Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

POMOCYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!! PROSZE NIECH KTOS MI POMOZE... :( MA KTOS Z WAS SKANER I OCHOTE SIE POBAWIC? JA MAM PROBLEM Z TYM CO PISALAM KIEDYS, O TYM ZASWIADCYENIU.... SKANER SIE POPSUL, TUSZ ZASECHL...SAME NIESZCZESCIA NA MNIE SPADAJA...:( CZY MOGE KOMUS WYSLAC TEN DOKUMENT NA MAILA A KTOS MI POMOZE ZMIENIC JEDEN WYRAZ I ODESLE SPOWROTEM? NIE TO ZEBYM NAMAWIALA DO CZEGOS NIELEGALNEGO, TO NA UZYTEK NIEINSTYTUCJONALNY :D NAPISYCIE JAK COS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DODATKU TA PRZEKLETA KLAWIATURA NIE CHCE SIE PRZESTAWIC :( BUUUUUUU............!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem Was czytam
A co się stało z klawiaturą? Może pomogę?:) Bo na skanerze to też się nie znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak pisze to wychodza mi inne literki niz pisze na klawiaturze , nie wiem o co chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem Was czytam
Ale jakie? y zamiast z może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć :) Widzę, że Erotica jakieś machloje kręci :P:P:P Fajnie, że się pogodziłyście, dziewuszki:) Gregia, nie oczekiwałem, że ją przeprosisz, nie o to mi chodziło :) Tomek, taka komisja to zawszeć jakaś kaska, ale wynudzisz się konkretnie. A może będzie siedziała z Tobą jakaś fajna wolna dziewczyna, to zawsze można sobie umilić czas przyjemną konwersacją, no i może coś wyniknie. Ja dziś odebrałem Ewę ze szpitala, wypis dali dopiero po 10, więc czekaliśmy 2 godziny :/ ale najważniejsze, że jest już w domu. Muszę już niestety jutro iść do pracy, więc mama Ewy będzie się nią opiekować, muszę wstać wcześniej, żeby ją tu przywieźć. Już szef się na mnie wkurza, że non stop o urlop proszę, a co ja poradzę, że takie cyrki wychodzą? No, ale cieszę się, już mam ją tu. Śpi sobie za ścianą, antybiotyki ma silne i ją ścinają z nóg. Idę, dziewczyny i chłopaki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzyieki, moje machloje doszly do skutku :D zwerbowalam kolege, pomoze mi jutro rano, jak milo :D no a propo klawiatury to wlasnie z i y sie poprzekrecalz, poza tym mam rozne znaczki w dziwnych miejscach...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica ja tez tak kedys milaam to sie potem okazalo ze w gdzies tam sie przestawil jezyk klawiatury na angielski.wejdz w panel sterowania tam masz klawiature i zobacz jaki jezyk jest podswietlony bo byc moze tez sie tobie przestawilo na jakis inny. zlosliwosc rzeczy martwich:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jedna klientka mnie rozbroila na kafeterii. wyskoczyla z pytaniem czy jak ejst wciazy i chodzi na solarium to czy to zaszkodzi jej ciazy:O:O:O moze wy mi wytlumaczycie gdzie takie idiotki sie produkuje?????? boze czasami glupota ludzi jest porazajaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Erotica i inni z kafe!!!:) Jesli jescze kiedyś Wam sie literki pozamieniają tzn \"y\" i \"z\" to wystarczy ze nacisniecie Ctrl i Shift :) To sie czasem zdaza!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzieki za rade, ale u mnie to niepodzialalo, bo moj Marcinek tak kombinowal ze zablokowal mozliwosc zmienienia , nie ma tez dostepu do paska gdze mozna zmienic jezyk :O ja chora jestem, mam zatrucie pokarmowe :O strasznie sie czuje... ostatnio czesto mam problemy z zoladkiem.... aha, Translate, dzieki, juz mi kolega pomogl :) zeby tylko nic z tego sie nie porobilo... a co tam u was? jak sprawy sercowe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotica jak ja ci wspolczuje to pewnie grypa zoladkowa:O samam w weekend myslalam ze odfrune tak mi bylo niedobrze i caly czas mnie mdlilo a jak sie kladalam to mialaam wrazenei ze pokoj wiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICA współczuje, wiesz ja tez mam często problemy z żołądkiem- stres:( życzę szybkiego powrotu do zdrowia:):) a ja dziś niewyspana :) całą noc nie spałam:) dopero rano z 3 godzinki:) Maciek:PPPPP :):):) Ty wiesz o czym mówię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia a co tam u Ciebie?? a z tym solarium i ciążą to naprawde tragedia...bez komantzarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internetowy kolega no wlasicwie teraz to juz nie tylko internetowy:) zjawil sie wtedy, kiedy najmniej sie spodziewalam:D nie wiem czy Gregio pisalam tu o Macku super koledze, ktroy mi duuzo doradzal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie pisalas...nie pamietam... ale najwazniejsze ze ktos sie pojawil i zycie znow nabiera barw nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×