Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gość jula********
jakoś sobie z nim poradzimy,w końcu ulegnie takim słodkim duszyczkom jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cze Wam :)) oczywiscie mnie tez nie abraknie, witaj Giovanni :) ale mnie ktos objechal na starym topicu, az sie usmialam :D no cóż, widac ze ten ktos malo w zyciu przeszedl, albo to niedoswiadczony podlotek, co nic o zyciu nie wie, albo stara zrzeda z zabitej dechami wioski gdzie jej swiat ogranicza sie do kurnika :D jak sie macie kochani?? u mnie urwanie glowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witimaziz
🖐️ widze że tu wszyscy się już znacie na tym topiku:D pewno obcych nie przyjmujecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
też jestem nowa, przyplatałam się do grona wielbicilei Giovanniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tomek, hej erotica a umnie placzliwy dzien:)i to bez pwoodu:)heheha jak oliwcia dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie zal m itamtego topiku:) tam sa zapisane 2 tyg zmojego zyci(2 najgorsze tygodnie) :))) a moze sobie gdzies to zapisze?:))) a moze lepiej do tego nie wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
mydli się i mydli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKO, wybacz mi! 😍🌻, pisalem tu już, że kilka z Was przeoczyłem. Do reszty Pań mających kosmate, prysznicowe myśli: polewałem się na zmianę gorącą i letnią wodą, o 22:43 myłem sobie .... dużego .... palca lewej stopy. A dokładnie przestrzeń między nim a kolejnym palcem. 192 cm wzrostu, 89 kg wagi, ciemnobrązowe (prawie czarne) włosy, zielone oczy ... wymiarów (klata, biceps itd.) nie znam, bo mnie to nie interesuje. A wymiar mojego przyjaciela niech Was nie interesuje:P Ja nie narzekam, no i reklamacji nie otrzymałem hehe. To się nazywa skromność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
óliwcia daje popalic bo zęby idą :) heh, najwyzszy czas, bo ma dopiero ich wszystkich 6, a ma powazny wiek 13tu miesiecy :d dzieki ze pytasz :) no a wszystkie nowe gwiazdki serdecznie witam :) tu nikogo nie wyganiamy, impreza optwarta dla zyczliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek bedzie dobrze:) pocwiczysz te gorke i zdasz za 1 razem:))) a ja bede mocno trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
Giovanni ale okaz z Ciebie mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego topiku jesteście
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witumaziz, owszem, znamy się, ale jak to mówią Angole - \"the more the merrier\" - im więcej, tym weselej:) Zapraszam każdego, kto ma ochotę:) Tomek, zdasz na pewno! Tzn ja tak uważam. A jak nie zdasz, to można podejść zawsze jeszcze raz. Ale zdasz:) Kto by zdał jak nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, Giovanni, widzisz, jaki rozchwytywany jestes :D a wiesz ze ja tez mam zielone oczy? :P a ja w skowronkach, dzwonil Misiek i gadalismy, dagalismy itpp....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
ja też mam zielone oczy-ale moje mi się nie podobaja. wszyscy się dziwia,że blondynka ma zielone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ja czesto ogladalam CN jak spedzalam czas u chlopaka, moglismy tka caly dzien baje a teraz buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale weselej na tym topiku, nie ?? :D nie przytlacza smutkiem :D Oleńka :* 👄 ja tak w ogole to jestem Małgośka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalee nie wiem:) Hihi Moje są ciemnozielone... podono zmieniają się w piwne, w zależnośći od światła. W ogóle są dziwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
idealnie pasowałabym z Giovannim ;)bo jestem wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>----Giovanni dziękuje za miłe przyjęcie ale musze was poczytać i sprawdzić o czym jest dyskusja bo nie jestem w temacie i nic nie kumam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni byle szybko bo ja spragniona meskiego ramienia;)👄 hehe moje sa piwne, przechodzace w zielone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ja urazona nie jestem ;) z tym pominieciem... erotica...no zjechal zjechal...ale widac sa ludzie co sie nie znaja na zyciu... biedna mala...mi tez wychodza osemki i wiem jaki to bol :( jezuuuu niech mi ktos da jakas rade jak sie szybko do poprawki nauczyc....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, co te Małgosie w sobie mają, że takie są grrrrrr???? A właśnie, czy \"nasza\" Małgonia wie o zmianie topicu? Bo polazła do tego swojego Pawełka i tyle. A o nas to nie pomyslała, samolub jeden:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×