Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Witam, Jestem strasznie wkurzona aż mi ręce się trzęsą...Łukasz pojechał dziś rano z moim ojcem na ryby i niedawno wrócił...NIEPRZYTOMNY!!!Gdy tylko wszedł padł na łóżko i zasnął i teraz strasznie chrapie.Nie byłabym może aż tak wkurzona,gdybyśmy nie mieli dziś planów,bo jak juz wczesniej pisałam mielismy dziś gdzieś iść a tak to mogę sobie pomarzyć... Jestem dziś skazana tylko na siebie no i na komputer... Niech mnie ktoś przyuuuuuuli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico,przepraszam ze tak egiostycznie napisałam tylko o sobie,ale chyba rozumiesz. Bardzo mi przykro ze twoja Oliwcia chora...Ucałuj ją ode mnie i życz zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Messinko, nic sie nie przejmuj, kazdy ma wlasne problemy i tu je wyrzuca :) Oliwka juz jest zdrowsza, czuje sie lepiej :) na szczescie wiem, jak sie czujesz, faceci to czasem świnie :P pozdrawiam :* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś na dobry początek dnia :D Ja uwielbiam czytać takie teksty dzieciaków :D Uchichram się zawsze po pachy :D Skąd się biorą dzieci według dzieci: Krzyś, 6 lat: Ale z pana dzieciak! Dzieci biorą się z brzucha mamy. A w brzuchu mamy są różne składniki. Komórki, ale nie takie do rozmawiania... Julcia, 5 lat: Dzieci? Jakby Ci to powiedzieć? Z jedzenia się robią, z picia niektórego, z komórek... Jakich? Witaminowych. W kapuście są witaminy. W owocach też. Musi być dużo witamin. Nikola, 6 lat: Żeby urodzić dziecko, trzeba się dobrze odżywiać. Jeść banany, śliwki, jabłka... aż brzuch bedzie duży. Ale żadnych słodyczy. Dlaczego? Bo wtedy się popsuje rączka. Piotruś, 4 lata: Dzieci biorą się z gadania. Kiedyś mama mówiła do taty: Ty nie gadaj tyle, tylko uważaj, bo z tego gadania będą dzieci. Ale tata chyba tak specjalnie się zagadał, bo na urodziny dostałem braciszka zamiast pieska. Ola, 5 lat: Dzieci dostaje się za karę. Jak byłam na wakacjach u cioci, to ciocia mówiła do wujka: Lepiej bądź dziś grzeczny, chyba, że chcesz mieć drugie dziecko. Wujek potem był cały dzień na grzybach. Jaś, 6 lat: Na dziecko trzeba się zapisać do szpitala. Najpierw do szpitala idzie mama, a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mamę wypisać ze szpitala i wtedy, razem z mamą, dostaje od szpitala dziecko. A kwiaty zostają w szpitalu. Justynka, lat 5: Dzieci się klonuje. Trzeba iść do parku na spacer, nazbierać tych motylków do przyklejania do nosa, wydłubać ziarenka i połknąć. I te klony potem rosną w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma czasu na spacery. Mareczek, lat 6: Słyszałem, że dzieci się rodzą z plemników. Plemniki to takie ziarenka, które trzeba zasiać, a potem się czeka dziewięć miesięcy. Trzeba najpierw wstrzyknąć do pupy, najlepiej u lekarza. Sonia, lat 5: A na podwórku mówili, że dzieci biorą się z seksu. Pan i pani idą na spacer, biorą sie za ręce, patrzą, potem dają sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko. Kasia, lat 6: Coś ty, to nie żaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci. Mama i tata muszą być w ubraniu, to mogą się całować i wtedy jest miłość. I z tej miłości biorą się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica to pewnie jakiś wirus. Ostatnio szaleje taki trzydniowy. Natia gratulacje 🌼 Jak ja nie lubiłam prawa :O Messina no to się popisał Twój luby :O ale drobne słabości trzeba wybaczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka już całkiem zdrowiutka jest :D Marcin się niestety uparł żeby pojechała dziś do żłobka, wiec odwiózł ją, mam nadzieje, żę nie złapie niczego juz :O Ja chcialam się jeszcze położyć, ale nie moge usnąć, jakaś rozdrażniona jestem :O chyba dlatego, że marcin puscil rano muze ciut za glosno jak dla mnie...chyba się starzeję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, znowu sama na topicu...:O Ola sie odezwala i sie zmyla..? odezwij sie i napisz co schlychac, Olu!!! jejku, jak mi sie nic nie chce......buuuu....okropna pogoda, dobrze ze nie musze nigdzie wychodzic :D ale chyba sie przejde do rossmanna na drugą strone ulicy, bo fajny ochroniarz tam pracuje, hehe :D zartuje oczywiscie... jest promocja skrzypovity, chcialam sobie kupic...poza tym lubie tam sobie łazić, zawsze cos ciekawego wyłowie... kurcze juz nie wiem o czym pisac, nudzi mi sie... :O aha, Kaczorynko, pLytkę odrazu Ci wyślę jak wyjdę, ok? przepraszam ,ze musialas czekac przez weekend, ale siedzialam z Oliwcią, bo te zatrucie miala czy co to bylo :O buźka dla wszystkich, zmywam sie bo glupoty zaczynam pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, spokojnie, nie pchajcie się tak, bo nasz topic nie przetrwa takich tłumów!!!! :O 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 No gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki EROTICA....bardzo się ciesze....mam nadzieje,że nie miałaś żadnych trudności z wysłaniem płytki ;) No faktycznie tłumy :O ...ale chociaż lepiej niż ostatnio. Buziaczki 4 all 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeee!!!!!!!!!!!!!! 😡 Teraz to wacle nie jest lepiej niż ostatnio 😠 No, ale załóżmy, że jesteście usprawiedliwione, bo ja też nie zaglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE WY JESTEŚCIE????????????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiedzialam, ze ty sobie nie zyczysz takich maili?? ale chyba nic sie nie stalo, ze musialas mojego jedenastego skasowac,co?? :P:P wiecej nie bede...promise 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Was pozdrawia, mówi, że robi się coraz większa przez naszego dzieciaczka (ona tak mówi, jak dla mnie jest piękna). No przepraszamy w ogóle, że się nie odzywaliśmy. Głupio nam z tego powodu okrutnie. Ale mieliśmy swoje powody, także wybaczycie, prawda? Nadrobimy zaległości, póki co kondolencje składamy na ręce Erotiki :( Przykro nam z powodu Teściowej.... A jak tam nasza Ola? Wróciła do Marcina? Czy wybrała Macieja? Co u Was ślicznotki? Jak u Tomka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ona tak narzeka, 4 -5 miesiąc i nic nie widać po niej a mówi, że rośnie. Wiecie co? Czytałem właśnie swoje posty pierwsze... Nie dziwię się, że wtedy jakaś dziewczyna mnie zaatakowała (nie wiem czy pamiętacie, bo zostały usunięte jej wpisy), że jaki to ja jestem narcyz itd. Teraz jak to czytam to też odnoszę takie wrażenie. Zarozumiały samiec, pan i wladca haremu hehe. No, wydawało mi się wtedy, że brzmi to jak żart i tak zostanie odebrane. A tu zonk. Zmieniłem się od tamtego czasu. I dziękuję za to \"Kajzerce\" (bo to ona tak na mnie naskoczyła). Jaki ja się refleksyjny zrobiłem.... No napiszcie coś, baby! Haremie, pan mówi, odezwać się! Boskie ciało boskiego Jasia wzywa! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Giovanni :) W końcu zawitałeś na naszym topicu. Wiesz niedawno się zastanawiałam, który to już miesiąc Wam leci ;) a tu proszę już całkiem niedaleko. Twój harem coś ostatnio zaniedbuje topic. Rzadko sie tu pojawiamy. Nawet nie wiem co u dziewczyn słychać. A u mnie...... no cóż, trafiła mnie strzała Amora 😡 Poza tym mam kłopoty rodzinne. Wczoraj mójego tatę zabrało pogotowie. Przeżyliśmy chwilę grozy. Na szczęście już zagrożenia życia nie ma, ale dobrze też jeszcze nie jest. W skrócie tyle :) Mam nadzieję, że i Ty i Ewa będziecie częściej do nas zaglądać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate :) :* Co się stało z tatą? Mam nadzieję, że dochodzi do siebie.... Mój ojciec miał 3 lata temu zawał, więc wiem co to takie chwile grozy z pogotowiem. Ewa niezbyt znosi ten miesiąc, więc ona sobie śpi a ja siedzę przed kompem. Nie wychodzimy też za często, bo szybko się męczy a i mnie już nie chce się łazić. Znalazłem to, co chciałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nagle stracił przytomność. Początkowo było podejrzenie wylewu, ale okazało się, że to niedotlenienie mózgu. Prawdopodobnie przyczyną jest miażdżyca. W poniedziałek tato będzie miał tomografię komputerową to będziemy wiedzieć czy to niedotlenienie wywołało jakieś zmiany w mózgu. Na szczęście szybko, jeszcze w karetce odzyskał przytomność i jest w pełni świadomy, więc jest nadzieja, że do żadnego uszkodzenia nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie władca topiku do nas zaglądnął :):) Translate, to faktycznie nie ciekawie...ale jak szybko odzyskał przytomność to pewno będzie dobrze. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia, wiesz ja też nigdy w takie rzeczy nie wierze...ale pomyślałam, że tu można spróbować, bo wydaje mi się, że to taka akcja reklamowa...chyba ;) niby dostałam maila, że żel w ciągu 14 dni przyjdzie...a jak nie to *** im w dupe ;) Kiedyś też z L&M\'ów wysyłałam kody i się zdenerwowałąm bo nic do miesiąca nie dostałam...a jak już o tym zapomniałam, to mi przyszła paczka z koszulką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK żuczki moje, idę spać. Ostatnią nocke miałam patrzoną. 🖐️ Coś Erotiki dawno nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto jak złoto... chyba wezmę urlop i zabiorę Ewę gdzieś w góry czy coś... pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×