Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

zanim kumpel mi uzyzcyl swojej plytki z mks virem to mialam avasta i tez nie narzekalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mks vir fajny bo skanuje odrazu poczte co na maila przylazi a wiadomo ile gowna w tych mailach czasami jest no i jak wchodzialm na jakas strone i pwoiedzmy z nieznanej stronki chcialam cos sciagac to odrazu wykrywal ze jakies gowno jest w instalce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie wkurza z emaricn sobie robi na odleglosc zmoim kompem co chce:/ grrr wyobrazcie sobie ze znal wczesniej hasla do mojego maila gg no ale zmienilam te hasla wszystko bylo dobrze a on wczorja mi pozmienial znowu, nie wime jak to zrobil musialam zalozyc nowe gg nowyadres e mail:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jest taki program ale nie wiem jak sie anzywa dzieki ktorremu mozna wladowac sie komus do kompa i wszystko widzisz co on ma i wiesz jakie hasła nawet jak 10 razy zmiensiz.mojemu krzyskowi tak sie wbił ktos okazalo sie ze nie mial jakis zabezpieczen.wezwal informatyka wgrał od nowa windowsa on mu pozakladal rozne ochrony + zainstalował sobie nortona 2006 kotry ma dobrego firewalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezwij tez jakiegos oinformatyka bo ci moze sporo gowna na kompa wrzucic nie mowiac juz ze zawsze bedzie czytal twoja poczte gg i takie tam teraz naprawde uciekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak bede musiala zrobic:( i podobno jeszcze widzi wszystklo co pisze ale tego nie jestem pewna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on zna sie zna i to dobrze:( w koncu student informatykli( jeszzce student bo go moga wywalic;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie to wkurzylo wczoraj jak mi pozmienial po tmy jak nie chcialam go wpuscic do domu:( a nie chcialam go wpuscic bo znowu zachowywal sie karygodnie:( zabral mi karte z telefonu, rozlaczyl internet:P ale z internetem jakos sobie poradzilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobno mial sie zmienic...;) przyznam Ci sie szczerze ze wczoraj w lozku jak zasypialam troche mi lzy polecialy ale to chyba bardziej z tego powodu ze znowu dalam sie nabrac, ze mu uwierzylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge powiedziec Marcin mi sie podoba;)) dla mnie to PRZYSTOJNIAK;):D ale czy to taki typowy jak Ty Tomek mowisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ciekawe czy bedzie znow przepraszal... bo po tmy jak odlaczyl net, zabral karte, nagadal cos wyszedl i za jakies 40 min wrocil bo chcial mi niby naprawic internet i chyba uwazal ze wszystko bedzie w porzadku a ja juz Go nie chcialam widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabral karte bo niby mi ja kupil:D ale zniszczyl dwie poprzednie ktore mialam:( jestem za;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Olu ale tylko z taka dobra dziewczyna jak ty moze odwalac takie numery bo u mnie na osiedlu to jzu by dawno takie wpier****l obskoczyl ze starzy pod choinke by mu musieli kupic sztuczne zeby sorry ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze uciekac sie uczyc:( a tak mi sie nie chce:(( zajrze tu pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szansy nie dostanie wiecej, chyba ze jako kolega w przyszlosci w co watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzu co za frajerrrr jabym juz sama dawno bym nie wytzrymala i chyba mu sama zaj****a jakie mnie tacy szmaciazre wkurwiaja to normalnie szok!!!!!!!! oj chłoptasiu jaki ty byłbys biedny jakbys u mnie mieszkał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi teraz zaczyna wisiec:P a wczesniej swiata poza nim nie widzialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge :O kolega w dalszej przszylosci Ola rece mi opadaja od tej twojej dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zapraszam Ciebnie do siebie na przeszkolenie;-) wrocilabys odmieniona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze podczytuje nasz topik i sie dowie ze takiego frajera dętego jak on to ze świecą szukac zgrywasz gnojku macho a tak naprawde ciota z Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia:D dziekuje chyba skorzystam:D Natia oj tak pepki swiata a tak naprawde tootalne zera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam!!!!!! oj frajerek dęty (mysle ze okreslenie bardzo pasuje do niego) baaaaardzoi by sie zdziwił jakbys wrociła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jakbys do neigo wrocila to bylabys naprawde głupia (sorki za szczerosc) ale tylko głupia dziewczyna wraca do takiego zera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×