Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

na mazury tez bym z wielka checia skoczyla dobrze ze mieszkam rzut beretem od Mielna bo to centrum zlotu mlodziezy z calej Polski a juz z polowy na pewno:) zawsze sie kogos pozna i wogole:D halloooooo gdzie reesszta>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallijka
heh moje posty kasuje ;) tu Natia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie dzieje. Chcialam usunac z jednego topiku i nie chcialam dawac roboty moderatorom to poszly wszystkie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjjj, bo nam topic pajęczynami zarośnie. Na wakacje powyjeżdżaliście wszyscy czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallijka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ja wpadłam na sekundke...długo mnie nie było...ale sesja...wróciło moje kochanie i w ogóle.... Chciałam sie pożegnać....juz jesteśmy spakowani i za godzinke wyjeżdżamy z domu. Mamy busika o 18.45 do Holandii. Trzymajcie się cieplutko. Buziaczki 👄 PAPAPAPAPA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka pojechala szkoda ja za miesiac tez juz spadam do norwegii ale na pewno bede pisac jak bedzie net 👄 odzywjacie sie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrówko się pytam:D U mnie wszystko w najlepszym porządku,nie było mnie tydzień bo byłam w stolicy u siostry:) Właśnie zobaczyłam jaką popełniłam fatalną gafę na 113 stronie!!! Napisałam \"morze\" przez \"ż\"!!!!! Wybaczcie mi, nie wiem co mi się stało,raczej nie zdarza mi się robić takich błędów:D:D:D A gdzie Erotica?Zapomiała o nas już...??:( Pozdrawiam i życzę słonecznych dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz przeczytałam jakim stylem pisze,to sobie pomyślałam ze moja była nauczycielka z polskiego by za glowę się złapała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie, Mili Panowie! Ekhem, ekhem.... dnia 26 czerwca 2007 roku o godzinie 16:38 Wasz Giovanni został tatą ślicznej panienki imieniem Maja Ewa, która w chwili narodzin ważyła 3850 gramów i mierzyła 53 cm :D 10 pkt Apgar :D - moja krew!!! Poród odbył się siłami natury, mama i córka czują się dobrze. Gorzej z tatą, który jeszcze jest oszołomiony :D Byłem z Ewą póki miała bóle, masowałem jej plecy. Potem - już we właściwej fazie porodu - wyszedłwm, bo tak chciała. Wszedłem jak już było po wszystkim, niestety nie było mi dane przeciąć pępowiny. Ale może to i lepiej, bo byłem tak oszolomiony, że nawet nie wiedziałem jak się nazywam. Moja Żona jest wspaniała. Moja Córka już jest tatusiową córeczką, oczkiem w głowie. I ma długie ciemne włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrttyy
Giovanni jestes pewien ze przyszla :P? dzis mamy 25 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Giovanni, gratulacje!!!! A ja dziś sobie o Tobie myślałam - czy jesteś już tatusiem czy jeszcze nie. No i widać, że tatko jeszcze w szoku :D Rzeczywiście dziś 25 jest :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu :) Myślałem, że dziś 26 :P hehe cóż, pomyłka :) no więc 25 czerwca :) Dziękiwszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!! Nareszcie doczekałeś sie \"Tatusiowej Córeczki\":) Pozdrów Ewe i Maje Ewe:D No to może teraz jak bractwo topicowe sie rozrasta to ktoś zacznie pisać;) ja nadal mam sesje..... ale już niedługo;) przynajmniej mam taka nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D Ma takie śliczne maleńkie paluszki, oczka takie fajne, włoski ciemne (po tatusiu), usteczka takie cudne i policzki po to tylko żeby tatuś całował :D:D:D:D nie wiedziałem, że można kochać kogoś tak bezwarunkowo :D Bo zawsze kochamy kogoś za coś, a może raczej pomimo wad i kochamy w tej osobie jakieś zalety. A takie maleństwo kocha się... po prostu :) Niesamowity stan... drżyjcie kawalerowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jak na haju chodzę :) Ona już jest po prostu dla tatusia Miss Polski, Miss Polonia, Miss Europe, Miss World i Miss Universe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupa ? :D:D kurde sranko was przycisnelo :D oj kupicie sobie stoperan :D ahhh STOP BIEGUNCE TERAZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaka siwetna wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!! Gio gratuluje Tobie i Ewie 🌻 nasz topikowy maluszek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topic za ponad 2 miesiace skończy rok a ja nadal bez dziewczyny. Czy los mi nie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niecierpliw się, fotka jakaś będzie :D ale moja księżniczka jest do oglądania przez tatusiowe oczka póki co :D Erwatung czy jakoś tam, dzięki za przypomnienie o rocznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×