Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

jak bedziesz mial takie myslenie to rzeczywiscie nie poznasz dziewczyny a ty Tomku co robisz w andrzejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dwojako na to patzrec albo w sobote bo wtedy wiekszosc jednak ludzi wybiera sie na andrzejki albo nie parcujacy w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle;-) jeszce troche z nami kin posiedzisz i sie przyzwyczaisz do gadek Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mowi zebys sam szedl???nie masz kogos kto by wyskoczyl z toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mowi zebys sam szedl???nie masz kogos kto by wyskoczyl z toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin
Natia! DZIEKUJE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia co ty z ta Nornica (Norwegia) ;) wyskoczylas ... Tam zimno...chociaz nie w czerwcu,to tam bedzie jak u nas w kwietniu heh...to az tak zimno nie ;) a co bedziesz robic w Nornicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho..ale sie topik rozruszal ;) No to translate bedzie zadowolona w koncu od jej ostatniej wizyty to 4 stronki :P Translate 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No co z toba :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt dziewczyny ze tam zimno jest przez wieksszosc czasu ale tam naprawde sa dobre zarobki a dla mnie to jest waznejsze niz pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po 2 tam moj tata w oslo pracuje wiec zle bym nie miala w ciemno nie jdae prace tez mam nagrana za super pieniazki ze w anglii czy w niemczech bym musiala charowac 3 miechy jka nie wiecej zeby miec tyle ile dostane za miesiac pracy w oslo. Zreszta u nas w Polsce super cieplo tez nie ejst wiec tak wcale trudno nie bedzie mi sie przestawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no co jest ja myslalam,ze tu beda ze 2 stronki wiecej..a tu tylko wpis gregi....chociaz ona pamieta jeszce o topiczku...no i natka ;) Ide spac bo zmeczona jestem....jutro od 8-21 :O i zal, trzymajcie kciuczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi kwiatek wyszedl no to jeszcze raz 🌻 🌻 🌻 aaa gregia...no to w sumie ok...jak masz pewne....a norwegia to fantastyczny kraj :) No i fakt nie powiem zarobki jak cholera, holandia, anglia i niemcy moga sie schowac....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastyczny chodzi mi o widoki, atmosfere, ludzie sa fajni...w sumie to prawie wszystko...OPCZOCZ POGODY!!! Nigdy nie bylam ale sie duzo nasluchalam i naogladalam filmow i zdjec i gadalam z norwegami przez telefon i sa calkiem sympatyczni ;) Dobra to ja mykam spac 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko kochane :) wrocilam do cywilizacji, poskladal marcinek starego kompa i mamy neta :) choc tesknie za laptopkiem, to jednak ciesze sie ze mam necik :D huuuraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D co uu was? musze nadgonic kiklka stronek bo nie wiem o czym piszecie sobie, ciesze sie tylko ze znow tu bede, mam nadzieje ze nie zapomnialyscie jeszcze o swojej kolezance ? :D M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kochane dziewczyny wstajemy:P ja wczoraj z kumpelami poszalałam ze w nocy spac nie mogłam tak mi bylo niedobrze:O jak zawsze obiecuje sobie ze weicej nie pije:P wstawc dzierwczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz nie śpię od godzinki, hehe :D Oliwka sie bawi lalą, w ogole to jestem zadowolona bo ślicznie zjadala śniadanko, sama zjadła 2 kromeczki z dzemem, jeszcze potem dalam jej troszke kaszki :D jaki ona ma apetyt od jakiegos czasu duzy :) co robicie dzis dziewzyny? ja ide do znajomych, juz sie doczekac nie moge, dawno nigdzie nie bylam :D małą oddajmy na noc do mamy mojej a my na impreze :D buziaki dla was :* co do siostry mojego marcina, to ja jej zbytnio nie lubie, jest strasznie zarozumiala, wszystko krytykuje co nie jest w jej \"stylu\", wymysla co rusz jakies herezje, niemal sie czasem klocimy az...:O w ogole ona jest weganką i rastarianką, ma dziwne poglądy na zycie i zdrowie :O nie wyobrazam sobie jej jako matki a daje mi sama jakies \"pouczające\" wskazowki , grrrrr :O hehe, Oliwka wlasnie powtarza non toper :ojsieć\" co znaczy ojciec :D dobra, mykam na zakupy, jeszcze zagladne potem... :D jak dobrze byc tu znow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chaotycznie napisalam poprzednia wypowiedz, wyskakuje z jakims tekstem ni z gruszki ni z pietruszki :O po prostu czytam poprzednie strony i wtracam sobie co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze erotica ze nastepna w klanie ,,kochane siostrzyczki naszych facetow\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jqa mialam tez isc na andrzejki do klubu ale wszystko odwolane ze wzgledu na żałobe:( a domowki sie nie zorganizuje w 1 dzien i nuuudyy teraz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×