Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość na zaskorniki jest super ja na
wet jednego sie dopatrzec nie moge a stosuje od 2 tygodni! w 1 tyg mi pare nowych wyskoczylo,takich malych.i mialam sucha skore! ale teraz po klopocie,nawilzylam i jest super!!! polecam wam ten lek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko jasne
zaraz po pracy lece do apteki i kupuje ten brewoxyl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
Droga to nie jest tak do konca. W jej wieku jak zaczely sie u mnie zaskorniki to poszlam do dermatologa, prezepisal mi leki, nie pomoglo, poszlam do drugiego, dostalam znow leki: antybiotyki, mascie- antybiotyki pomogly doslownie na chwile, po odstawieniu ( bo nie mozna tego non stop brac) TRADZIK WROCIL !!!!!a przeciez stosowalam jeszcze roznego rodzaju mascie i pascie i nic. Potem jezdzilam jeszcze po innych lekarzach - dalej nic nie pomagalo na dluzej.Dopiero Brevoxyl sprawil ze zobaczylam swoja twarz po okolo 11 latach bez pryszczy :) Moze spytaj sie Pani dermatolog czy moglaby stosowac Brevoxyl zamiast ją faszerowac antybiotykami lub stosowac Zineryty i Differiny (nieskuteczne) sprobowac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
ten post na gorze oczywiscie byl do Pani Kochane kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane kobitki
Marta - no właśnie bardzo boję się faszerować córkę lekami tym bardzie, że słyszałam, że nie zawsze pomagają. Tak czy inaczej muszę iść z nią do lekarza, ale masz rację zapytam, czy mogę stosować ten krem na jej buzię. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
dziewczyny prosze napiszcie jakie znacie kremy nawilzajace nie zapychajace porów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaa 1985
Ja mam kremik Clean Clear, nawilżający o podwójnym działaniu który także zapobiega powstawaniu pryszczy i wagrów. Jest bezapachowy wiec moga go stosowac nawet alergicy. w opisie jest naspisane że nie zatyka porów a w skaładzie faktycznie nie ma wymienionych tych składników które je zatykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
do ula czy chodzi Ci o krem clean & clear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaa 1985
Tak ten krem miałąm na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka siaka sobie
Ja nie wiedziałąm i nie słyszałąm o tm kremie. to na formum sie naczytałam raz i były różne opinie. Wiec zrezygnowałam. Ale tutaj na tym topicu są same pozytywne prawie wiec sie skusiłam i nie załuje. Jest bardzo dobry!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka siaka sobie
Hej! mam pytanko, na twarzy mam kilka takich różowych plamek p o strupkach, jak mi pryszcz wyskoczył. A te których nie wyduszałam zrobiły sie sine plamki. Jak to zlikidowac? to sa przebarwienia? czy blizny???? bo brevoxyl chyba na nie nie podziała. a mam je dosć długo. Brevoxyl stosuje dopiero 6 dzień wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejda Ci re plamki bo ta skora sie zluszcza. Mi schodza, nie pytajcie po jakim czasie - razem ze skora schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mam powiedziec cos na te
mat brevoxylu to tylko jedno slowo mi sie nasuwa-ZAJEBISTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek
w sumie głupio o to tu pytac ale widze ze niektóre z was sie poznały na benzacne i ja chciałabym wiedziec czy rano jak już go zmyje moge posmarowac se buzie kremem jakims typu nivea ? bo benzacne wysusza strasznie:| prosze o pomoc jakieś doświadczone w tym temacie dzieczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1985
Evelka ---> mówiesz że zejda, ale ja je mam naprawde dosc długo chyba z półtora miecha. a i pilngi wczesniej robiłam, a twarz myłam żęlem z garniera wczesniej tez sie skóra złuszczała ale to nie zeszło. chyba ze po brevoxylu bedzie inaczek.No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
ja tez stosuje brevoxyl i jest o niebo lepiej, ale chcialam napisac o dobrym kremmie nawilzajacym- calam chc ziajii. Stosuje pol godziny po nalozeniu brevoxolu wieczorem i rano mam mieciutka buzke, a za krem zaplacilam 8zl (byl w zestawie z kremem pod oczy ) a co najwazniejsze nie ma w skladzie pafafinium liquid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DolceQueer
czytam tak wasze opinie i naprawde trudno mi w to uwierzyć!!!!! mam trądzik juz 10 lat i stosowałem atybiotyki, wszyskie kremy wyszuszajace i tym podobne gówna i jeszcze nic mi niepomogło !!!!! no niedowierzam naprawde moze przekonacie kolege???? buziale dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DolceQueer
ullka===== idż do kosmetyczki na gółebokie złuszczenie i oczyszczanie skóry twarzy tylko musisz ja uprzedzic ze stosowałas ten krem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja slyszalam ze
wiele kolezanek skarzy sie na kosmetyczki ze nie warto chodzic bo to nic nie daja, azeby dawalo trzeba chodzic regularnie, to lepiej miec Brevoxyl i inne specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DolceQueer
bo jak chodzicie do jakis kretynek które mysla tylko otym by was skasowac i jak najszybciej sie pozbyć to jasne ze nic wam to niedaje!!! trudno dziś o dobra kosmetyczke dla tego ja dziwczynki teraz sie kształce w tym kierunku by dbac o wasze buźki jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
occzywiscie chodzila mi o krem Calma HLC HydroLipid Control, krem biolipidowy do cery bardzo suchej, wrażliwej bądź podrażnionej . Na wizazu jest KWC, wiec mysle ze za te cene warto wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i chcialabym cos podsuna
c tym, ktore skarza sie na przesuszona skore po brevoxylu. W aptekach dostepny jest krem cutibaza za 7,5 zl. Poltlusty i nalezy nim smarowac skore przy stosowaniu srodkow zluszczajacych. ja jestem w trakcie peelingow zluszczajacych. usuwam plamki po tradziku i zazywam cutibaze wlasnie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xia
dziewczyna mojego chłopaka w jakiej postaci stosujesz Davercin?? żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dopiero wczoraj trafilam na ten topik i od razu poszlam do apteki po BREVOXYL. Dla mnie to jak zbawienie, mam tlusta cere i jesli troche mi ja przesuszy to super, zaskornikow pelno, malych bialych krostek i przebarwien-masakra! Stosowalam ten krem z vichy normaderm, ale powiem jedno - jest do d... i zajeb..... drogi! wczoraj wieczorem uzylam brevoxyl, dzis rano patrze, a tu gladka skora, nie zeby od razu wszystko zniknelo, ale pory skory sie zmniejszyly i zaskorniki staly sie mniej widoczne. Ciekawe, jak bedzie za tydz lub dwa. Jednym slowem - REWELACJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylka----
jak zakladamal ten topik,to nie myslala,ze az tylu ludziom on pomoze ! tam jak mi pomogl!!! ciesze sie ,ze zrobilam dobry uczynek! jak mam juz ladna buzka ale od jutro zaczynam stosowac brevoxyl 2 razy dziennie tzn rano i wiecz. przez ostatnie 2 tyg stosowalam tylko wiecz.bo mialam sucha skore. teraz juz nie przesusza sie ,wiec bede stosowala 2 razy dzien.zeby podtrzymac efekt!:) chwala brevoxylowi! smierc tradzikowi!! :):):):):):):):):);););):):)-´dla wszystkich! buzka! moncia:):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewarszawianka
brevoksylka wielkie dzieki masz u mnie dobrego drinka !!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylka----
nie ma za co:) ciesze sie,ze innym pomogl! szkod atylko,ze predzej sie na niego nie natknelam! moja strata:( ale lepiej pozno niz wcale!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu skończą się moje
koszmary, to jest zbawieie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×