Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

🖐️ Kaczorynko :D nawet nie wiesz jak wielką ochotę miałam, żeby się wpisać. No ale udało mi się przezwyciężyć moją złośliwą naturę i się powstrzymałam ;) 7 dni----> już pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico nawet jezeli ma takie odpały przez chorobe mamy to nic tlumaczy takiego brutalnego traktowania tym bardziej jak karmisz dziecko JEGO dziecko!!!! tez tak wlasnie pomyslalam jak Kaczorynka ze moze feta poszła w ruch i go energia rozpiera. przyjrzyj sie jemu czy źreniczki czasami nie szaleją;-) TRZYMAJ SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pojdzie to moze do konca roku dojdziemy do 100 stronki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA :D no normalnie wariatka ale w pozytywnym znaczeniu:D oj ja tez musze sie uczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2h w robocie i jade do domku oglądac filmik z SUNRISE 2006 bo jestesmy ze znajomymi na filmiku:D udało sie nam wejsc w kadr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka,to to ja akurat wiem jakie schizy maja tacy co dlugi czas palili. Ale watpie zeby jego zachowanie to byla tylko trawa :O O ile w ogole cos jest....a to raczej bedzie erotica wiedziec...a jezeli on jest calkiem czysty.....:O To ja nie mam slow, no bo jak \"trzezwy\" czlowiek moze sie tak zachowywac. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na \"trzezwo\" to nieraz jeszcze gorzej sie zachowuja:( \"moj\" Marcin jak go wczoraj do domu nie chcialam wpuscic dzownil dzownkiem do drzwi chyba z 45 min wymiennie z rzucaniem kamykami w szybe...zachowywal sie jak dziecko ktore nie dostalo zabawki i tupie nozka... jak czytam o Marcinie EROTICI to tak jakbym troche swojego widziala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale dobrze ci z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie qwiem jak to siew odnosi do instalki z neta ja mialam wgrywamy z oryginalnej plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola lepeij sobie wgraj obojetnie jakiego nawet anytywira ale miej bo mozesz trafic na takiego trojana ktory ci caly system zeżre i bedziesz miec po kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×