Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

kochana przyjdzie ci pisac prace mgr z wykresami to w mig bedziesz meic w paluszku worda i excella gwarantuje ci to. ja po tygodniu pisania pracy mgr myslalam ze wywale kompa przez okno zejde na dol i jescze sczatki podepcze:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Hihi tak a`propos pisania pracy mgr, jak w wakacje ją pisałam to też sobie obiecałam, że jak skończę to na bank wywalę ten komputer przez okno. Ale teraz jak już skończyłam i się obroniłam to złość na niego mi przeszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszytkim! Wiem, nie zaglądam tu, biję się w piersi, zaniebdałem topic... Ale mam też powód. Ewa już u mnie mieszka - to wiecie. Mielismy sporo kłopotów ostatnio, o tym może kiedyś napiszę, dlatego mnie nie było tu tak długo. Ale do sedna: chyba jesteśmy w ciąży i są duże kłopoty :( Ewunia jest w szpitalu, będzie miała badania, podejrzewają, że to ciąża, mozliwe że pozamaciczna .... Dziewczyny, wiecie coś o tym? Napiszcie mi błagam po ludzku o co chodzi, na necie wole nie szukać, bo jeszcze natknę się na coś strasznego. Na czym to polega i co można zrobić? Ewa jest w szpitalu od rana, strasznie ją bolał brzuch, a wyniki wszelkie będą jutro..... Błagam piszcie, da się jakoś ten zarodek umieścić w macicy? Wiem, głupie pytania zadaję, ale ja już wariuję z niepokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No wlasnie erotica..... Ja pisze na icq z obcokrajowcem a dokladnie to on jest z Egiptu...nie powiem przystojny...przyslal mi pare swoich fotek....co ja mowie pare....chyba z 20... No i tez uslyszalam cos...czego chyba nie powinnam \"i love u\"...tylko jak sie mozna zakochac przez internet (no moze mozna,nie wiem).Wczoraj gadalismy na skypie...i normalnie nie powiem co mi zaproponowal...domyslacie sie-zebym do niego przyjechala...no bo on nie wie ze ja jestem zareczona (a ty erotico powiedzialas ze masz faceta)...a co do tego wyjazdu to normalnie zrobilam sie taka czerwona i wogole...no i mu powiedzilam ze ma przestac zartowac,a on na to ze nie zartuje i ze powaznie mowi...oczywiscie nie teraz,no chyba ze chce,ale jak bede gotowa to mam mu tylko powiedziec,a on mi przysle bilet lotniczy i wogole... W sumie to ja tego nie traktuje na powaznie...i mysle ze on tez nie,bo uwazam ze nie mozna sie zakochac przez neta...chyba,a co bedzie jak on gada wszystko na fakcie :O :O:O Normalnie ja to swinia jestem...ale co moge za to jak on tak ladnie pisze,a teraz nawet mowi...(booze,ze ja sie odwazylam z nim na skypie pogadac) Cholerka tylko czemu sie tak z tym zle czuje.Strasznie kocham mojego miska 😍 ....ale :O Sama nie wiem co mam myslec :(:(:( :O buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciaza pozamaciczna nie jest do utrzymania. Jak moja mama byla w ciazy to pewien lekarz stwierdzil u niej ciaze pozamaciczna i juz mnie chcial usunac,ale moja mam sie dobrze czula i nie pozwolila....a lekarz i tak nalegal...ale na szczescie przyszedl ordynator gin. i zbadal mame...a potem w pokoju ord. byl straszny wrzask...to ord. darl sie po tym drugi...ze to cysta jest a nie ciaza pozamaciczna i ze usunal by zdrowy pold...no czyli mnie :):) Wiec Jasiu mam nadzieje,ze to te bedzie tylko jakas niegrozna kobieca dolegliwosc a nie ciaza pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:( No to ja też mam nadzieję, że to jakaś tylko dolegliwość :( A jakby to była ciąża pozamaciczna, no i jeśli ją usuną, to będziemy potem mogli mieć zdrowe dziecko, które urośnie normalnie w macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni ja ekspertką nie jestem, ale w mojej rodzinie był taki przypadek ciąży pozamacicznej. No i nie chcę Cię wprowadzać w błąd ale na donoszenie takiej ciąży raczej nie ma żadnych szans. Trzeba ją usunąć i to w miarę szybko jak fasolka jest jeszcze mała. Ta dziewczyna w mojej rodzinie zgłosiła się do lekarza dość późno, jak płód był już za duży no i ledwo ją odratowali. Ale u Was na pewno płód jest jeszcze wczesny więc zagrożenia nie ma. A może to nie jest ciąża pozamaciczna. Trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, jeśli masz zamiar mnie tu obrażać, że niby nie mam sumienia skoro uprawiam seks przedmałżeński (6 przykazanie - nie cudzołóż) i ideologizować, że ta potencjalna ciąża to \"kara\" to nie życzę sobie, abys tu pisał, bo ja nie wierzę w takie dyrdymały. Jesteśmy wierzący, chodzimy do kościoła a to co robimy to nasza sprawa, więc nie masz prawa nas oceniać. Sumienie mam, może nawet większe od Twojego. Nie mieszaj w to Boga i dziesięciu przykazań bo takie przypadki zdarzają się też w rodzinach propagowanych przez LPR. Kurde, no jak mnie wkurzył! A kimże Ty jesteś, żeby mi pisać \"jak się odrzuci sumienie to i 6 przykazanie nie istnieje\"??? Co Ty o mnie wiesz? A już wiem - Ty mi może zazdrościsz, że ja to 6 przykazanie już złamałem a Ty jeszcze nie. Wiesz co, zastanów się na drugi raz co piszesz, bo takie słowa potrafią ranić. Nie krzywdzę nikogo łamiąc 6 przykazanie, nie stosujemy antykoncepcji, bo jesteśmy przygotowani do roli rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za te słowa, ja nie będę już szukał nic na necie bo nie chcę się dołować, wziąłem urlop i jutro od 8 po obchodzie będę już wiedział co i jak. Ech .... jakby to była ciąża pozamaciczna to znowu będzie dylemat moralny - kurde usunąć - nie usunąć? Zycie Ewy czy życie ledwie poczętego dziecka? Brrrrr .... nie chcę mysleć nawet. Mam nadzieję, że to nie ciąża. I że Ewcia dojdzie do siebie szybko i będziemy mogli popracować nad dzidziusiem:) AAaa wlaśnie, pisałem Wam kiedyś, że zdradzę niespodziankę. No to zdradzam: w sobotę poprsiłem Ewę o rękę :) jej urodziny były :) Także Miłe Panie, jestem zaręczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Natia, dzęki, nie doczytałem chyba wcześniej .... No tak, skoro zagraża życiu Ewy ..... Kurczę, modlę się, żeby nie być w takiej sytuacji .... Idę, napiszę Wam jutro co i jak, zaraz jak przyjdę ze szpitala. Buziaki i dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) z niepokojem czekam na wieci od Jaska, mam nadzieje ze bedzie wszystko OK. Mam nadzieje ze to nie ciaza, skoro maja byc takie komplikacje :( przykra sprawa :) no i gratuluje zareczyn...swoja droga ja tez mialam sie zareczac......i ci z tego wyszlo..? przeczytalam archiwum Marcina z GG i tam sie kolega nasz zapytal jego o te zareczyny to Marcin napisal mu ze nie chce mi kupowac taniego pierscionka, tylko taki wyjatkowy... watpie juz w jego szczere intencje. ech, szkoda gadac, wszystko sie sypie :( Gio, wyznaczyliscie juzdate slubu? jak ja wam zazdroszcze ;) napisz co z Ewunia, wszyscy sie martwimy bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie jak przestawic klawiature zeby mozna bylo pisac polskie znaki? jakimi klawiszami to sie robi? bo niunia cos mi poprzyciskala i nie moge napisac polskich liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico,mi tez tak czasami sie robiło to wyłaczałam komputer i było ok. Giovanni,muszę cie znartwić ale moja kolezanka była w ciazy pozamacicznej i gdy jej usuneli te dziecko to potem sie okazało ze juz nie bedzie mogła mniec wiecej dzieci:( Ale twoja Ewa napewno na pewno nie jest w ciazy pozamacicznej i w zyciu bedziecie mieli tyle dzieci ze ho,ho:D Bym zapomniała...Erotico jezeli on napisał ze nie chce taniego pierscionka tylko wyjatkowy to mi wyglada na jak najbardziej szczere intencje!!!Napewno cie kocha!!! Pozdrawiam i zycze miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina niepotzrebnie piszesz takie rzeczy Gio to przeczyta i sie tylko niepotzrebnie zdenerwuje a po co mu te dodatkowe nerwy Gio bedzie dobrze zobaczysz- pamietaj nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i tego sie trzymaj!!! Erotica nie martw sie jeszcze taki pierscionek dostaniesz ze ci oczy na wierz wyjda taki kamien bedzie wielki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc na wierzch. czytaj pewna wypowiedz gio tylko sie upewnilam ze Tomek masz niepokolei pod sufitem.Chloapk umiera z nerwow o zdrowie dziewczyny i co bedzie dalej a ty mu pieprzysz o 6 przykazaniu.Ty chyba masz rowno beret uszkodzony ty chyba naelzysz do jakiegos bractwa Rydzyka albo hu** wie gdzie jeszcze.zastanow sie 10 razy co piszesz bo w tym momencie zachowlaes sie jak totalny kretyn!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos musales napisac skoro cie tak zaatakowal ale to jzu miedzy wami sprawa pomimo wzzystko jezeli sie mylislam to przepraszam za ostre slowa ale nie pwoiem zagotowalo mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do kogo teraz nawiazujesz i o co chodzi z tym zareczaniem???? jak ktos jest zareczony to ma skonczyc te znajomosc????? a dlaczego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zarz czy ja komentuje cos w dalszym ciagu???????pewne kwestie wyjasnialam i tyle.wskaz w ojej wypoiedzi cos czym urazilem gio i jego ewe dopiero wtenczas komentuj moje posty ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×