Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

mozliwe zmyliła mnie z duzej litery w slowie ojciec a w 2 ze z malej zreszta smieszne to jest przy problemie erotici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 2 strony nie moze tolerowac nawet ze wzgledu na oliwke jego chorych wyskoków bo tylko patrzec jak jej naprawde krzywde wyrzadzi a wtedy to skurwiela chyba sama bym urzadziła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafil na nazbyt dobra dziewczyne bo ja to bym mu chyba sama przednie zeby wybiła gnojek 😠 niech sobie rownego znajdzie a nie na dziewczyne reke podnosi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A P
Ja jest mądra to zbierze te wszystkie wydarzenia do kupy i podejmie decyzje o odejściu. Zresztą już pisała że podjęła decyzje. Teraz trzeba to wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zrobilam ile lat ma dzidzia...tylko zamiast imienia wpisalam \"nasza milosc\"...bo na innych tickerach sa z miloscia ale tam nie ma dni odliczanych tylko lata i mes....a ja chcialam i dni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej. myslę, że Erotica sama musi do konkretnej decyzji dojrzeć i nasze rady tu na nic. Tak samo było z Olą, wszysxcy jej tłukli do głowy, żeby odeszła i co to dało? Erotica ma o tyle gorszą sytuację, ze jest dziecko i nie ma dokąd iść (chyba, że mama je weźmie do siebie). Ja czuję się dobrze, Janek tak samo. On bardziej przeżywa tę ciążę niż ja:) Póki co mdłości ustały, lekarz powiedział, że jednak to już jest 6 tydzień, a nie 4:) Ech, super, wszystko wygląda dobrze, dziecko się dobrze rozwija. Janek wychodzi za tydzień we wtorek ze szpitala. Także wreszcie będzie mógł sobie odpocząć od szpitala. Idę spać, osłabiona jestem. pa laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, mówił lekarz, że nieraz do końca nie wiadomo bo się dziecko tak ułoży. Ale mówił, że tak 5-6 miesiąc to można już coś zobaczyć (albo i nie). Ok, idę poważnie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate świetna kartka 👄 Kochani życze by kazdy znalazł coś w skarpecie na co dłuuugo czekał:D ja czekam na samsunga upatrzonego od kilki mieisiecy:P jest taki mały i zgrabny ze spokojnie wejdzie do skarpety:P:P:P tylko cyhyba mikołaj az taki łaskawy nie bedzie:P Erotica odezwij sie!!!!Martwimy sie o Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 tyg sylwek :D a u mnie oczywiscie wszyscy maja 100 pomysłow a zarazem zadnego 😠 jak mnie to wkurwia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica :( tak mi Ciebie szkoda. Gdybym tylko dorwała go w swoje łapska................ już ja bym go rozumu nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko miałam z Tobą odliczać dni, ale już się pogubiłam :O Jak wpadniesz przypomnij mi ile jeszcze zostało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICA nawet nie wiesz jak Cie rozumiem:( ale mam nadzieje, ze jakos sie trzymasz!:) a ja mialam jechac w gory z Marcinem zaplacona zaliczka, plany uczenia sie jazdy na nartach no i z nim nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie reszta mojego posta????????????????????????? :O Ja tam powyzej wiecej napislam a tylko 2 linijki sie pokazaly...bez sensu :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam jeszcze bylo: No,ze wraca za 8 dni 😍 I ze bedzie sie dzialo :P:P:P ola a czemu z nim nie jedziesz?? jak mozna zapytac...;) erotica odezwij sie co tam z marcinem :) i co gragia zrobilas sobie ta linijke??? BUZIORKI👄 Brej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam juz na niego sily... nie wierze w Jego zmiane, znowu odawla jakie snumery wiec wole to zakonczyc teraz raz na zawsze, powinnam zrobic to o wiele wzcesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie,czyli jednak moja teza sie potwirdza,ze wszystkie "MARCINKI" to sku****le. I zdania nie zmienie,chyba ze gdzies znajde jakiegos porzadnego M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Natio:)) jakos narazie sie trzymam ale bed emusiala znowu przez wszystko przechodzic ale mam nadzieje, ze dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jest tylko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki 👄 Natia kartka sie mam rozumiec podobała:P co z ta Erotica:(?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, nic sie o mnie nie martwcie, dzieki za wsparcie... niby sie uspokoiło miedzy nami, ale niewiadomo kiedy mu znów odbije...prawde mówiac to nigdy sie tak nie zachowywał, jestem sama zaskoczona wczesniej klocilismy sie, nawet często, ale nigdy az tak i nie o takie bzdury.. co do ćpania, to nie, kiedys palil jedynie, i to duzo, teraz nie pali, bo bym poznala poza tym wtedy byl lagodny i spokojny...:O nie sądze żeby moje grozby zrobily na nim wrazenie, on sie glupio tlumaczy, ze nie chcial, ze go zdenerwowalam itp itd... ja sobie tez to tlumacze ze ma z soba jakies problemy, ze przezywa chorobe matki...sama nie wiem co sie z nim dzieje... jak narazie przeprosil, dostal ostrzezenie, kupil prezent i jest spokoj, zobaczymy na jak dlugo :O pozdrawiam was, papa :) tak na marginesie, cos mi sie wydaje ze tajemnicza pomaranczka to nasz Tomeczek, ale moge sie mylic :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, wydaje mi sie ze duzy wplyw na zachowanie marcina ma jego matka, ma do mnie dziwne nastawienie i czesto skarzy sie marcinowi ze cos zle robie itp, a on potem ma pretensje do mnie :O poza tym jako dziecko mial nadpobudliwosc, wiec to tez mialo wplyw na wyrazanie swoich emocji :O ale i tak mysle ze jest zle wychowany, a wlasciwie w dziecinstwie byl zostawiony sam sobie, nikt od niego nic nie wymagal... nie wiem, glupio go tlumacze, przeciez ma swoj rozum i wie co dobre a co zle...nie powinnam go usprawiedliwiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×