiodles jej zaufanie. Jak sobie teraz wyobrarzasz, nawet jak ona do ciebie wroci, wasz zwiazek? jak on bedzie wygladal? Ola bedzie podejzliwa na kazdym kroku, bedze sie bala ze znow tak postapisz, nigdy nie odpracujesz tego zaufania. a nie tak ma wygladac zwiazek. powodzenia w przyszlym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to ja na mojego marcina tez wk****ona jestem jak diabli :O dzieciak pieprzony, zlosliwy jest jak gowniarz 14letni... nie mam juz sil do niego...wrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! ale opowiem wam wszystko jutro bo dzis juz nie daje rady :D mialam mily wieczorek u kumpeli, hihi :D a gdzie Ola i Messina? cos nie widac ostarnio, tak jak Gio i Tomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? szuru buru myju myju...nie chce mi sie nic, zwlaszcza brac prysznic....ale trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było a jak byłam to nie miałam czasu napisac.Patrze ze bardzo duzo tu sie dzieje...Coraz ciekawiej...:) Erotico,nie przejmuj sie swoim Marcinem,faceci juz tacy sa niestety...Tylko wkurzyc potrafią:D Myslisz ze mnie moj Lukasz nie wkurza? Wkurza i to jak...Ale najczesciej przechodzi...Ja jestem tylko ciekawa jak twoj Marcin spełnia sie w roli ojca...?Jak mozesz go ocenic? Pozdrawiam i miłej kąpieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
facet,ty juz teraz wygladasz jak facet pod czterdziestke podchodzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
hmmmm widac nie znacie oli tak naprawde wszyscy tak jak ja znam a mowicie ze jest na odwrot pozyjemy czas pokarze pozdrawiam was wszystkich i zycze milych snuf (specjalne pozdrowianie dla pan feministek ktorych wkurzaja wszyscy faceci bo tak juz maja :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
a wlasnie erotica nie dziwisz sie czemu ola nie pisze moze nad czyms sie zastanawia jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
zreszta wcale nie jestem pewien siebie nie wiem tez jak by nasz zwiazek wygladal jesli dostane taka szanse,ale czy faktycznie zaufanie nie do odrobienia?! Mysle ze jest inaczejm tak samo jak ranic moge byc tez i kochany i na pewno nie pozwole oli nigdy wiecej cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) Messina, ja sama nie wiem jak z ta rola ojca w jego przypadku, nie wiem czy w ogole mozna mowic o jakiejkolwiek roli, ktora spelnia w domu...:O on totalnie ma wszystkko gdzies, wraca z pracy i wielce zmeczony lezy na kanapie z laptopem...przy wielkich moich naleganiach by ruszyl swoj szanowny tylek to jeszcze dostaje opierdziel ze sie czepiam...:O Oliwke ciagle odgania od siebie i krzyczy na nia, oczywiscie ja mu nie pozwalam na to, ale obwinia mnie ze rozpiescilam ja i ona marudzi...:O ja juz sama nie wiem co mam robic z nim...to tak jakbym na sile utrzymywala cos co jest juz w totalnej rozsypce...szkosa slow, marcin coraz bardziej mnie zawodzi...nie wiem ile jesze tak to bedziemy ciagnac...kedy on cokolwiek zrozumie?! tak jak marcin Oli, jak bedzie juz za pozno..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Były Marcinie Oli!:) To ze napisałam ze ...Faceci juz tacy sa,to nie znaczy ze jestem feministką...Tylko poprostu kazdy facet potrafi wkurzyc.Jestes zbyt pewny siebie moj drogi.Pomysl przez chwile czy bys chciał byc z Olą gdyby to ona sie przespała z kims a pozniej namietnie i z pikantnymi szczegołami opowiadała ci?Bo cos mi sie wydaje ze juz dawno bys ją pogonił w takiej sytuacji...Wiec ona tak zrobiła...POGONIŁA CIE!!!!! Daj se spokoj facet!!!!A nie pisze bo nie chce miec z tobą nic wspolnego!!!! Erotico,a czy twoj Marcin lubi wypic np piwko?Bo moj Łukasz lubi wieczorem co mi bardzo przeszkadza a on nie widzi w tym nic złego. Wiesz nie wiem jak ty sobie z tym wszystkim radzisz...Podziwiam Ciebie...Jestes naprawde silną dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, jesli chcesz to o nia zabiegaj, chociaz nie sadze zebys mial wieksze szanse...nam zalezy na jej szczesciu, wiec nawet jak ci przebaczy, to nie krzywdz jej wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz to nie chodzi o piwko raz na tydzien tylko codziennie...Ja nie przepadam za alkocholem,od czasu do czasu(raz na miesiac) mogę wypic piwo lub drinka ale to wszystko.Dla mnie to jest naprawde problem ale on mowi ze lubi po ciezkim dni sobie wypic piwo...Co o tym sadzisz,Erotico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinOli
Pomysl przez chwile czy bys chciał byc z Olą gdyby to ona sie przespała z kims a pozniej namietnie i z pikantnymi szczegołami opowiadała ci?Bo cos mi sie wydaje ze juz dawno bys ją pogonił w takiej sytuacji...Wiec ona tak zrobiła... tak dalbym szanse jesli by nas naprawde cos laczylo, a gdyby ola nie chciala miec ze mna kontaktu nei rozmawialibysmy tyle erotica bede walczyl i sie staral anpewno jeje nie skrzywdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messina, on piwo rzadko pije, chociaz bywa, ale mi to nie przeszkadza w ogole... teraz gada przez sen i jest uroczy :D jaka ja durna, wystarczyze cos tam pomamrocze pod nosem i mi zlosc przechodzi...a on przez to pozwala sobie na coraz wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Marcin,napewno w waszym zwiazku byly cudowne chwile, nie watpie...Ale takie cos trudno jest wybaczyc...Bardzo łatwo jest kogos zranic,trudniej natomiast zyskac spowrotem zaufanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze moze miec przez to problem, jesli juz go nie ma... ale wiem jak ciezko wplynac na faceta, szczegolnie jak jest uparty jak soiol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×