Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hej Wam dziewczyny...ja zdołowana jakas jestem troszke, mam klopoty z Marcinem znów... zablokował mi całkiem internet, czy to nie jes smieszne?! :O teraz pisze z kafejki u mnie na uczelni... po co on tak robi, przeciez to chore...!!! chce mnie ograniczac i kontrolowac na kazdym kroku... mowi ze za duzo czasu mi zajmuje internet i nic przez to nie robie... zalosne!!!:O wracam po zajeciach zmeczona, musze jeszcze oliwką sie zajmowac, cos podgotowac i pozgarniac...a gdzie czas dla mnie? mam sie calkiem poswiecac wszystkemu?! paranoja! siedzie moze dziennie z niecala godzine na necie a jeszcze mi to zabiera! wczoraj mnie w dodatku kopnął jak siedzialam na łóżku i karmiłam dziecko, powiedzial ze po co jej wpycham kasze \"gowno\" na noc,a ja nie chcialam z nim dyskutowac i tlumaczyc mu ze po antybiotyku musze jej dac jesc troche, zrobilam tylko znudzona mine...a on mnie wlasnie za to kopnął w zebra! ja poprostu juz nie wytrzymuje, myslalam ze wszystko przetrzymam w imie milosci ale juz mam tego dosc! w dodatku nie mam gdzie sie wyprowadzic, nie mam nic! jak o calej sytuacji powiedzialam mamie to ona powiedziala zebym przetrzymala az dziecko sobie podchowam i znajde prace i mieszkanie...czyli na to zeu niej zamieszkam tez nie mam co liczyc! ostatnio byla taka sytuacja, ze nie moglam wychodzic z domu bo oliwka chora byla, poczekalam az przyjdzie marcin zeby wyjsc cos kupic, ale on stwierdzil ze jest zmeczony i ze zaraz wychodzi do kolegi...ale widze ze siedzi przed kompem, wiec sie o nic nie pytalam , tylko ubralam sie i wyszlam. chcialam kupic chleb, mleko, takie tam... ja patrze potem a marcin mnie wyprzedza na ulicy...ja sie pytam czy zostawil dziecko samo, a on na to ze tego pozaluje...:O pobieglam szybko do domu a oliwka siedziala sama pod drzwiami...jak weszlam to ją jeszcze tymi drzwiami uderzylam i miala guza na czole...szok, jak mogl dzieko poltoraroczne zostawic samo w domu!? jakby jej sie cos stalo to nie wiem co bym mu zrobila... kurde pisze i lzy mi ciekną, a ja jestem przeciez w kafejce internetowej :O sory ze tak sie wam zale, ale nie mam tak naprawde komu to powiedziec, czuje siestrasznie samotna, niekochana i nierozumiana... \\jego mama przeciez wie co sie dzieje i nawet mu nic nie powie, tylko mi sugeruje ze moze bym sie bardziej starala, albo ze sama musze sobie go wychowac! :O juz jej raz powiedzialam, ze od wychowania to ona byla.... juz mi sie zyc nie chce, mam dosc tego szarpania sie miedzy sobą, tych zlosliwosci, ranienia... tak ma wygladac moje i oliwki zycie?...moje dziecko ma patrzec jak mama jest poniewierana przez tate?.... boze, co ja mam zrobic, juz mi sie zyc nie chce, oliwka jest jedyną moja radoscia i szczesciem...tylko dla niej to jeszcze znosze... juz wiem na pewno ze chce odejsc, tylko nie mam mozliwosci...nie mam gdzie...:( pozdrawiam, niech wam sie chociaz uklada dobrze, papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze erotica starsznie przykro mi sie zrobilo jak przeczytalam twojego posta!!!! wiodze jak starsznie musi ci byc ciezko. niedobrze jak juz on na aciebie reke podnosi!!! chlopak jak raz uderzy to 2 raz tez.Kurcze najgorsze ze nie amsz gdzie pojsc...pewnie dom samotnerj matki tez odpada.. a moze eerotica zapytaj sie mamy czy bys mogla sie do niej wprowadzic.powiedz cala prawde jak to wszystko wyglada ze marcin cie kopnał ze nie cchesz by Oliwka byla swiadkiem takich sytaucji mama na pewnmo to zrozumie!!w koncu to twoja mama!!! powiedz marcinowi ze nigdy wiercej nie wazyl sie na ciebnie rekli podnosic bo pożaluje i ze postanowilas od niego odejsc.Jezeli takie słowa nie zronbia na nim najmniejszego wrazenie to jest zwykłym zerem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz erotica ze bedzie dobrze ze sie wszsytko jakos ulozy kazdy z ans ma jakies chwile załamania ale jak to sie mowi po burzy wychodzi słonce. pamietaj ze masz Oliwke taka fajna swoja kruszynke ktora Ciebie potzrebuje jak nikogo w swoim zyciu i to dla niej musisz byc silna. Erotica uwierz mi ludzie nie z takich sytuacji wychodza i jakos sobie radza!!!!ty jestes twarda dziuewczyna i na pewno sobie poradzisz JA W CIEBIE WIERZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka miłość i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy pomarańczowy
Co jasne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jestes autorem powyzszej wypowiedzi ze mam ci sie tłumaczyc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy pomarańczowy
Jestem. A tłumaczyć się nie musisz. Ja tylko czytam topic i widzę jaka to miłość i tęsknota była. A teraz ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w najbardziej zgodnych i zgranych związakch dochodzi do kłotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego gdy dochodzi do podnoszenia reki na dziewczyne trudnow tenczas mowic o milosci chyba ze toksycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy pomarańczowy
A kop w plecy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyatsz serio czy jaja robisz???chyba twoje pytanie nie wymaga komenatrza w tym momencie bo jest głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie odezwijcie sie 😭 Erotica daj znac jak tam sytuacja w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no ja tego nie moge czytac :O Ja bym sie tak nie dala,moze dlatego ze jestem nerwowa i jakby on mnie kopnal tez bym oddala...tylko ze ja bym wpadla w szal i ciezko bym widziala ta osobe ktora mnie uderzyla... ...znaczy tak na marginesie juz widzialam ;) Tylko ze u ciebie erotica jest jakos innaczej on sie nawet wscieka ze dziecko karmisz... Sorki ze sie zapytam,ale czy on cpa?? Bo tak to sie raczej takie typki zachowuja,ktorym calkiem narkotyki mozg przezarly. A z tego co piszesz to mi sie przedstawia taka pewna sytuacja z facetem mojej kolezanki...identyczne zachowanie ma twoj marcin...nawet imie to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy pomarańczowy
Już była tu mowa że lubi sobie wziąść czasem Albo to już było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico, Mysle,ze powinnas go zaszantazowac trochę ze jak jeszcze raz ciebie uderzy to odejdziesz od neigo.Moze taka terapia wstrzasowa na niego podziała...A i jeszcze jedno: Powiedz o tym ze cie uderzył znajomym,bo kiedys cztałam tu na kafe ze jedna babka tak zrobiła i jej mąż juz nigdy jej nie uderzył bo jemu było strasznie wstyd... Narazie pokaż mu ze jestes silna,ze nie musisz na nim polegac,traktuj jak powietrze...Gdy na to zareaguje i sie przebudzi co traci, wtedy jeszcze raz z nim powaznie porozmawiaj i wtedy powiedz ze jezeli jeszcze raz cie zawiedzie to odejdziesz od niego... Sprobuj moze podziała.... I badz silna i sie nie łam!!!Pamietaj ze zawsze masz nas:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, uciekaj od dziada, gdziekolwiek! Mama na pewno Cię przygarnie, nie wierzę, żeby nie przyjęła córki i wnuczki. A temu Twojemu Marcinowi powiedz mocno i kategorycznie, żeby nie ważył się więcej Cię tknąć, bo gorzko tego pożałuje. Uwierz mi, odcięcie się od takiego człowieka to najlepsza terapia szokowa dla niego i najlepsze wyjście dla Ciebie. Sama przeszłam przez taki \"związek\". Pozwalałam na wiele, potem byłam regularnie bita pod byle pretekstem. Tylko bił kiedy byliśmy sam na sam i tak, żeby nie było widać. Wszyscy się dziwili czemu zerwałam, jeszcze jemu współczuli, bo on przecież taki dobry i czuły dla mnie (przy ludziach, na pokaz). Zerwałam, oderwałam się od niego. Całe szczęście miałam gdzie iść mieszkać, no i nie miałam dziecka. Trzymaj się, dziewczyno i nie daj się bić ani kopać! Uderzył raz to będzie bił. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wkurzyła mnie akcja z dzieckiem. On ma prawo do relaksu u kumpla, on ma prawo być zmęczony. Ty - jako kobieta, nie masz takiego prawa. masz być terminatorem, jakimś robotem niezniszczalnym. Jak mozna zostawić dziecko i iść do kumpla? Chory człowiek, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie chory czlowiek tez sie zastanaiwalam czy on czasaami nie cpa tylko nie chcilaam Ciebie erotico juz bardziej zasmucac:( nie ma wyjscia albo go zostawisz albo sprobuj jakos wskorac i go erotico zmienic w co naparwde nie wierze ale niestety to ojciec OLIWKI. Ewa jak sie czujesz????????? Jak sie czuje Jasiu niech szybko wychodzi i zda relacje czy juz sie czuje jak tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A P
Ojciec nie ojciec co z tego Nie jest z tego powodu nie do ruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka jak zrobilas tą swoja fajna linijke na szopiszop czy jakos tak:P bo ja probowalam i nie moge nic zrobic zeby tez meic taka linijke ile ja juz jestemn czasu ze swoim ksieciem:P tam tylko ile zostalo do porodu i ile lat ma moje dziecko a to jescze nie ta kolumna w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Ojciec a nie ojciec a co ci do tego jak ja pisze?????????? sorry co Tobie bop zaraz bedzie pełen wykład z polonistyki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie chodziło o to ze jest nie do ruszenia tylko ze mają razem dziecko i ze sprawa sie z lekka komplikuje gdyz dziekco potrzebuje mamy jak i zarazem taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac ja potraktował naszą kolezankę trudno pisac o nim z duzej litery:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A P
E tam taty A zresztą napewno kogoś znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najszybciej porozmawiaj z mama Erotico napewno was przygarnie do siebie!!!! ile bedziesz znosic upokrzen z jego strony?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×