Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

widze ze wszysyc juz chyba swietuja bo taka cisza... to ja tez uciekam pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać gregia... no ale oni oczywiście są bez winy i grzechu, niewiniątka. Od tej pory chodzimy tylko do Franciszkanów. Ślub też u nich :D Dobranoc ode mnie i Ewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam Gio...mi bardzo zależy na spowiedzi i rozgrzeszeniu...ale ja to wogóle slubu zadnego nie mam...:( Wiecie jak mi przykro było, gdy ksiąc nie dość że pogonił z konfesjonału, to jeszcze taką mowę wygłosił że płakać się chciało mi....a on akurat dzieciaka ma w Legnicy z jakąs babką i cwaniakuje, myśli że ja ludzi w Legnicy nie znam...:O to było na BOze Narodzenie zeszłego roku...od tamtej pory do kościoła idę tylko w Święta... Byłam jajka dziś święcić, jutro sniadanko u cioci Marcina, cieszę się, będzie jego tato, babcia, kuzynka, wujek...:D wszystkich ich bardzo lubię i wiem że będziemy się dobrze bawić :D kurczę, tak mi sie spać juz chce, ale nie mogę, bo w piekarniku dwie babki się pieką....zaraz trzeba sprawdzic...;) pieczeń też już mam z głowy, sałatkę, jajka itp porobione....aż mnie plecy bolą od tego stania przy garach...:o Marcin jak rano wejdzie do kuchni to mu włosy staną, dawno takiego sajgonu nie było, hehe :D jeszcze przed chwilą weszłam do pokoju drugeigo i sie załamałam, dziecko moje najdrozsze tam urzędowało...na wypastowanej podłodze pełno powypluwanych rodzynek :O teraz w dodatku przyschniętych do podlogi..:o jak jej nie smakowaly to mogła zostawić, ale nie - spróbowala czy wszystkie są niedobre :D no i już po Świątecznych porządkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) po pierwsze- Gio - GRATULUJE CORKI!!!!!!!! Mowilem ze bedzie dziewczynka;) Teraz pewnie jestes jeszcze bardziej dumny niz wtedy gdy sie dowiedziales ze w ogole bedziesz tata:D ;) Pozdrow Ewe:) Widze ze juz wszystko powoli wraca u Was do normy i tamta sprawa jakos ucichla;) (jestem pewien ze sie zgodzi:D tylko czy Ty to wytrzymasz:P) po drugie - WSZYSTKIM stalym bywalcom i tym ktorzy tylko czasami sie tu pojawia z ciekawosci lub przypadkiem zycze zdrowych i pogodnych Swiat Wielkiejnocy:) po trzecie - jesli chodzi o spowiedz to najlepiej u dominikanow!!!:) oni zawsze i... dla KAZDEGO maja czas:) po czwarte - pisze sobie tutaj bo spac nie moge:P a poniewaz siostra zostawila mi laptopa to sobie siedze w lozku i pisze:D ciekawe czy ktos jeszcze jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy juz spia;) pewnie pójdziecie na 6 do kosciola:P ja bylem wczoraj na 20;) wiec teraz moge sobie tu siedziec:D jutro sie wyspie;) a jesli chodzi o to co pisaliscie na temat chudych osob to ja tez do nich naleze:P (184/67 :/ ) i wcale mi sie to nie podoba... chociaz wole wygladac tak jak wygladam niz miec wywalony brzuch jak niektorzy;) wiecie jak mowia o \"panach z brzuszkiem\"?? - bezrobotny musi miec dach nad glowa:D:D:D a tak w ogole to zobaczcie na pierwsze wypowiedzi tego topicu;) pewna Unitra (nie znaju;) ) miala w stopce: \"FACET NIE PIES - NA KOSCI NIE LECI\":D chyba cos w tym jest;) no nic, ide spac;) dobranoc:) ale sie rozpisalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Maciek, ja też byłem na 20 na rezurekcji:) Ewa dziękuje i też pozdrawia. Powiem Wam, że fajne te Święta, żeby jeszcze tylko cieplej było. No i oczywiście dumny z siebie jestem, ale kolega jeden mi powiedział wczoraj:\"tak strzelałeś, że zabrakło materiału na \" hehehehe. Erotica, Ty mnie nie strasz opowieściami o tym, co potrafią w domu zmajstrować małe urocze dziewczynki. Już mnie głowa boli jak pomyślę. Pozdrawiam serdecznie. Pa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mój cudowny harem? Zlany dziś porządnie wodą? Hehe.. :) Cóż, Święta, Święta i po.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za paskud topic zapaskudzil? ;P przypomnialem sobie o czyms dzisiaj.... ciekawe kto jeszcze pamieta...;) (nie napisze o czym - macie zagadke:D) pierwsza osoba ktora zgadnie cos dostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholera, zdemaskowali mnie :P a ja celowo zrobiłem kobiecie dziecko i celowo też oczywiście się ożeniłem. Tak dla niepoznaki. Maciek, jakaś rocznica? :P Ale jak miło, że mnie harem broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pomarańczek wie co pisze, zapewne namiętnie ogląda TV TRWAM. Najpierw się dziecko naucz pisać, potem pisz :) A teraz totalna olewka, nie reagujmy na to co pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahah \"obrączyni\" no nie, nie mogłem się powstrzymać, zeby tego nie skomentować :D Tak to jest jak gimnazjalista sie dorwie do kompa, to z nudów pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, a bardzo dobrze póki co, dziękuję :) Nie dolega jej nic, chociaż ostatnio coś mówi, że plecki pobolewają. Zachcianki ma, ale ja je spełniam z rozkoszą :D Tymczasem muszę spadać, bo żonka woła. Dobranoc 🌼 over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natia, cześć Jasiu :) Pomarańczko harem i kólko rózańcowe??? Przeciez to się nie komponuje. Na tym topiku to sama rozpusta :P Każdy z każdym, niezaleznie od płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Mnie co prawda żona nie woła, ani mąż........ a szkoda :P ale też idę ;) Dobranoc 🖐️ A Kaczorynka to też, wpadła, zapłakała i znikła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie przywitac 🖐️ milego dzionka zycze:P ja sie chetnie zPisze do tego kółka różańcowego tylko nie wiem gdzie te pomarancze prowadzą zapisy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzu wiem czemu kaczorynka taka smutna!!!! jej mąż wyjechal do norwegii bo pisalas ze w paitek mial wyjezdac???? kaczorynka odezwij sie do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie najgorsze, już tyle razy wyjeżdżał, że się przyzwyczaiłam... ...tylko, że sie nie odzywa :( Ma telefon ze sobą, ale z polską kartą, uzupełniłam mu ją za 50 zł, żeby mógł pisać jakiś czas smsy, ale ja głupia nie pomyślałam, że roaming trzeba włączyć, bo jak miał w Norwegii Popa to nie musiałam mu nic włączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mam z nim żadnego kontaktu :( Wziął ze sobą tylko kilka EUR żeby mieć na chlebuś, bo tak reszte jedzenia zabrał z tąd. I musi czekać na pierwszą tygodniówke, żeby mógł sobie kupić karte holenderską :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×