Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

OK Translate idzie spać 😴 Dobranoc, pchły na noc karaluchy pod poduchy.... a szczurki do komórki :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
translate...od szczurkow sie odczep :P sie mowi...a szczypawki do zabawki brej nocki 😴 buziollllllki 👄 jeszcze tylko pare godzin do przyjazdu mojego szczurka :D:D:D... ....jakies 6...chyba...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki, Pewnie juz spicie ale to nic;) Sama z sobą popiszę...:D Trochę nie pisałam bo robie swiateczne porzadki,zakupy itd. Ostatnio cały czas siedziałam na allegro bo szukałam sobie jakies fajnej perfumki i dla mojego skarba też szukałam prezentu no i zdecydowałam ze w tym roku kupię mu zegarek... On bedzie miał podwojny wydatek bo ja dzień przed swietami mam urodziny;) A ja na swojego mowię skarbie,miśku i czasem pluszorku:D Za to on na mnie mowi Zuziu lub Zuzieczko choć wcale nie mam tak na imię ale mowi ze jestem taka mała Zuzia hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate amsz racje!!! faktycznie razem nas usmiercili to razem bedziemy pełnic służbe:P:P:P:P:P dziewczyny wy tez macie emotki podkreslone kolorami roznymi czy ja juz zwariowalam:P albo kompa mam tak w robocie zawirusowanego:P:P:P Kazcorynka tak do mnie mów wiecej słońce:D:D hehe bardzo ładnie Messina ja swojemu księciowi tez kupuje zegarek i tez na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymam:P juz dziewczyny mam normalne emotki musze przestac pic alkohol bo jakies dziwne halucynacje mam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelson
Witam dziewczyny... Tak sobie was czytam od samego poczatku... Mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak od czasu do czasu tez zabiore glos? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksia
ja jutro sie zabieram:O pierwszy raz mnie az tak weekend nie cieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelson
...A co tu duzo mowic dziewczyny:Smutno mi,bo nie ma mojego miska Trafilam do was calkiem przypadkowo.Fajnie sie was czyta i dlatego tez,rowniez postanowilam cos "skrobnac":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny nawet mi nie mówcie o sprzątaniu :O a o oknach przede wszystkim. Ja to mam takie szczęście, że jak okna umyję to na drugi dzień (albo nawet i w tym samym) pada deszcz. Kornelson---> a gdzie zgubiłaś swojego miśka??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelson
Taka ma prace.Jest marynarzem..... Qffffa strasznie tesknie Napiszcie mi jak mam sie tu zajerestrowac,bo chce wchodzic z loginu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelson
...juz wchodze:) Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochani👄 dzien dobry barrdddzzzooooooo:D:D:D ja dzisiaj tez sie zabieram za okna!!!a jak mi sie nie chce:O najbardziej sie obawiam sprzatania swojego pokoju:P ale nie bede tlumaczyc dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×