Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hola Giovani ..wpadlam na chwile bo ..spodobal mi sie twoj nick .. Wiec sie witam i znikam ..🖐️🌻:D ..Amore ..more ..ore ..re ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat jest chyba o niczym:))) przenieslismy sie z mojego tmeatu ciagle pretensje, klotnie, zale nie mam juz sily ale postanowialm go wykasowac ale szkoda mi sie znim rozstawac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinietta, jak dla mnie to ciao:P A nie hola, jam nie Hiszpan, jam świr na punkcie Italii. Ale zaglądaj tu:) Witumaziz, tu nie ma co sprawdzać, dyskusja o niczym:) Total głupawa i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu niech mnie ktos przytuli;) Małgoni sie napisze na gg ale Ty Giovanni ja mailem poinformuj;)))) szkoda , ze Natusi nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, cos mi sie jara, ...czuje i nie moge wyniuchac , mam nadzieje ze to nie znow komp jak ostatnim razem przy burzy :O ide wąchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee to nie kasuj:) Tam będziemy gadać o problemach, tu będziemy głupawkować .... Ale czy to tak da radę na dwa fronty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
bardzo odbrze się znacie,wiec może nie bedę Wam pzreszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tez takiego jednego co ma swira na punkcie wloch :) swiergoli po wlosku strasznie...a wogole to lubie jak mi tlumaczy wloskie piosenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, do restauracji pierwsza wchodzi kobieta, do windy i z windy też. Po schodach pierwszy schodzi i wchodzi (yes!yes!yes!) mężczyzna, żeby mógł ją ewentualnie łapać jakby straciła równowagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula nieeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zostań, my się znamy ze 2 tygodnie, nie więcej:) Zstań z nami, będzie wesoło. Zrodnia, jasne, że są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, no tom zaliczył wtopę:P To ja cham jestem, bo zawsze wpuszczam kobietę przede mną ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
To super :) Bardzo lubię poznawać nowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze znacie sie na rzeczy chlopaki, dzis rzadko ktory tak robi nieznajomej dziewczynie :D ja ostatnio wchodzilam do marketu, to nie dosc ze sie podknelam o schodek to mnie jeszcze drzwi automatyczne przygniotly...a ochroniarz sie smial ze mnie :O wiec ucieklam :D a wy byscie łapali mnie, no nie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
Migotka.... ma 100 % rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam teraz na to wszystko zwraca uwage ;) mnie na przyklad smieszy jak babaka czeka az facet otworzy jej dzrzwi,heheh tyle sie naczekac az men sam wyjdzie i otworzy leeeeee...po co jak samemu mozna,nie??? no chyba ze sie myle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Migotka, ja wolę gdzie indziej \"teren\" badać :D No wiecie co, normalnie topic się powieksza w zabójczym tempie:) Może trafimy do Księgi Rekordów Kafeterii, jeśli takowa instnieje. Tylko pod jaką kategorią? Świry? Największa głupawa czy też może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×