Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość brevoxylka---

ZASKORNIKI SZLAG TRAFIL CERA JEST SUPER I TO PO TYG !!!!! I TO ZA 20 PLN!! ILE JA JUZ TYCH SPECYFIKOW NAKUPOWALAM A TU PROSZE PO PARU LATACH SIE TEN CUD ZNALAZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co tak faceci robią
Czy to jest krem , czy maść? I jak się stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc .mam 26 lat.Mam tlsuta cere, blyszczaca, ciagle robia mi sie czarne zaskroniki.Chodze do kosmetyczki na oczszcanie twarzy, ostatnio kupilam jakis krem oczyszczajacy, wydalam 65 zl na niego z firmy babor, ciagle mi wyskakuja jakies swinstwa na twarzy i juz mam dosc.Dziewczyny jak myslsicie czy moge uzywac tego kremu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem 18pln jakis cud
uratowal mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten krem to naprawde jakis
wynalazek ratujacy cere. u mnie po tyg jest tak jak chyba jeszcze nigdy po zastosowaniu czegos na tradzik. mam 22 lata w to gowno doskwieralo mi odkad skonczylam 13! jedna rada.na tradzik tzw podskorny i zaskornikowy .tylko BREVOXYL!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_m
Hej! własnie zastanawiam sie nad kupnem brevoxylu, już kiedyś miałam na niego chrapke ale troche naczytałam sie opini ze staszne zaczerwienienie skóry on powoduje. W sumie ja mam krostki takie na całej buzi od czasu do czasu pojawiaja sie jakies ropne ale głównie to krostki. Czy któras z was mi poradzi czy on działa własnie na takie krostki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoho
ponawiam te pytanie? czy na krostki to tez działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoaaa
bez recepty jest napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Benzacne jak u was
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxyl moze i wysusza ale
niesamowicie wygladza cere,matuje,nawet pod make up dobry! on jest dobry na taki tradzik podskorny tzn jak pod swiatlo widac pelno malych gnojkow!!!! ale na duze tez jest super,na takie ropne mowie wam ludzie! nigdy mi nic wtak krotkim czasie nie pomoglo! bralam antybiotyki,doustnie i zewn,masci ,kremy,plyny,ampulki,pigulki i wydalam setki pln! a tu bez recepty ,za 18 pln w aptece lezal taki kremik a go go ku*** dopiero tydz temu odkrylam! ale lepiej pozno niz wcale,! boze , moja cera wyglada jak cera,czuje sie tak dobrze!! ale juz do apteki! ratujcie sie przed zanieczyszczona cera! juz sie dosc nacierpielismy! mam nadz ze i wam to pomoze! zycze z calego serca! ps. jak to stosuje od tyg i juz nie mam tradziku! co to bedzie po 3 tyg.w koncu cera jak marzenie?:-):):):):):):):):):):););) buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dki222
ja stosuje chyba trzeci tydz. tez jestem zadowolona. nie robia sie syfki nowe. pozostalo mi co prawda jeszcze kilka strych (chyba ten krem je bardziej wyciagnal na wierzch?), ale sie powoli wysuszaja, zanikaja. poza tym skora codziennie sie luszczy - scieram ja pilingiem; dzieki czemu mam naprawde gladka buzie. zaczerwienienie poczatkowe przeminelo, ale nadal mam problem z intensywnym sciaganiem skory po nalozeniu tej masci. i bez grubej warstwy kremu nawilzajacego sie nie obejdzie... jak sobie radzicie z tym?? aha. i widze, ze zaskorniki, wagry jednak calkowicie nie znikaja. chociaz sa jakby jasniejsze, mniej widoczne. napiszcie jak to jest u was! jak dlugo mozna stosowac ten krem?? co potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec ja stosuje od tyg i
przez pierwsze pare dni tylko na noc! dzis nalozylam rano i na to troche bronzingi a na male przebarwienia korektor,fluidu nie uzywam juz od lutego! cera jest tak cudna jak nigdy przedtem! kocham brevoxyl!!! nigdy go nie zamienie na inny,najlepszy krem na noc! rano lepiej chyba uzyc normalnego nawilz. jesli sie nie ma mocengo tradziku nie trzeba 2 razy dzienn.uzywac! dzieki bogu ze ja sie na tek krem natknelam inaczej uzeralabym sie z tym gownem wiecznie:( polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysuszac wysusza ale inne
srodki na tradzik tez!! mozna temi zapobiec uzyjac np.troche tluststego kremu np.BEBE ! albo jakiegos innego,bambino czy cos w tym stylu:) poza tym tylko przez pierwsze 3 dni skora jest czerwona jak sie posmaruje,bo sie przyzwyczaja do czegos nowego! benzacne to gowno,tylko na nos sie nadaje,na pryszcze w ogole nie dziala!!!! brevoxyl ma super konsystencje i jest tak boski ze moge tylko zachwalac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
sluchajcie... a jak z opalaniem? Moge uzywajac tego na noc raz w tygodniu pojsc na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjii
ale, kurcze, musze uzywac sporo kremu nawilzajacego... jak nie posmaruje czyms po brewoksylu, to jestem cala biala........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
czy mozna Brevoxyl stosowac miejscowo? wiem ze na ulotce napisane jest ze trzeba stosowac na calej powierzchni ale tak sie sklada ze ja nie mam calego czola pokrytego wypryskami. pojawia mi sie kilka takich co nie mozna ich wycisnac...takich ropni glebich :O a szkoda mi palic calej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
chyba go kupie mam tradzik podskórny a jakby tego było mało czasem jeszcze duze gule mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak nietrafiony jak acnofan na którego tak sie napaliłam po wszystkich recenzjach ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba na cala buzie
jak krem! on ma bardzo dobra konsystencje i sie fajnie rozprowadza,szybko wchlania i matuje! jesli za badzo wam wysuszy to tylko na noc smarowac ,ja np,smruje cala buzie na noc cienke warstwa a na jakies wieksze gule nakladam grubiej po paru sekundach! rano uzywam kremu nawilzajacego lub lekko natluszczajacego z serii babydream z rossmana i na to lekki makijaz:) aknofan to shit,nawet sie go dobrze zmyc nie dalo! brevoxyl jest najlepszy! po 3 tyg buzia jak marzenie! 3mam kcuki za was!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
trzeba na cała buzie jak długo go stosujesz? i jak reaguje cera gdy nie posmarujesz nim twarzy np dwa dni? wszystko wraca czy ten stan ładnej cery sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba na cala buzie
mozna punktowo tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda.Moja skóra też wyładniała po tej maści.I spokojnie można używać pod makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galiaa
kurcze to widze ze tu sa,me pozytywne opinie, jutro lece do apteki po niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
poczytałam o nim troche .............bardzo wiele zarówno pozytywnych opinii jak i negatywnych :( - wysypka - czerwona jak po oparzeniu skóra - bardzo wysuszona cera mimo to kupie go a nóz moze w koncu cos mi pomoze :) po jakim czasie znika to zaczerwienienie? pojawia sie tylko na poczatku stosowania gdy cera sie przyzwyczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja przylaczam sie do tego zachwytu brevoxylem. Ale uwaga - jesli punktowo to trzeba wtrzec i cienka wartswe zostawic bo wypala, i uwaga na ranki. Ja uzywam go tydzien, skora jest zdecydowanie gladsza, kiedy przegladam sie w lusterku pod roznym katem widze ze jest gladsza z dnia na dzien, super:) polecam jak najbardziej, tylko skora piecze i jest zaczerwieniona, ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
no to jutro ide go kupic zeby tylko mój entuzjazm nie trwał krótko, codziennie szukam jakis nowinek w srodkach farmaceutycznych potem kupuje i zazwyczaj nie pomaga ......albo krótko sa efekty no cóz po raz kolejny bede testowac specyfik o efektach napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam trochę przesuszoną skórę..ale wydaje mi się że im dluzej gtą maśc uzywam tym bardziej chyba skóra sie przyzwyczaja..No ale w sumie na kazdego moze dzialac inaczej.tak czy tak..ja polecam.20 zl to nie jest jakis straszny koszt przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 123
dziewczyny ja wam radze kupić benzacene lub benzapur jest podobny skład o ile nie taki sam a jest dużo tańszy ja zapłaciałam 8 złoty z groszami. nie warto przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×